dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Koszyki

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro z garażem, Aleje Jerozolimskie

Koszyki,Warszawa

21 €/m²62 m² 1 302 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Prestiżowa powierzchnia biurowa na 13. Piętrze W centrum LIM - 62m (możliwość rozszerzenia o 31m ). Nie pobieramy wynagrodzenia od Najemcy! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Aleje Jerozolimskie

Koszyki,Warszawa

21 €/m²31 m² 651 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Prestiżowa powierzchnia biurowa na 13. Piętrze W centrum LIM - 31m (możliwość rozszerzenia o 62m ). Nie pobieramy wynagrodzenia od Najemcy! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Koszyki,Warszawa

2 999 zł54 m² 55,54 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkania na wynajem warszawa ścisłe centrum , fantastyczna lokalizacja ul. Hoża 29/31, tylko w Agencji domi - do wynajęcia od zaraz lokal mieszkalny O powierzchni 54m. na V piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Koszyki,Warszawa

2 999 zł54 m² 55,54 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkania na wynajem warszawa ścisłe centrum , fantastyczna lokalizacja ul. Hoża 29/31, tylko w Agencji domi - do wynajęcia od 1 marca 2025r lokal mieszkalny O powierzchni 54m. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Koszyki,Warszawa

850 000 zł46 m² 18 478,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie do generalnego remontu w kamienicy z 1961 r przy ul. Marszałkowskiej 87. Dwa pokoje o pow. 15 m2 i 13,6 m2. Ciemna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Koszyki,Warszawa

4 900 zł48 m² 102,08 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament z paryskim klimatem - Hoża 50! Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 48 m , położony na 4. piętrze w pięknie odrestaurowanej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Koszyki,Warszawa

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleje Jerozolimskie

Koszyki,Warszawa

21 €/m²60 m² 1 260 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowa powierzchnia biurowa W centrum LIM - 60 m na 17. Piętrze Z widokiem na panoramę warszawy - posiadamy W ofercie powierzchnie O różnym metrażu Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszyki,Warszawa

2 620 000 zł117 m² 22 435,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalne mieszkanie w przedwojennej, zrewitalizowanej kamienicy w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Noakowskiego 12. Nieruchomość Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Aleje Jerozolimskie

Koszyki,Warszawa

94 zł/m²60 m² 5 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Prestiżowa powierzchnia biurowa W centrum LIM - 60 m na 17. Piętrze Z widokiem na panoramę warszawy - posiadamy W ofercie różne powierzchnie Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Koszyki,Warszawa

53 500 000 zł6 333 m² 8 447,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poszukujesz stabilnego gotowca inwestycyjnego, chcesz ulokować kapitał w budynek komercyjny w Warszawie i mieć zrównoważony miesięczny dochód z wynajmu nieruchomości? dochodowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Aleje Jerozolimskie

Koszyki,Warszawa

21 €/m²31 m² 651 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykowa

Koszyki,Warszawa

1 899 000 zł68 m² 27 926,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 w odrestaurowanej kamienicy, obok Hali Koszyki. English description below Podstawowe informacje: to trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Koszyki,Warszawa

999 999 zł46 m² 21 505,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

46,5 Mieszkanie z widokiem na Pałac Kultury ul. Emilii Plater, centrum Warszawy Lokalizacja: warszawa, ul. Emilii Plater ścisłe centrum, prestiż i świetna komunikacja Na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Koszyki,Warszawa

10 000 zł108 m² 92,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

***english version below*** przestronny czteropokojowy apartament W centrum warszawy Wysoki standard wykończenia | W samym centrum Warszawy | Cisza i spokój ***** rozkład I standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Koszykowa

Koszyki,Warszawa

22 €/m²219 m² 4 818 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych biur dostępnych w popularnej Hali Koszyki, położonej w samym sercu Śródmieścia Warszawy przy ul. Koszykowej. Ta historyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Koszykowa

Koszyki,Warszawa

22 €/m²484 m² 10 648 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykowa

Koszyki,Warszawa

2 650 000 zł76 m² 34 868,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie w najbliższym sąsiedztwie do Hali Koszyki! Bez kosztów pośrednika. Mieszkanie znajduję się vis-à-vis do Hali Koszyki. Dzięki masywnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Koszyki,Warszawa

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piękna

Koszyki,Warszawa

113,33 zł/m²150 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny lokal biurowy w samym sercu stolicy, przy ul. Pięknej w Śródmieściu Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w centralnym rejonie Warszawy w pobliżu Traktu Królewskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Hoża

Koszyki,Warszawa

61,11 zł/m²54 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokal mieszkalny najchętniej na działalność typu kancelaria prawnicza, gabinet terapeutyczny, kosmetyczn,gabinet lekarski itp. Warszawa ścisłe centrum , fantastyczna lokalizacja ul. Hoża 29/31, tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Koszyki,Warszawa

94,34 zł/m²106 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 106 m znajduje się w pięknie odrestaurowanej kamienicy z 1910 roku, wykonanej z cegły, usytuowanej w samym sercu Śródmieścia. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Koszyki,Warszawa

1 599 000 zł77 m² 20 766,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Pilna Sprzedaż mieszkania 3 pokojowego w ścisłym Centrum Warszawy! Doskonałe na zamieszkanie lub inwestycję! Zapraszam na prezentację! Polecam piękne z klimatem mieszkanie 3 pokojowe (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Koszyki,Warszawa

2 250 000 zł62 m² 36 290,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Brief: przeuroczy apartament w centrum Warszawy, dzieło sztuki w każdym detalu i efekt wow w codzienności. 61.5m | 2 pokoje | łazienka z wanną i prysznicem | balkon |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Koszyki,Warszawa

2 050 000 zł108 m² 18 981,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ulicy Lwowskiej. Możliwość podziału mieszkania na 2 oddzielne mieszkania, ponieważ są 2 wejścia. Odnowiona kamienica z 1928 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Plater

Koszyki,Warszawa

1 599 000 zł77 m² 20 766,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Koszyki,Warszawa

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kamieniczne, wysokie z pięknym widokiem na odrestaurowaną zabudowę ulicy Koszykowej. Piękna 47, śródmieście Południowe. Niezwykle energetyczny i rozpoznawalny adres - vis-à-vis Hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Koszyki,Warszawa

1 100 000 zł38 m² 29 208,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Koszyki,Warszawa

6 900 zł62 m² 111,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Brief: przeuroczy apartament w centrum Warszawy na wynajem, dzieło sztuki w każdym detalu i efekt wow w codzienności. 61.5m | 2 pokoje | łazienka z wanną i prysznicem |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Koszyki,Warszawa

2 950 zł35 m² 84,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: kompletnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy, o funkcjonalnym rozkładzie 35 m2. Składa się z pokoju dziennego z kuchnią, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Koszyki,Warszawa

2 950 000 zł74 m² 39 864,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Koszyki,Warszawa

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Plater

Koszyki,Warszawa

4 500 000 zł127 m² 35 433,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nieruchomość: mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość usługową o powierzchni 127 mkw, z witrynami od strony patio i prywatnym ogródkiem. Inwestycja: lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Plater

Koszyki,Warszawa

141,73 zł/m²127 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Koszyki,Warszawa

5 000 zł41 m² 121,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie (2 pokoje, 41m2) w zrewitalizowanej kamienicy położonej w centrum miasta. Mieszkanie dla osób ceniących połączenie historii z nowoczesnością - architektura budynku łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Koszyki,Warszawa

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do najmu, śródmieście, emilii plater główne atuty - klimatyczna i unikatowa lokalizacja w centrum Śródmieścia, - mieszkanie po odświeżeniu, - balkon, - w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszyki,Warszawa

1 678 000 zł77 m² 21 792,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Koszyki,Warszawa

13 €/m²364 m² 4 732 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Prime elite poleca Lokal usługowy powierzchni całkowitej 364 m podzielonej na dwa poziomy: 163 m na poziomie 0 201m na poziomie -1 usytuowany w nowoczesnym 9-kondygnacyjnym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Noakowskiego

Koszyki,Warszawa

141,51 zł/m²53 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy w pięknej kamienicy - idealny pod usługi Beauty i fryzjerstwo Oferuję wynajem lokalu usługowego o powierzchni 53 m , znajdującego się.