Lokal użytkowy, ul. Mickiewicza

Mickiewicza, Warszawa, mazowieckie

  • 1 950 000 zł
  • 8 328 m²
  • 234,15 zł/m²

Zdjęcie

Wiktor Mol

Skontaktuj się

Lokal użytkowy, ul. Mickiewicza

Mickiewicza, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
15 maja 2026

1 950 000 zł

8 328 m²

234,15 zł/m²

Lokal użytkowy, ul. Mickiewicza

Zaktualizowane: 15 maja 2026

1 950 000 zł 8 328 m² 234,15 zł/m²

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 1 950 000 zł (234,15 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny
  • Forma własności: inna
  • Charakterystyka lokalu: 8 328 m²
  • Rozkład lokalu: piętro , jednopoziomowe
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-87/5569/OI

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa (dwie działki) o łącznej powierzchni 0,8328 ha (8328 m²), położona w Warszawie dzielnica Wesoła, rejon Groszówka Północ
Spokojna, zielona okolica z potencjałem inwestycyjnym. Bezpośrednie sąsiedztwo obejmuje działki przeznaczone pod usługi zdrowotne, w tym teren dawnej kliniki (obecnie nieczynnej).
Przykładowe możliwości wykorzystania potencjału nieruchomości
Działalność eventowa
warsztaty (joga, mindfulness, etc. (...)

Agent

Wiktor Mol

532 576...

532 576 191

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wiktor Mol

532 576...

532 576 191

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wiktor Mol

Zostaw telefon, oddzwonimy