Działka budowlana Warszawa

Miedzeszyn, Warszawa, mazowieckie

  • 990 000 zł
  • 1 004 m²
  • 986,06 zł/m²

Zdjęcie

Dariusz Żanowski

Skontaktuj się

Działka budowlana Warszawa

Miedzeszyn, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
20 maja 2026

990 000 zł

1 004 m²

986,06 zł/m²

Działka budowlana Warszawa

Zaktualizowane: 20 maja 2026

990 000 zł 1 004 m² 986,06 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 990 000 zł (986,06 zł/m²)
  • Forma własności: inna

Lokalizacja

Opis nieruchomości

BEZ PROWIZJI AGENCJI

Działka budowlana z Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny położoną w wyjątkowej lokalizacji - na skraju lasu, w zielonej i spokojnej części Warszawy (Wawer, okolice Falenicy). Do działki prowadzi malownicza, leśna ścieżka, która dodaje temu miejscu niepowtarzalnego uroku i atmosfery. Jednocześnie działka znajduje się wśród zabudowy jednorodzinnej - kameralne, bezpieczne otoczenie i świetna infrastruktura. (...)

Agent

Dariusz Żanowski

22 646 72...

22 646 72 71

881 207 627

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dariusz Żanowski

22 646 72...

22 646 72 71

881 207 627

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: