Serce 0 Ulubione

Działki Warszawa Osiedle Czerniaków

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

150 000 zł330 m² 454,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Odsapię prawo użytkowania działki rod tuż przy Jeziorku Czerniakowskim. Urokliwa i w pełni wyposażona działka z pięknym i zadbanym domkiem Działka 330 m2 z monitoringiem 24/7.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

1 700 000 zł2 900 m² 586,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz dużej działki budowlanej z możliwością podziału, w doskonałej lokalizacji w Warszawie? Działka o powierzchni niemal 2900 m przy ul. Trąbity to rzadka okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł1 253 m² 2 114,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę położoną na warszawskim Wawrze. Dla działki zostało wydane prawomocne pozwolenie na budowę przewidujące budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z trzema poziomami.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł1 622 m² 1 220,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o pow. 1622 m na Wilanowskich Zawadach w zielonej i kameralnej okolicy przy ul. Sytej pod dowolną zabudowę. Opis działki: działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł930 m² 43 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedajemy Bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w fantastycznej miejskiej lokalizacji i jednocześnie na bardzo cichej, zielonej, poszukiwanej Sadybie! Działka zabudowana jest domem.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 000 zł17 500 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić wyjątkową działkę inwestycyjną w Miasteczku Wilanów. Atuty - atrakcyjna lokalizacja - działka budowlana objęta mpzp - idealna dla inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł980 m² 1 427,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 980 m pod zabudowę jednorodzinną. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób planujących budowę domu lub szukających.

Szczegóły ogłoszenia

2 571 800 zł2 338 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana. o powierzchni 2179 m2. Połozona jest przy samym Lesie Kabackim od strony Powsina Szerokość ok 33 m, długość ok 70 m. Działka przy drodze asfaltowej. Przy działce prąd. 1).

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł1 130 m² 3 495,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

3 950 000 zł I sprzedaż I 1130M2 I działka I zacisze I warszawa I Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Warszawie, na Zaciszu, przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

24 108 750 zł32 145 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u Nas! Ostatnie grunty na sprzedaż w rejonie Ursynów-Jeziorki! Oferujemy do nabycia inwestycyjną działkę gruntową, niezabudowaną, z mpzp w rejonie Ursynów-Jeziorki.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł1 828 m² 1 695,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W sercu blokowisk nowoczesnego Ursynowa nazywanego kiedyś "sypialnią Warszawy" zachował się historyczny obszar dawnego Ursynowa. W prestiżowej, spokojnej okolicy oferujemy atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, Czerniaków

Czerniaków,Warszawa

1 400 000 zł1 250 m² 1 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio teren inwestycyjny 1250 m2 nr. dz.48 obręb 1-05-08 , przy planowanej trasie Czerniakowska Bis. W planie zagospodarowania przestrzennego przyjętego uchwałą.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Działki Warszawa, Dolny Mokotów, Czerniaków