Lokal handlowy, ul. Bernardyńska
Bernardyńska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
- 999 000 zł
- 74,18 m²
- 13 467,24 zł/m²
Tomasz Krzemirsk...
Skontaktuj się
Lokal handlowy, ul. Bernardyńska
Bernardyńska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Lokal handlowy, ul. Bernardyńska
Zaktualizowane: 15 maja 2026
999 000 zł 74,18 m² 13 467,24 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
handlowo-usługowe
2
garaż
z ulicy
apartamentowiec
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
handlowo-usługowePomieszczenia:
2Parking:
garażRodzaj wejścia:
z ulicyRodzaj budynku:
apartamentowiecSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
- Cena: 999 000 zł (13 467,24 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: luty 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka lokalu: 74,18 m², 2 pomieszczenia; stan: bardzo dobry
- winda, wejście z ulicy, witryna
- przeznaczenie handlowo-usługowe
- Rozkład lokalu: piętro 0/4
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2019
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: ochrona
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: En Casa Premium Real Estate, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 205/1998/OLS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Bernardyńska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
Opis nieruchomości
Lokal usługowo- handlowy w nowoczesnym osiedlu | Duże witryny | Widoczna lokalizacja | Pow. 74,18 m²
Zakup możliwy albo z 23% VAT albo albo bez VAT i z podatkiem PCC 2%
: O lokalu
Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowyprzy ul. Bernardyńskiej w pięknym osiedlu Mokotów Park zlokalizowanym na granicy Czerniakowa i Sadyby. Jego doskonała lokalizacja gwarantuje świetną widoczność oraz duży ruch potencjalnych klientów. (...)