Działka rolno-budowlana, ul. Mrągowska
Mrągowska, Wawer, Warszawa, mazowieckie
- 1 000 000 zł
- 1 286 m²
- 777,60 zł/m²
Elżbieta Kosiciń...
Skontaktuj się
Działka rolno-budowlana, ul. Mrągowska
Mrągowska, Wawer, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Działka rolno-budowlana, ul. Mrągowska
Zaktualizowane: 14 maja 2026
1 000 000 zł 1 286 m² 777,60 zł/m²
nieregularnyMedia:
woda, odprowadzanie ściekówSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 1 000 000 zł (777,60 zł/m²)
- Działka: budowlano-rolna, 1 286 m²
- kształt: nieregularny; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
- określone warunki zabudowy
- Media: studnia, szambo (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: PELIKAN HOUSE, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 131/14136/OGS
Opis nieruchomości
Oferuję Państwu działkę rolno - budowlaną z wydanymi Warunkami Zabudowy.
Nieruchomość usytuowana w spokojnej i zielonej części Warszawy dzielnica Wawer.
W okolicy zabudowa jednorodzinna.
Dojazd do działki od strony ul.Mrągowskiej - Służebność zapisana w Akcie Notarialnym dla tej działki innych sąsiadujących działek.
Działka nie jest odrolniona.
Wymiary działki : 22,5m X 82mW cenie działki domek letniskowy o powierzchni ok. (...)
883 311...
883 311 126