Działka komercyjna, Trakt Lubelski
Trakt Lubelski, Wawer, Warszawa, mazowieckie
- 1 999 999 zł
- 1 385 m²
- 1 444,04 zł/m²
Arkadiusz Rogala
Skontaktuj się
Działka komercyjna, Trakt Lubelski
Trakt Lubelski, Wawer, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Działka komercyjna, Trakt Lubelski
Zaktualizowane: 19 maja 2026
1 999 999 zł 1 385 m² 1 444,04 zł/m²
prostokątMedia:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 1 999 999 zł (1 444,04 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: usługowa, 1 385 m²
- kształt: prostokąt; długość: 58m; szerokość: 22m; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Media: prąd, studnia, gaz, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 496/19413/OGS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Trakt Lubelski, Wawer, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: rzeka
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, fitness, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna 1385 m² przy Trakcie Lubelskim w Warszawie (Wawer), objęta MPZP MN/U, umożliwiającym realizację zabudowy usługowej lub mieszkalno-usługowej. Świetna ekspozycja przy głównej arterii, regularny kształt (22,5 m szerokości) oraz duża chłonność zabudowy czynią ją idealną pod siedzibę firmy, klinikę, biura lub inwestycję komercyjną. (...)