dowolna

Działki na sprzedaż Warszawa - Oferty sprzedaży działek

700 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

700 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 583 000 zł5 741 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szerokość 30 m Długość 191 m Dojazd asfalt Ogrodzenie siatka Kształt prostokąt Wygląd pusta Media prąd, woda, gaz, kanalizacja Opis dodatkowy Dobra komunikacja.Ciche spokojne miejsce.Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Ursus

Ursus,Warszawa

930 000 zł600 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Warunki zabudowy. Pod budownictwo jednorodzinne. 12 m wysokości. 25% działki pod zabudowę. *Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

700 000 zł900 m² 778 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 900 m2 Ursynów Dąbrówka niedaleko salonu volvo przy ul. Puławskiej. W Studium do Planu Zagospodarowania teren przewidziany pod zabudowę jednorodzinną i ciche usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Wilanów

Wilanów,Warszawa

4 320 000 zł5 400 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka 5400m2 budowlana w powsinie. Ofertę prezentuje Angelika Tel. kontaktowy: oferty zamieszczone na naszych stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Ostródzka

Targówek,Warszawa

327 250 zł385 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Maksymalną wysokość zabudowy ustalono na 12m, do 2 kondygnacji z poddaszem użytkowym. Dopuszczalna jest także lokalizacja usług podstawowych (nieuciążliwych) wbudowanych w partery budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wawer

Wawer,Warszawa

520 000 zł700 m² 743 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzialka budowlana w rejonie Traktu Lubelskiego. Dłuższym bokiem przylega do ulicy. Prąd i gaz przy działce.Kanalizacja w planach. *Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bielany

Bielany,Warszawa

6 728 000 zł16 820 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ostatnie takie miejsce w Warszawie. Teren inwestycyjny pod budownictwo mieszkaniowe. Atrakcyjna lokalizacja - zielone Bielany. Niedaleko metro i komunikacja miejska. Dużo zieleni, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Włochy

Włochy,Warszawa

2 700 000 zł3 559 m² 759 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Starych Włochach. Zgodnie z obowiązującym Planem Zagospodarowania teren pod usługi nieuciążliwe, usługi związane z obsługą motoryzacji oraz obiekty produkcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 015 000 zł1 689 m² 601 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w osiedlu obejmującym 10 działek pod bliźniak o pow. 1600m2 i 3 działki o pow. 1250m2 pod domy wolnostojące. Media miejskie,kanalizacja w planach. W cenie udział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Ursynów

Ursynów,Warszawa

780 000 zł625 m² 1 248 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

1/4 działki z 2500m2 z możliwością zabudowy bliżniaczej.Jest to wyjątkowo piękna działka na Ursynowie bezpośrednio granicząca z Lasem Kabackim z wszystkimi mediami.Właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wawer

Wawer,Warszawa

750 000 zł984 m² 762 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okolica domów jednorodzinnych, blisko do stacji kolejowej, przystanek autobusowy, warunki zabudowy wydane w grudniu 2008 na dom jednorodzinny. Dojazd do działki: droga asfaltowa, ostatnie 100m droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wilanów

Wilanów,Warszawa

12 707 000 zł12 707 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

dzialka budownictwo jednorodzinne swietne na mini osiedle , duzo pieknych nowych willi i osiedla *informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Włochy

Włochy,Warszawa

4 250 000 zł5 000 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa we Włochach w rejonie Al. Jerozolimskich i Popularnej. Zgodnie z opracowanym Miejscowym Planem Zagospodarowania / nie uchwalonym/, teren pod zabudowę mieszkaniową -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 400 000 zł2 036 m² 687,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka o pow. 2036 m2 zlokalizowana na Ursynowie na Wyczółkach. Działka zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego znajduje się na terenie 24,U kilkadziesiąt metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 200 000 zł3 000 m² 1 067 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Plan zagospodarowania przestrzennego postuluje działalność inwestycyjną. Wysokość zabudowy-max 12m. Doskonała lokalizacja blisko szkoła ,przedszkole,komunikacja. w ksztalcie zblizonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wawer

Wawer,Warszawa

2 666 000 zł6 200 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w rejonie Borków. Kształt trapezu; podstawa -bok przylegający do drogi 26m,rozszerza się do ok.90m.Głębokość 300m. Działka w I rzędzie została sprzedana - pozostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Białołęka

Białołęka,Warszawa

425 000 zł1 037 m² 410 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1037 m2. Przyjemna okolica - domy jednorodzinne i las. Możliwość wykorzystania fundamentów pod dom o powierzchni 250m2. Na działce prąd i studnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Białołęka

Białołęka,Warszawa

18 263 100 zł21 486 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania. Zgodnie z Planem przewidziana pod zabudowę wielorodzinną. Część działki sąsiadująca z Modlińską nie jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Targówek

Targówek,Warszawa

1 400 000 zł1 096 m² 1 277 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka blisko do Centrum, okolice Ronda Zaba, widok od frontu na park po cmentarzu żydowskim, nie ma żadnych zabudowań. Jest Wz :według wz powierzchnia zabudowy dopuszczona wynosi 312m2. Zakładając,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Obiegowa

Wawer,Warszawa

1 224 000 zł1 836 m² 667 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka budowlana położona w lesie w otulinie Parku Mazowieckiego. Prywatny przepust drogowy nad Kanałem Wawerskim stanowi dojazd na działkę, który oddziela posesje od ul. Obiegowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 550 000 zł850 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Trzy działki o łącznej powierzchni 853 m2. Dla rejonu,w którym położona jest działka opracowano pzpr. Zgodnie z Planem dopuszczona jest zabudowa jednorodzinna,bliźniacza i segmentowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wawer

Wawer,Warszawa

1 300 000 zł2 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna przy B.Czecha. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania. Przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i usług nieuciążliwych z zakresu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 485 000 zł486 m² 5 113 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zaciszne miejsce nieopodal parku Królikarnia. Możliwość budowy domu do 11 m wysokości. 40% powierzchni pod zabudowę. Prąd woda, telefon. Kanalizacja doprowadzona. *Informacje zawarte w opisie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Włochy

Włochy,Warszawa

3 000 000 €5 500 m² 545,45 €/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka posiada zgode na budowe biurowca o kubaturze 54485,94 m z 7 kondygnacjami - 2 podziemne, 5 naziemnych o łącznej powierzchni 9671,57 m2, powierzcni biurowej 7644 m2. Powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Radzymińska

Targówek,Warszawa

325 000 zł727 m² 447 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Super lokalizacja dla firmy/inwestora; doskonała lokalizacja + okazyjna cena! Działka z doskonałą lokalizacją na bliskim Targówku u zbiegu u.l Zabranieckiej, Księcia Ziemowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bemowo

Bemowo,Warszawa

10 647 000 zł10 647 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w studium zagospodarowania przestrzennego pod wielorodzinne budownictwo mieszkaniowe do 6 kondygnacji (20 m wysokości). 55-65% powierzchni działki pod zabudowę. W odległości 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Ursynów

Ursynów,Warszawa

6 000 000 zł4 000 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z przeznaczeniem zabudowy biurowej. Maksymalna wysokość 2-3 kondygnacje (10m) Otoczenie działki: wschód wolna działka o powierzchni około 4.000 m2 Południe wolny teren (stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wawer

Wawer,Warszawa

1 190 000 zł2 750 m² 433 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana, aktualne warunki zabudowy na 8 domów. Możliwe warunki zabudowy na budynki jedno lub dwulokalowe. Nieruchomość położona w bliskim Wawrze, 4km od ul. Fieldorfa (gocław).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

1 100 000 zł719 m² 1 530 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka posiada prawomocną decyzję o warunkach zabudowy pod wielokondygnacyjny 30% zabudowy max 12m kalenica , budynek mieszkalny wielorodzinny z garażem podziemnym. Działka stanowi wyłączną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

1 958 400 zł1 224 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z przeznaczeniem pod zabudowę usługową (biurowiec, hotel, klinika, handel)z możliwością realizacji uzupełniajacej funkcji mieszkaniowej. Pierwsza linia zabudowy przy skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wilanów

Wilanów,Warszawa

4 000 000 zł800 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka niezabudowana w Starym Wilanowie. Wszystkie media miejskie w ulicy. Ładne wymiary; szer. ok.25m. Otoczenie niskiej ,rezydencjonalnej zabudowy. Aktualny Plan Zagospodarowania dopuszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 764 000 zł4 200 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana,4200m 2 Cena całkowita: 1,890,000 pln prawie kwadrat ,szerokość- 65m ,długość- 64m Media:prąd, woda, gaz, szambo Atrakcyjne ciche spokojne miejsce.W sąsiedztwie nowo powstałe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bażancia

Ursynów,Warszawa

636 000 zł978 m² 650,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania 3 działki budowlane,ok.ul.Bażanciej ~ 1- bok-2,57x32,48=819m2 cena 750pln, ~ 2. szer.38,6mx21m2=811m2,cena 650pln, ~ 3.zabudowana szer.44,62x21.90m2=978m2 cena 650m2~ Tel.~ Pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wawer

Wawer,Warszawa

725 000 zł2 012 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Wawrze z miejscowym planem z zagospodarowania oznaczona jako mne Teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną ekstensywną , przeznaczenie podstawowe: mieszkalnictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wawer

Wawer,Warszawa

1 225 980 zł1 251 m² 980 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w mini osiedlu, pod bliźniak. Teren zamknięty. Zabudowa bliźniacza i wolnostojąca.Media w ulicy.W najbliższym czasie budowa kolektora. Kilka działek; pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wesoła

Wesoła,Warszawa

995 000 zł1 027 m² 969 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana, posiadająca wszystkie media o kształcie prostokątnym o wymiarach ok. 25x40 m . Dogodna do budowy domu wolnostojącego lub małego apartamentoca do 3 kondygnacji jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Gołąbki

Gołąbki,Warszawa

500 000 zł500 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kilka działek w osiedlu Gołąbki. Powierzchnia 500-700m2. Wszystkie media miejskie w ulicy przy działce. Ładne otoczenie domów jednorodzinnych. obecnie 600m2 i 1000m2. *Informacje zawarte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wawer

Wawer,Warszawa

970 000 zł1 600 m² 606 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka kwadratowa. Obok domy jednorodzinne. Prąd w działce. Gaz za rok. Szambo, studnia. Na działce stare drzewa. *Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty.