Działka inwestycyjna, ul. Zagórzańska
Zagórzańska, Wawer, Warszawa, mazowieckie
- 1 050 000 zł
- 1 075 m²
- 976,74 zł/m²
Marta Zdanowicz
Skontaktuj się
Działka inwestycyjna, ul. Zagórzańska
Zagórzańska, Wawer, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
17 maja 2026
Działka inwestycyjna, ul. Zagórzańska
Zaktualizowane: 17 maja 2026
1 050 000 zł 1 075 m² 976,74 zł/m²
prostokątMedia:
prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 1 050 000 zł (976,74 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: inwestycyjna, 1 075 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda w drodze, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 17.05.2026
- numer ogłoszenia: 12063/3685/OGS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Zagórzańska, Wawer, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: las
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, fitness, szpital, centrum handlowe, kościół, bank
Opis nieruchomości
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1075m2, położona w prestiżowej i zielonej części Warszawy Wawer.
Nieruchomość ma regularny prostokątny kształt, o wymiarach 26x41, co znacząco ułatwia jej zagospodarowanie oraz realizację wymarzonego projektu domu. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP), co daje pewność i bezpieczeństwo inwestycji oraz jasno określone możliwości zabudowy. (...)