dowolna

Działki zabudowane Warszawa - Oferty działek z budynkami

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Żerań,Warszawa

600 000 zł800 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego teren oznaczony jest symbolem mu z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i wielorodzinną niską,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Wawer,Warszawa

2 299 000 zł2 075 m² 1 107,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt nie objęty mpzp, działka o statusie B- budownictwo mieszkaniowe. Narożna - wjazd z 2 ulic. Nie ma takich w Radości. Gratka dla developera, obecnie zabudowana domem murowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Białołęka Dworska,Warszawa

649 100 zł542 m² 1 197,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa oferta: 19.02.2025 Działka o pow. 542 m2 w urokliwej okolicy Białołęki Dworskiej na sprzedaż. Na działce jest dom o pow. ok 70 m2 do kompletnego remontu. Działka jest wąska jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Włochy,Warszawa

14 188 zł3 547 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3 547m2 z budynkiem o powierzchni całkowitej 200m2 do wynajęcia na minimum 3 lata. Nieruchomość położona w niedalekiej odległości od Alei Krakowskiej, trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Włochy,Warszawa

1 938 000 zł1 140 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka zabudowana o powierzchni 1140m2 Grunt w kształcie prostokąta o wymiarach 49m x 23m jest zabudowany budynkiem mieszkalnym w stanie do generalnego remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Włochy,Warszawa

4 020 000 zł3 547 m² 1 133,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 3 547m2 w pobliżu Alei Krakowskiej. Grunt w kształcie trapezu o wymiarach 49m x 69m w Studium Uwarunkowań ma przeznaczenie M2(12) - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Bielany,Warszawa

1 300 000 zł902 m² 1 441,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyłączna oferta biura nieruchomości Unique Partners Real Estate. Do sprzedaży przedstawiam Państwu działkę budowlaną o powierzchni, zgodnie z dokumentacją 0,0902 ha (ok. 30m szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Ursynów,Warszawa

3 500 000 zł2 000 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę położoną w Warszawie, w dzielnicy Ursynów -pyry. Powierzchnia działki to 2000m2. Przybliżone wymiary działki to 40m na 50m. Zabudowana jest starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lipowa

Wesoła,Warszawa

750 000 zł437 m² 1 716,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży mała działka w znakomitej lokalizacji. Lokalizacja Cicha spokojna okolica. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dużo zieleni. spokojna osiedlowa uliczka. Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł540 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej, budowlanej usytuowanej w samym sercu warszawskiego Mokotowa tuż obok Galerii Mokotów. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

22 304 000 zł1 183 m² 18 853,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji przetarg Spółdzielnia Mieszkaniowa Żelazna Brama , z siedzibą pl. Mirowski 14, 00-138 Warszawa, krs 0000017795 (dalej sm żb ), spółdzielnia Mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Osada Ojców

Praga-Południe,Warszawa

2 600 000 zł900 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki ewidencyjne o łącznej powierzchni 930 m . Nieruchomość mieści się Warszawie na ul.Osada Ojców na Pradze Południe nieopodal ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Akcent

Wólka Węglowa,Warszawa

1 299 000 zł701 m² 1 853,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Udział ceny gruntu w spodziewanej cenie mieszkania już poniżej średniej dla Warszawy (20%). Dwie działki deweloperskie przy ulicy Akcent 19a (realnie przy środkowym Parnasie), możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Wesoła,Warszawa

750 000 zł437 m² 1 716,25 zł/m²

 

 

 

Wesoła,Warszawa

750 000 zł437 m² 1 716,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Przełęczy

Aleksandrów,Warszawa

1 800 000 zł2 003 m² 898,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Aktualne warunki wz na 4 jednostki mieszkalne, każda po ok. 120 m2. P iękna działka zalesiona , drzewa owocowe 2000m2. W pobliżu szkoła, przystanek autobusu Cena do negocjacji. Działaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Warszawa

Dąbrówka,Warszawa

2 090 400 zł6 968 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szerokość działki 8 m. Działka inwestycyjna pod budowę domów jednorodzinnych. Obok do sprzedaży identyczna działka, wówczas szerokość od ulicy wyniesie 16m, powierzchnia łącznie wynosiłaby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Grodkowska

Bemowo,Warszawa

1 750 000 zł550 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania świetnie zlokalizowana działka o powierzchni 560 m2 położona w Warszawie przy ul. Grodkowskiej. Obszar na którym stoi budynek nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Sadyba,Warszawa

4 950 000 zł657 m² 7 534,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Avenue Estate przedstawia działke z domem wolnostojący na Sadybie, w cichym oraz prestiżowym miejscu. Działka idealna pod inwestycje lub pod projekt własny. Dom do indywidualnego wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Piechoty Łanowej

Wilanów,Warszawa

4 300 000 zł832 m² 5 528,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana objęta mpzp o powierzchni 832 m2, zlokalizowana na Starym Wilanowie przy ul. Piechoty Łanowej. Lokalizacja Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Europejska

Wilanów,Warszawa

2 295 000 zł1 050 m² 2 185,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki, położonej w Warszawie, w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Europejskiej. Powierzchnia działki wynosi 1050 m2. Jej wymiary to około 18 x 58 mb. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Wesoła,Warszawa

750 000 zł437 m² 1 716,25 zł/m²

 

 

 

Ursynów,Warszawa

3 400 000 zł1 600 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zabudowana - Warszawa Ursynów Pyry Oferujemy działkę w atrakcyjnej okolicy - jedyne 5 min od Lasu Kabackiego. Okolica bardzo spokojna, wręcz podmiejska jednak z doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

1 600 000 zł1 076 m² 1 486,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działke o pow 1076 mkw. Działka jest położona w atrakcyjnej lokalizacji - Wawer Międzylesie. Przeznaczenie terenu: - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Rzodkiewki

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 500 000 zł945 m² 2 645,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu ofertę uzbrojonej działki budowlanej w Wilanowie pod budowę domu wolnostojącego z aktualnym pozwoleniem na budowę. Od frontu ulicy jest 5 miejsc na parkowanie aut. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Wawer,Warszawa

1 800 000 zł2 003 m² 898,65 zł/m²

 

 

 

Wilanów Niski,Warszawa

3 300 000 zł640 m² 5 156,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

- english description below - Na sprzedaż działka na Starym Wilanowie o powierzchni 640 m2, zabudowana domem wolnostojącym z garażem. ******* Nieruchomość do remontu lub pod nowy projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

1 430 000 zł203 m² 7 044,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka inwestycyjna w Warszawie w pierwszej linii zabudowy ul. Grochowskiej. Stan prawny uregulowany - jeden właściciel. Dokumenty przygotowane do natychmiastowego aktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Ursus,Warszawa

2 250 000 zł1 406 m² 1 600,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta inwestycyjna dostępna tylko u Nas. Atrakcyjna działka pod zabudowę jednorodzinną na terenie dzielnicy Ursus, czechowice. Nieruchomość obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Wesoła,Warszawa

750 000 zł437 m² 1 716,25 zł/m²

 

 

 

Wawer,Warszawa

1 490 000 zł1 050 m² 1 419,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja; wawer, marysin, potockich blisko Czecha, obok zabudowa jednorodzinna, działki podobnej wielkość. Obecnie brak planu, wkrótce ma być - tereny mieszkaniowe zabudowa jednorodzinna. Komunikacja;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Storczykowa

Wawer,Warszawa

720 000 zł575 m² 1 252,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 575 metrowa działka, położona przy ul. Storczykowej, wawer, warszawa. Działka o wymiarach 50 m - długość, 11.5 m - szerokość. Działka zabudowana domem bliżniakiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Nowodwory,Warszawa

1 099 000 zł1 613 m² 681,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! Jeżeli szukasz funkcjonalnej działki w zielonej okolicy z dostępem do pełnej infrastruktury to dobrze trafiłeś! Działka o powierzchni 1613 m2 zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Motylkowa

Wawer,Warszawa

1 600 000 zł1 049 m² 1 525,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja - Wawer, motylkowa blisko Zwoleńskiej. Działka Z pozwoleniem na budowę 4 x 153m w zabudowe bliżniaczej dwulokalowej. Pełna dokumentacja. Media - gaz, woda. Plan przewiduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Warszawa

Białołęka Dworska,Warszawa

1 300 000 zł1 207 m² 1 077,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 1207 m2 zlokalizowana na Białołęce Dworskiej. W najbliższym otoczeniu domy jednorodzinne i las. Komunikacja: przystanki autobusowe (400 m) i stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Warszawa

Ursynów,Warszawa

2 600 000 zł1 214 m² 2 141,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki na terenie prestiżowej dzielnicy Ursynów. Główne cechy oferty: lokalizacja: działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

27 300 000 zł4 600 m² 5 934,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka ma 4600m2 i składa się z działek nr 44,45 i 46/5 (nr obrębu: 1-09-23). Zlokalizowana jest obok obwodnicy południowej Warszawy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Wawer,Warszawa

1 590 000 zł1 112 m² 1 429,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę 1112 m2 z domem oraz dużym zapleczem gospodarczym 130m2 Działka o idealnych wymiarach 34x34 z domem do remontu lub kompletnie nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Borowiecka

Wólka Zerzeńska,Warszawa

65 000 zł300 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Odkryj Swoje Miejsce na rod Idealna Działka z Domkiem przy ul. Borowieckiej! "rod Zerżeń" - czyli cisza i spokój. Czy marzysz o własnym kawałku zieleni w spokojnym miejscu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Rembertów,Warszawa

2 550 000 zł1 800 m² 1 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prawdziwa gratka dla inwestorów - działka w mpzp jako usługowo mieszkaniowa 3mnu przy ulicy I. Paderewskiego w Rembertowie. Wymiary: 30 m szerokość od ulicy 60m w głąb działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Wawer,Warszawa

1 225 000 zł1 350 m² 907,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Zabudowana działka w Radości. Świetna lokalizacja. Lokalizacja Cicha, spokojna okolica. Osiedlowa uliczka. Niedaleko stacja kolejowa, przystanki autobusowe. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa.