Działka budowlana, ul. Błękitna

Błękitna, Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • 1 999 999 zł
  • 1 062 m²
  • 1 883,24 zł/m²

Zdjęcie

Dorota

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Błękitna

Błękitna, Wawer, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
21 maja 2026

1 999 999 zł

1 062 m²

1 883,24 zł/m²

Działka budowlana, ul. Błękitna

Zaktualizowane: 21 maja 2026

1 999 999 zł 1 062 m² 1 883,24 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 1 999 999 zł (1 883,24 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 062 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski, zabudowana
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja (działka uzbrojona)
  •   opomiarowanie wody
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 21.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta bezpośrednio od właściciela.

Dla inwestora, dewelopera lub osób planujących zabudowę jednorodzinną w
spokojnej, klimatycznej, willowej części dzielnicy z doskonałą komunikacją miejską
oraz szybkim dojazdem do Południowej Obwodnicy Warszawy.

Najważniejsze informacje:
- teren składa się z 2 działek z odrębnymi księgami wieczystymi (533 m kw. +
529 m kw. (...)

Agent

Dorota

667 730...

667 730 705

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dorota

667 730...

667 730 705

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości