dowolna

Domy z basenem Warszawa - Lista ofert sprzedaży i najmu

120 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

120 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Włochy

Włochy,Warszawa

392 000 zł86 m² 4 558,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Domki o pow. 86m 2 sypialnie, 2 łazienki, kuchnia, taras położone w pobliżu Altei. Wszystkie domki wyposażone są w klimatyzację, w pelni umeblowane, szafy, solarium na najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Alberta

Wesoła,Warszawa

940 000 zł295 m² 3 186,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania bardzo dobrze położony dom z 1989r.pozwolenie na budowę,( oddany do użytkowania 2006r. ) w zabudowie wolnostojącej o powierzchni całkowitej ok. 295mkw , powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wesoła

Wesoła,Warszawa

1 100 000 zł290 m² 3 793,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Połowa bliźniaka w Wesołej Grzybowej o powierzchni użytkowej 250mkw na działce ok. 400mkw z 2007r. - stan deweloperski parter: wiatrołap, przedpokój, kuchnia z jadalnią, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Wawer

Wawer,Warszawa

11 500 zł620 m² 18,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:850 m²

Do wynajęcia rezydencja w wysokim standardzie na Marysinie Wawerskim.Budynek 3 piętrowy, na parterze: duży pokój 70m2 ,łazienka,kuchnia, hol, kotłownia;1 pietro: salon 70m2 z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wydawnicza

Anin,Warszawa

8 000 zł330 m² 24,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do wynajęcia nietypowy bliźniak w kształcie dworku. Działka jest ogrodzona w części murowanym płotem , a w drugiej części rosną wysokie tuje, co pozwała na intymność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Wawer,Warszawa

1 990 000 zł403 m² 4 937,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Piękna rezydencja z całorocznym basenem położona w drugiej linii zabudowy, co zapewnia ciszę i spokój mieszkańcom. Dom został zgłoszony do sprzedaży z powodu wyjazdu za granicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Rembertów

Rembertów,Warszawa

797 000 zł178 m² 4 477,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:164 m²

Ładnie wykończony segment w okolicy Akademii Obrony Narodowej. Cicha spokojna okolica oddalona od ruchliwej , głośnej ulicy. Segment 3 poziomowy ( każdy po ok 60m2 ) o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 200 000 zł240 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:604 m²

Doskonale utrzymany dom jednorodzinny przy ulicy Kąty Grodziskie na Zielonej Białołęce, o powierzchni użytkowej 200 m2, na działce 604 m2, zbudowany w 2005 r. Zamknięte, strzeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

564 000 zł160 m² 3 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:383 m²

Warszawa Wawer (bliski), wał Miedzeszyński. Piękna zielona okolica, przytulny i cichy zakątek blisko centrum Warszawy, niedaleko stacja kolejowa i przystanek autobusowy. Doskonała lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

3 900 zł178 m² 21,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom położony w bardzo cichej, zielonej okolicy, otoczony lasem, w odleglosci 400m od Wisly. Sprawia wrażenie wiejskiego zacisza. Osiedle zamkniete, bardzo zadbane i czyste. Wjazd na posesję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

1 220 000 zł186 m² 6 559,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:194 m²

Bardzo ładny segment o powierzchni 186 m2, usytuowany na Woli, w doskonałej lokalizacji blisko Centrum Handlowe Wola Park. Świetny punkt komunikacyjny przy ul. Górczewskiej. Segment posiada trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wola

Wola,Warszawa

1 050 000 zł199 m² 5 276,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:192 m²

Uwaga! zamiast mieszkania możesz mieć własny dom. Do sprzedaży w dzielnicy Wola środkowy segment o powierzchni całkowitej 186 m2. Segment podpiwniczony posiada 2 piętra i poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Anin

Anin,Warszawa

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny dom na działce ze starodrzewiem - świerki, brzozy. Bardzo dobra lokalizacja - Stary Anin. Szkoła 300m. Basen kryty z placem zabaw 100m. Autobus miejski 100m. Skm 200m. Droga asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Anin

Anin,Warszawa

6 500 zł270 m² 24,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom - dostosowany dla 4-5 osobowej rodziny + pies , Z możliwością zakwaterowania dodatkowo np opiekunki - gosposi (w części Z niezależnym wejściem I łazienką) pow użytkowa - 300 M2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Anin

Anin,Warszawa

880 000 zł247 m² 3 562,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka o pow. całkowitej 247m na działce o pow.340m2. Dom usytuowany w pięknym zielonym centrum Anina. Okolica z niską zabudową rezydencji, domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Rembertów

Rembertów,Warszawa

1 300 000 zł259 m² 5 019,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:815 m²

Do sprzedania dom wolnostojacy o pow.259m2 na działce 815m2. Dom 1-piętrowy, wybudowany w 2003 roku; stan budynku bardzo dobry. Składa się z oddzielnej kuchni, 6 pokoi, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mazowiecka

Wesoła,Warszawa

750 000 zł172 m² 4 360,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania segment środkowy o pow.172m2 na działce 300m2. Dom 1-piętrowy; na piętrze znajduje się sauna, każde z pomieszczeń posiada własną niezależną klimatyzację; parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wesoła

Wesoła,Warszawa

1 550 000 zł400 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania cały bliźniak o pow.400m2.Sprzedaż dotyczy dwóch oddzielnych domów, każdy ma pow.całkowitą ok.200m2, powierzchni użytkowej 140m2. Dom wybudowany w 2007roku. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

11 500 zł620 m² 18,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Małej Żabki

Ząbki,Warszawa

780 000 zł217 m² 3 594,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

DO sprzedania! z powodu konieczności wyjazdu dom, budowany z dbałością i doświadczeniem, wygodny, świetnie położony w Ząbkach powierzchnia użytkowa 200m2 + garaż 28m2/na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wesoła

Wesoła,Warszawa

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

DO sprzedaży bardzo zadbany segment!  16 km do Pałacu Kultury - kierunek Sulejówek - bardzo dobry dojazd komunikacją miejską  działka ok. 30 m x 6 m = ok. 170 m2 .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Złotego Smoka

Ochota,Warszawa

8 900 zł270 m² 32,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Już dostępny bardzo ładny i elegancko wykończony oraz wyposażony 270-metrowy dom typu segment położony przy ul. Złotego Smoka w cichej i spokojnej, pełnej zieleni okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wydawnicza

Anin,Warszawa

8 000 zł330 m² 24,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

3 900 zł178 m² 21,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Anin

Anin,Warszawa

795 000 zł215 m² 3 697,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Do sprzedania bardzo ładny dom jednorodzinny - segment, spokojna okolica, niska zabudowa, park, las, przychodnia, apteka, poczta, autobus/pks, pkp, kolej podmiejska, szkoła, przedszkole, plac zabaw, basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szańcowa

Wola,Warszawa

1 115 000 zł240 m² 4 645,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania segment 183 m2 Warszawa Wola ul. Szańcowa W doskonałej lokalizacji blisko Centrum Handlowe Wola Park. Świetny punkt komunikacyjny przy ul. Górczewskiej. Segment posiada trzy piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleja gen. Antoniego Chruściela Montera

Rembertów,Warszawa

725 000 zł140 m² 5 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:167 m²

Nowa dużo niższa cena! do sprzedaży dom z 2001 r. o pow. 140 m2 w zabudowie szeregowej w Rebmertowie - blisko ul. Chruściela. Wysoki standard wykończenia i wyposażenia domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Las Bielański

Las Bielański,Warszawa

7 700 zł250 m² 30,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dom na starych Bielanach, obok metra, po generalnym remoncie (wymienione wszystkie instalacje). Idealny na firmę lub dla rodziny. Jedna z najpiękniejszych i najspokojniejszych okolic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wesoła

Wesoła,Warszawa

1 550 000 zł400 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kolarska

Wawer,Warszawa

3 000 zł220 m² 13,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia pół bliźniaka o pow.220m2. Dom posiada cztery sypialnie, w tym 2 umeblowane. NA parterze: oddzielna kuchnia 12m2, pokój gościnny z meblami ok.40m2, duży wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Wawer,Warszawa

4 000 000 zł403 m² 9 925,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

749 000 zł148 m² 5 060,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:260 m²

! willa octavia! Proponujemy Państwu funkcjonalny budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 148m2 na działce 260m2 zlokalizowany na osiedlu Las gmina Wawer, na tyłach osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Młocarni

Wilanów,Warszawa

4 200 zł168 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Miły, ciepły i przytulny dom w Wilanowie, idealny dla rodziny z dwójką dzieci. Parter: * przestronny salon z kuchnią 60 m² ogród południowo-wschodni zaprojektowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Wawer,Warszawa

790 000 zł352 m² 2 244,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Budynek mieszkalny o pow. 351,9 m2 - podpiwniczony, 3 kondygnacje powyżej poziomu gruntu. Parter: kuchnia w pełni wyposażona (drzwi przesuwne), jadalnia, garderoba, wc, salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Złotego Smoka

Ochota,Warszawa

10 200 zł270 m² 37,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Już dostępny piękny i bardzo elegancko wykończony i wyposażony 270-metrowy dom typu segment położony przy ul. Złotego Smoka w cichej i spokojnej, pełnej zieleni okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kolarska

Wawer,Warszawa

795 000 zł180 m² 4 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania 1/2 bliźniaka o powierzchni 180mkw na działce 328mkw położona w Warszawie Międzylesiu ( po stronie Centrum Zdrowia Dziecka ) Dojazd drogą utwardzoną, nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

1 150 000 zł133 m² 8 646,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

Cichy, ciepły, pięknie urządzony dom w Wawrze z dużym, urządzonym ogrodem (drzewa, krzewy), drewnianym tarasem i drewnianą wiatą na drewno do kominka. Jedna z lepszych lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, stacja metra Plac Wilsona

Żoliborz,Warszawa

2 600 000 zł396 m² 6 565,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:397 m²

Dom przedwojenny, po remoncie - wymienione okna, piec grzewczy gazowy dwufunkcyjny, latem ciepła wota z boliera elektrycznego. 6 pokoi, 3 łazienki, wysokość 3 m. Na parterze znajduje się salon.