dowolna

Domy podpiwniczone Warszawa - Ogłoszenia domów z piwnicą

572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

572 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Nowe Włochy,Warszawa

1 690 000 zł222 m² 7 612,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:278 m²

To oferta dla rodzin poszukujących komfortowego i spokojnego miejsca do życia, z dostępem do licznych udogodnień oraz przestrzeni rekreacyjnej. Segment Nowe Włochy w naprawdę dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kościuszki

Bemowo,Warszawa

6 000 zł198 m² 30,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Unikatowy dom z częścią zaadaptowną na pomieszczenia biurowe w Blizne Łaszczyńskiego, w pobliżu Bemowa oraz Kampinowskiego Parku Narodowego, niedaleko trasy S8, zaledwie 3 minuty od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Marii Kazimiery

Żoliborz,Warszawa

2 300 000 zł200 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:296 m²

Prezentowana nieruchomość to 3 kondygnacyjny dom położony w Warszawie na Żoliborzu przy ulicy Marii Kazimiery. Budynek zbudowany w połowie lat 60-tych - przebudowany w latach 90-tych. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z piwnicą Warszawa

Mokotów,Warszawa

12 500 zł246 m² 50,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom W najlepszej części zielonej sadyby budynek: dom wolnostojący o powierzchni niespełna 250m2, położony na działce o powierzchni 300m2. Nieruchomość z 1965 roku, niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Sadyba,Warszawa

2 000 000 zł260 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:160 m²

Do sprzedania wraz z najemcą Dom 6 pokojowy, 3 piętrowy o powierzchni 250 m2 z ogrodem w stylu Japońskim usytuowany na Sadybie w cichej i spokojnej okolicy przy ulicy Fucika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kwidzyńska

Wawer,Warszawa

1 368 000 zł300 m² 4 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:616 m²

Na działce znajdują się dwa domy. Pierwszy, od frontu działki w zabudowie bliźniaczej, to obecnie dwa osobne lokale, na parterze i piętrze, po ok 50m2 każde. Piwnica pod całością budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Marina Mokotów,Warszawa

17 000 zł330 m² 51,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Do wynajęcia połówka bliźniaka na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Powierzchnia całkowita 330 m2, pow. mieszkalna 250 m2. Dom w chwili obecnej w trakcie odświeżania (aktualne zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grochów,Warszawa

6 000 000 zł560 m² 10 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:551 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu kamienice zlokalizowaną na warszawskiej Pradze-Południe. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w sercu Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Huta,Warszawa

6 000 000 zł560 m² 10 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:551 m²

NA sprzedaż budynek W warszawie! Świetna okazja na inwestycje szczególnie na sprzedaż lub wynajem mieszkań. Budynek nadaje się również pod hostel albo do zamieszkania dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

6 000 000 zł560 m² 10 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:551 m²

Przedmiotem sprzedaży jest kamienica na Pradze Południe 600 m2 pum Stan techniczny - Do zamieszkania W skład nieruchomości wchodzą: piwnice - 130 m2 Parter - 140 m2 ( 4 lokale usługowe ) Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sadyba,Warszawa

4 700 000 zł511 m² 9 195,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:388 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom-bliźniak, zlokalizowany na warszawskiej Sadybie. Oferowana nieruchomość to idealna propozycja dla rodzin lub inwestora. Standard Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

3 400 000 zł168 m² 20 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

Skrajny segment położony na zielonej Saskiej Kępie, z szybkim dojazdem do centrum. Miejsce, w którym ze względu na ciszę i uroczy ogródek, ma się wrażenie pobytu poza miastem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Zawady,Warszawa

3 900 000 zł650 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Piękny dom na zawadach dane techniczne: wolnostojący, 3-kondygnacyjny dom o powierzchni 650 m2 zlokalizowany na zagospodarowanej, prostokątnej działce o powierzchni 1200 m2. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białołęcka

Brzeziny,Warszawa

1 750 000 zł265 m² 6 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 473 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu z osobnym garażem o łącznej powierzchni 266 m , usytuowanego na obszernej, pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Pawła II

Wesoła,Warszawa

1 299 000 zł194 m² 6 695,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący, w całości podpiwniczony z poddaszem, położony przy spokojnej uliczce odchodzącej od ulicy Jana Pawła iigo w Starej Miłosnej. Dom położny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

13 000 zł230 m² 56,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:300 m²

Klimatyczny dom przystosowany na biuro na Starym Żoliborzu. Nieruchomość położona jest na ładnej, cichej i zielonej ulicy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i parku. Ogromnymi plusami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Wilanów,Warszawa

32 000 zł530 m² 60,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Premium | Stary Wilanów | Kameralna okolica | Malownicza uliczka | 5 sypialni | 3 łazienki | 530 m2 | Klimatyzacja | Sauna | Nowoczesny design | Piękny ogród Luksusowy dom o powierzchni 530m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Grabów,Warszawa

1 679 000 zł245 m² 6 853,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, segment o powierzchni użytkowej 245 m2 ursynów/grabów. W skład nieruchomości wchodzą: parter - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Felińskiego

Żoliborz,Warszawa

15 000 zł424 m² 35,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:524 m²

Lokalizacja: dom położony na Starym Żoliborzu, bardzo blisko stacji metra Placu Wilsona - 250 m, plac Inwalidów - 150m, usytuowany w cichej, spokojnej okolicy. Powierzchnia całkowita domu - 424 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Ursynów,Warszawa

12 000 zł370 m² 32,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do wynajęcia segment na biuro ursynów, stacja metra. Nieruchomość znajduje się na strzeżonym, ogrodzonym osiedlu. Segment zlokalizowany na samym początku osiedla, jest widoczny od głównej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagielska

Kabaty,Warszawa

2 280 000 zł535 m² 4 261,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:746 m²

Okazja! Na sprzedaż 3 kondygnacyjny dom o powierzchni 535 mkw, a użytkowej 270,30 mkw , wybudowany w 1995 roku w cenionej lokalizacji - przy ul. Jagielskiej na Ursynowie Dąbrówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Saska Kępa,Warszawa

5 500 000 zł245 m² 22 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:185 m²

Przedstawiam zmodernizowany i wykończony w standardzie premium dom na sprzedaż, znajdujący się w jednej z najbardziej pożądanych części miasta - na Saskiej Kępie. Zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rapperswilska

Saska Kępa,Warszawa

8 500 zł150 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Westate Praga prezentuję piękny dom do wynajęcia w okazyjnej cenie na Saskiej Kępie, ul Rapperswilska! Dom o powierzchni 150 m2 składa się z : - 4 pokoi - 2 łazienek - kuchni - piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Walecznych

Praga-Południe,Warszawa

18 000 zł328 m² 54,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Do wynajęcia od 1.09 dom wolno stojący na Saskiej Kępie bez mebli ROZKŁAD Dom o powierzchni całkowitej 408m2 powierzchnia użytkowa 328m2 Ogród 480m2 dom składa się z 3 kondygnacji: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Służew,Warszawa

3 250 000 zł346 m² 9 393,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej 346M2, do własnej aranżacji, na biuro lub cele mieszkaniowe, możliwość rozbudowy, ogród, mokotów, służew dane techniczne: budynek w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Płatowcowa

Wyględów,Warszawa

4 000 000 zł200 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedwojenna willa ze starym ogrodem ok 500 m2, usytuowana na Wyględowie przy ul. Płatowcowej. Grunt stanowi własność, został przekształcony z użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Ursynów,Warszawa

1 325 000 zł175 m² 7 567,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 087 m²

Dom z potencjałem na ulicy Kuropatwy w cenie działki Do sprzedaży nieruchomość zabudowana o powierzchni 2.087 m2 położona po wschodniej stronie ulicy Puławskiej przy ulicy Kuropatwy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turkusowa

Stara Miłosna,Warszawa

1 560 000 zł243 m² 6 419,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Do sprzedania segment środkowy usytuowany w cichej i spokojnej okolicy, na kameralnym osiedlu w Wesołej Starej Miłosnej. Położony w spokojnej okolicy z niską, jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Wesoła,Warszawa

2 850 000 zł360 m² 7 917 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkową propozycją domu na sprzedaż, usytuowanego w urokliwej okolicy Warszawy, wesołej, otoczonej malowniczym lasem. To doskonałe miejsce dla Twojej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mączeńskiego

Imielin,Warszawa

1 680 000 zł246 m² 6 829,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Imielin/warszawa - Dom z potencjałem na Sprzedaż Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu ten wyjątkowy, trzypiętrowy dom zlokalizowany w dzielnicy Imielin, przy ulicy Mączeńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Klimontowska

Wawer,Warszawa

1 450 000 zł183 m² 7 923,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy Państwu środkowy segment (183m2) w zabudowie szeregowej na Wawrze, gotowy do zamieszkania. Osiedle wybudowane w latach 2007-2008 przy ulicy Klimontowskiej. Segment trzykondygnacyjny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

17 500 zł410 m² 42,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 871 m²

Do wynajęcia 10-pokojowy dom o pow. 410 m2 na działce o pow. 2871 m2, zlokalizowany przy ul. Arkuszowej w dzielnicy Bielany. W odległości 130 m przystanek autobusowy, metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

3 499 000 zł352 m² 9 940,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:560 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz do kupienia całej kamienicy w Warszawie lub gruntu pod budowę nowego budynku? Zależy Ci na świetnej lokalizacji? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ligonia

Bemowo,Warszawa

2 400 000 zł377 m² 6 364,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:354 m²

Place4you ma przyjemność przedstawić nieruchomość wyróżniającą się swoim stylem i powierzchnią, idealną dla poszukujących przestrzeni i wygody. Bemowo, ul. Ligonia - tutaj znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Wilanów,Warszawa

5 500 000 zł263 m² 20 912,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego domu jednorodzinnego (pół bliżniaka) położonego na działce o powierzchni 357,5 m . Ta wyjątkowa nieruchomość to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wilanów,Warszawa

12 500 zł175 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:214 m²

Funkcjonalny układ wnętrz | Doskonała lokalizacja | Po odświeżeniu | Spokojna okolica | Dostępny od zaraz Ta nieruchomość bliźniacza znajduje się w jednym z najbardziej urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Sadyba,Warszawa

2 550 000 zł120 m² 21 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczny, gotowy do zamieszkania dom w sercu Sadyby. Standard Budynek piętrowy (poddasze), przykryty pięknym dachem. Wygląd zewnętrzny domu utrzymany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Wyględów,Warszawa

2 900 000 zł420 m² 6 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:230 m²

Duży dom w zabudowie Bliźniaczej - Do Remontu - Górny Mokotów, wyględów - metro wierzbno / racławicka W skład nieruchomości wchodzi: 9 pokoi, 2 kuchnie, 4 łazienki, 3 tarasy + Balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zelwerowicza

Sadyba,Warszawa

2 900 000 zł308 m² 9 415,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:530 m²

Avenue Estate przedstawia przestronny dom w cichej uliczce na zielonej Sadybie! Ogromny potencjał do dowolnej aranżacji. Lokalizacja Dom położony w spokojnej, prestiżowej okolicy z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Klimontowska

Wawer,Warszawa

1 450 000 zł183 m² 7 923,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Bemowo Lotnisko,Warszawa

1 730 000 zł262 m² 6 603,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:249 m²

Dom (segment) na sprzedaż, warszawa, bemowo, 262m2 w sumie na 7 poziomach (są półpiętra), 8 pokoi, kilka łazienek, działka o pow. 249m2, wybudowany w roku 1995. Oferujemy na sprzedaż.