dowolna

Domy Warszawa Osiedle Wawer

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mozaikowa

Radość,Warszawa

790 000 zł160 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedam atrakcyjny nowy dom warszawa radość W zabudowie bliźniaczej - stan tzw. deweloperski z piecem i grzejnikami. Budynek mieszkalny jednopiętrowy, o powierzchni użytkowej 160 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

749 000 zł187 m² 4 005,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji II etap inwestycji - oddanie do użytku przełom 2019/2020r. W drugim etapie budowy (rozpoczęcie prac budowlanych- 2018/2019r.) powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strzygłowska

Wawer,Warszawa

890 000 zł216 m² 4 120,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliżniaczej, położony na zamkniętym osiedlu przy ul.Strzygłowskiej. Powierzchnia domu: 216,6mkw (w tym poddasze wykończone o powierzchni 48 mkw) Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Anin

Anin,Warszawa

830 000 zł200 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Nieruchomość ulokowana w najbardziej prestiżowej części warszawskiego starego Anina, sąsiedztwo stanowi luźna zabudowa jednorodzinna bez żadnych uciążliwości. Działka ogrodzona siatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

649 000 zł140 m² 4 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji dwa ostatnie wolne domy Z I etapu! W pierwszym etapie budowy (rozpoczęcie prac budowlanych- i kwartał 2018r.) powstaje 10 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Panny Wodnej

Radość,Warszawa

750 000 zł175 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam atrakcyjny nowy dom warszawa radość - stan tzw. deweloperski z piecem i grzejnikami. Budynek mieszkalny jednopiętrowy, o powierzchni użytkowej 160 m2 w okolicy ul Mozaikowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

1 290 000 zł240 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:543 m²

Zadbany, komfortowy dom wolnostojący o pow. 240m2, usytuowany na działce o pow. 543m2. Dom położony w świetnym punkcie bardzo blisko ronda Marsa - 15 min. do centrum. Bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zwoleńska

Wawer,Warszawa

790 000 zł140 m² 5 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Do sprzedania wygodny, przytulny dom 140 m2 w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu w spokojnej okolicy. Piętrowy dom o powierzchni mieszkalnej 120 m2 + garaż (20 m2) połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Wawer,Warszawa

1 290 000 zł230 m² 5 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania, wolnostojący, przestronny dom, w dobrej lokalizacji wybudowany w 1995 roku, po generalnym remoncie w latach 2007-2009. Jasny i funkcjonalny o bardzo wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąkolowa

Wawer,Warszawa

3 500 zł180 m² 19,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Do wynajęcia dom w Wawrze (wesoła) 180m2. Blisko do stacji pkp Radość. Dom po kapitalnym remoncie w 2013 roku. Wymiana pionów, okablowania, docieplenie, otynkowanie. Nowe podłogi oraz ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bysławska

Wawer,Warszawa

599 000 zł196 m² 3 056,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliżniaczej w cichej części Wawra.Osiedle zamknięte, składające się z 20 domów. Dom nowy w stanie deweloperskim, inwestycja w trakcie realizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

1 120 000 zł220 m² 5 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Do sprzedania willa miejska w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość zlokalizowana 15 minut od Pałacu Kultury, będąca jednocześnie oazą ciszy, z dala od wielkomiejskiego szumu. 189m2 własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

560 000 zł110 m² 5 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Jasny i przyjazny dom, idealnie skrojony na potrzeby rodziny z dziećmi. Usytuowany daleko od zgiełku miasta, dużo zieleni, naturalne tereny rekreacyjne. Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 790 000 zł400 m² 4 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Do sprzedania duży dom (400 m2) w doskonałej lokalizacji, w willowym prestiżowym Starym Aninie. Dom składa się kilku poziomów (piwnica, parter, piętro i użytkowe poddasze). Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

570 000 zł120 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do sprzedania (jeden właściciel od 17 lat), segment w bardzo dobrym stanie w Aninie-Sadul Powierzchnia całkowita 120 m2 z prostokątną działką o powierzchni 150 m2 (ogrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bysławska

Wawer,Warszawa

4 200 zł136 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Super oferta, atrakcyjna cena! Pilnie! wynajmiemy nietuzinkowy apartament, o bardzo wysokim standardzie wykończenia. Apartament o powierzchni użytkowej 120m usytuowany jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zasobna

Wawer,Warszawa

1 380 000 zł330 m² 4 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania wolnostojący dom z dużym potencjałem położony na pięknej działce ze starodrzewem. Dom o całkowitej powierzchni 330 m2. Składa się z dwóch niezależnych mieszkań,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni ok 60m2 przy ul Wał Miedzeszyński na wysokości ul Kadetów. Dom składa się z dwóch pokoi 14m2, i 12m2, kuchni 10m2 i łazienki 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Naddnieprzańska

Wawer,Warszawa

1 290 000 zł250 m² 5 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 250m2 położony na działce 540m2. Dom jest z 1995 roku, ale generalny remont był robiony w latach 2007 - 2009. Niski parter - garaż, pralnia, dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. 27 Grudnia

Wawer,Warszawa

3 100 zł160 m² 19,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do wynajęcia jedno piętrowy dom z ogrodem powierzchni ok. 160 mkw przy ul. 27 Grudnia w Wawrze. Budynek wolnostojący, po generalnym remoncie w 2013 r.- dach, rynny, okna, ocieplenie, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

990 000 zł143 m² 6 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Do sprzedania dom wolnostojący położony w Radości w odległości ok 300 m od stacji pkp.Dom odnowiony do zamieszkania od zaraz, doskonała lokalizacja, 3 sypialnie, 3 łazienki, piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Lucerny

Zbytki,Warszawa

680 000 zł146 m² 4 657,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:123 m²

Atrakcyjny segment w stanie deweloperskim w okolicy ul Lucerny /trakt Lubelski o powierzchni 146m. Dom wybudowany metoda tradycyjna z cegły, oddanie kluczy III kwartał br. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zwoleńska

Wawer,Warszawa

960 000 zł145 m² 6 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Dom na osiedlu zamkniętym, w zabudowie bliźniaczej, w Wawrze. Wyremontowany, o powierzchni użytkowej 145 m2 , z działka 353 m2. Dom posiada 3 kondygnacje: parter: ( 50 m2 ) przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom 5-pokojowy zbudowany z pustaka ceramicznego porotherm z antywłamaniowymi drzwiami wejściowymi. Na parterze wejście przez sień-przedpokój (4,8 m2) do salonu z jadalnią (46,4 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

740 000 zł123 m² 6 016,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:820 m²

Do sprzedania dom wolnostojący z cegły, postawiony na zdrowym gruncie, solidne i starannie wykonany, na terenie zamkniętym (jeszcze 6 takich samych domów na działkach różnej wielkości).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sadul

Sadul,Warszawa

1 625 600 zł300 m² 5 418,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Wawer,Warszawa

1 150 000 zł210 m² 5 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:484 m²

Dom wolno stojący do zamieszkania, wybudowany w nowoczesnej architekturze.Pokoje na piętrze bez skosów, funkcjonalny projekt, nowoczesna aranżacja Pełna infrastruktura. Parter: przestrzeń otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

790 000 zł250 m² 3 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania duży dom w zabudowie szeregowej położony w Wawrze na kameralnym osiedlu. Powierzchnia całkowita domu to 250 m2.Powierzchnia użytkowa 180 m2.Działka ok 250m2, sześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

650 000 zł146 m² 4 452,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania segment środkowy na zamkniętym osiedlu domów. Segment wybudowany z najwyższej klasy materiałów. Dom w oddaleniu od Traktu Lubelskiego i okolic ronda kadetów/lucerny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bysławska

Wawer,Warszawa

5 000 zł136 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia nietuzinkowy apartament, o bardzo wysokim standardzie wykończenia. Apartament o powierzchni użytkowej 120m usytuowany jest na pierwszym piętrze wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

510 000 zł114 m² 4 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:112 m²

Domy w Wawrze, nieopodal Wału Miedzeszyńskiego (inwestycja zakończona i odebrana. Stan developerski). Nieruchomość położona ok. 15 km od centrum (dojazd ok. 20 minut). Inwestycja to kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Korkowa

Marysin Wawerski,Warszawa

1 290 000 zł267 m² 4 831,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:543 m²

Komfortowy, przestronny dom, w idealnej lokalizacji wybudowany w 1995 roku, po generalnym remoncie w latach 2007-2009. Jasny i funkcjonalny o bardzo wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zasobna

Wawer,Warszawa

1 450 000 zł330 m² 4 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zwoleńska

Wawer,Warszawa

960 000 zł145 m² 6 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedania dom po generalnym remoncie w 2014 r. Nowoczesne wykończenie domu, w naturalnych odcieniach, pozwala na zaaranżowanie przestrzeni wg własnego gustu. Atutem jest zadbany ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ligustrowa

Wawer,Warszawa

790 000 zł150 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Skrajny segment, w cichej i spokojnej okolicy Wawra. Doskonała lokalizacja z łatwym i szybkim dojazdem do Centrum, blisko Mostu Siekierkowskiego. Wokół niska zabudowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wawer

Wawer,Warszawa

670 000 zł190 m² 3 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:190 m²

Do sprzedania dom w Wawrze zaledwie 5 km od trasy siekierkowskiej, okolice Traktu Lubelskiego. W okół niska zabudowa i dużo zieleni, blisko sklepy i autobus. Dom znajduje sie na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

680 000 zł122 m² 5 573,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Do sprzedania segment narożny na zamkniętym osiedlu domów. Segment wybudowany z najwyższej klasy materiałów. Dom w oddaleniu od Traktu Lubelskiego i okolic ronda kadetów/lucerny. Segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Wawer,Warszawa

480 000 zł149 m² 3 221,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:412 m²

Dom 149m2, na działce 412m2. Parter: salon z otwartą kuchnią, łazienka, przedpokój oraz pokój z kuchnią i łazienką (mogą stanowić osobne mieszkanie, gdyż posiadają osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bysławska

Wawer,Warszawa

680 000 zł174 m² 3 908,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Do sprzednia bliźniak w okolicy ul. Bysławskiej z dużym strychem gospodarczym. Ściany zewnętrzne z pustaka ceramicznego, wewnętrzne z cegły ceramicznej. Na parterze duży salon (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Zbytki

Zbytki,Warszawa

680 000 zł146 m² 4 657,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Atrakcyjny segment środkowy o powierzchni 146m2, 5 pokoi w stanie deweloperskim w okolicy ul Trakt Lubelski /lucerny Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym o pow 25,1m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

985 000 zł175 m² 5 628,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Budynek mieszkalny, zbudowany z pustaka ceramicznego porotherm 25, z płaskim dachem, w zabudowie bliźniaczej i na osiedlu zamkniętym. Duże przeszklone powierzchnie sprawiają, że.