dowolna

Działki z dojazdem utwardzonym Warszawa - Sprzedaż i dzierżawa

131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

131 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, Targówek

Targówek,Warszawa

4 590 000 zł4 590 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana na Targówku. Przeznaczenie pod budownictwo jedno i wielorodzinne oraz usługi.Pod zabudowę nadaje się 1300m2 z całej powierzchni działki.Wszystkie media dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 100 000 zł3 500 m² 314,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na Białołęce. Brak mpzp. W ulicy dostępny gaz i prąd.Pod zabudowę ok. 1500m2 , pozostała powierzchnia to las. W sąsiedztwie nowe domy. Kontakt Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Municypalna

Włochy,Warszawa

799 000 zł1 202 m² 664,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w okolicy ul.Municypalnej.Sąsiedztwo kolonii domów jednorodzinnych, około 500 m pieszo od stacji WKD Salomea. Foremny prostokąt około 30 x 40 m, ogrodzona. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Białołęka

Białołęka,Warszawa

340 000 zł900 m² 377,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana na Białołęce objęta mpzp przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą z możliwością prowadzenia nieuciążliwych usług.Działka w kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

482 300 zł1 378 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana pod 2 bliźniaki. Lokalizacja ok 250m od ul Bruzdowej.Aktualny MPZP obszar MU3. Powierzchnia biologicznie czynna 60%, wysokość zabudowy do 12 m. Woda miejska i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Białołęka

Białołęka,Warszawa

733 500 zł1 630 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta aktualnym mpzp pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą / 1200m2/ i bliźniaczą/ 1600m2/ do 3,5 kondygnacji. Kanalizacja w trakcie budowy. Możliwość zwiększenia powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Ursynów

Ursynów,Warszawa

725 000 zł959 m² 756,00 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Bardzo ładna zgrabna działka rolna z prawem zabudowy domu jednorodzinnego.Działka położona na Ursynowie. Kształt prostokąta o wymiarach 28m x 34m. Do działki doprowadzony prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Wawer

Wawer,Warszawa

897 966 zł1 863 m² 482 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Radość - cisza, spokój a jednocześnie blisko do centrum Warszawy, doskonały dojazd kolejką lub autobusami. Działka z przepięknym starodrzewiem ( brzozy, sosny ), zabudowana przedwojennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 100 000 zł2 179 m² 504,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka rolna w pobliżu Lasu Kabackiego i Ogrodu Botanicznego o powierzchni 2179 m2, dojazd drogą wewnętrzną (utwardzoną) 300 m od głównej ulicy. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 025 000 zł1 209 m² 847,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie piękne działki budowlane częściowo porośnięte kilkunastoletnimi brzozami. Powierzchnia pierwszej działki wynosi: 1209m2- wymiary:39mX31m. natomiast druga działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Białołęka

Białołęka,Warszawa

556 110 zł1 503 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Białołęce.Okolice ul.Ruskowy Bród. Powierzchnia: 1503mkw. Kształt: prostokąt o wymiarach 41m x 38m. Media: woda, prąd, gaz - w ulicy.W sąsiedztwie nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 999 000 zł2 221 m² 900,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Siekierkach ,objęta aktualnym mpzp.Przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinna, szeregowa oraz usługi. Kanalizacja oraz gaz w przeciągu 2 lat.Blisko do komunikacji. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bielany

Bielany,Warszawa

1 758 000 zł2 586 m² 679,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana na Bielanach.Brak MPZP.Działka o wymiarach ok.25m ok.106m. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa - 5776 Zapraszamy na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Włochy

Włochy,Warszawa

1 850 000 zł1 792 m² 1 032,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w sąsiedztwie Południowej Obwodnicy Warszawy.Wymiary : 38m x 48m.Media :prąd,woda,gaz.Zlokalizowana ok.70 m od Al.Krakowskiej.Brak MPZP. Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wilanów

Wilanów,Warszawa

724 000 zł1 204 m² 601,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana na Wilanowie. Wymiary: 29 x 42 m. Prąd w granicy działki. W tym roku będzie gaz i wodociąg miejski. Brak ogrodzenia, dojazd drogą utwardzoną. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Wilanów

Wilanów,Warszawa

672 000 zł1 600 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w Wilanowie w okolicy u.Prętowej.Aktualny MPZP. Przeznaczenie pod dom wolno stojący lub bliźniak.Media dostępne w ulicy, dojazd drogą utwardzoną. Kontakt Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bielany

Bielany,Warszawa

1 690 000 zł2 491 m² 678,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana na Bielanach.Brak MPZP.Wymiary : ok.35m x ok.69m. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa - 5776 Zapraszamy na prezentację podobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bielany

Bielany,Warszawa

362 000 zł532 m² 680,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana na Bielanach.Brak MPZP.Działka o wymiarach 32m x ok.17m. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa - 5776 - Zapraszamy na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Białołęka

Białołęka,Warszawa

619 000 zł1 034 m² 598,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Białołęce objęta mpzp i przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną do 2,5 kondygnacji oraz wielorodzinną do 3,5 kondygnacji z możliwością prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Białołęka

Białołęka,Warszawa

537 610 zł1 453 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana na Białołęce.Okolica ul.Ruskowy Bród. Powierzchnia: 1453mkw. Kształt: prostokąt 31m x 47m. Media: woda, prąd, gaz - w ulicy. Kontakt Zapraszamy na prezentację podobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Wilanów

Wilanów,Warszawa

551 200 zł1 378 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod 2 bliźniaki składająca się z 2 działek - sprzedaż tylko w całości. Teren objęty planem zagospodarowania, obszar mu3. Powierzchnia biologicznie czynna 60%, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Białołęka

Białołęka,Warszawa

510 000 zł800 m² 637,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Białołęce - Aleksandrów.Dojazd asfaltowy plus ok.50m prywatnej drogi utwardzonej.Prąd przy działce.Woda i gaz w odległości ok.50m.Wymiary : 32m x 25m. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 334 900 zł1 907 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w Wilanowie. Przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną, wolnostojącą z możliwością porwadzenia usług. Wszystkie media dostępne w ulicy. Wymiary: 33m (od ulicy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Białołęka

Białołęka,Warszawa

691 875 zł1 500 m² 461,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działki budowlane na Białołęce. Piękna okolica, zabudowa jednorodzinna oraz szeregowa. Niniejsza oferta jest wyłącznie informacją i nie może być uznawana za ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Białołęka

Białołęka,Warszawa

300 000 zł561 m² 534,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, o powierzchni 561m2, w kształcie prostokąta, o wymiarach 19x30 m. Media: prąd, gaz, woda w drodze przy działce. Działka prowizorycznie ogrodzona. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pszeniczna

Białołęka,Warszawa

330 000 zł917 m² 359,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

:dodatkowy opis | Działka położona w centralnej części Zielonej Białołęki. Kształt zbliżony do kwadratu 30 x 30. Wjazd od strony północnej. Dostępne wszystkie miejskie media poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Echa Leśne

Białołęka,Warszawa

552 200 zł1 004 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna i bardzo atrakcyjnie usytuowana działka. Lokalizacja 1 km od Trasy Toruńskiej k.ulicy Echa Leśne. Przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną i dom wielopokoleniowy "bliźniak" Dopuszczalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Olesin

Białołęka,Warszawa

330 000 zł1 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okolica o wyjątkowo pięknych walorach krajobrazowych.W pobliżu las. Do komunikacji miejskiej 1200m.Do centrów handlowych 3 km. Wydane wz na dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pszeniczna

Białołęka,Warszawa

330 000 zł917 m² 359 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka położona w centralnej części Zielonej Białołęki. Kształt zbliżony do kwadratu 30 x 30. Wjazd od strony północnej. Dostępne wszystkie miejskie media poza kanalizacją. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Białołęka

Białołęka,Warszawa

130 000 zł744 m² 174,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tańsza alternatywa! działka 6 km od białołęki lub droższa na białołęce - największy wybór działek - dzwoń ________________________________________________________________ Ładna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

450 000 zł1 100 m² 409,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w cichej i spokojnej okolicy, zlokalizowana na Ursynowie niedaleko ulicy Pułąwskiej. Działka w kształcie prostokąta, o powierzchni ok. 1100 m2 Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Białołęka

Białołęka,Warszawa

130 000 zł744 m² 174 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wiosenna

Białołęka,Warszawa

330 000 zł1 024 m² 322 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja: 1km od adm. granicy - warszawa/białołęka Ładna , kwadratowa działka 32x32 położona w Józefowie gm. Nieporęt nieopodal ul. Wiosennej. W sąsiedztwie nowe domy i Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

499 000 zł942 m² 529 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 942m2 zlokalizowana w okolicy ulicy Ostródzkiej. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z oznaczeniem M zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Echa Leśne

Białołęka,Warszawa

342 333 zł837 m² 409 zł/m²

 

 

 

Białołęka,Warszawa

2 300 000 zł8 900 m² 258,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo - przemysłowa.Lokalizacja 700m od ul.Marywilskiej i zjazdu z Trasy Mostu Północnego. Możliwość budowy obiektów usługowych, przemysłowych, produkcyjnych.Pod usługi nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Echa Leśne

Białołęka,Warszawa

410 636 zł1 004 m² 409 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Echa Leśne

Białołęka,Warszawa

341 924 zł836 m² 409 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona