dowolna

Domy Warszawa Osiedle Wawer

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Rolnicza

Wawer,Warszawa

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia 1/2 bliźniaka w Wawrze - Marysin Wawerski. Dom o pow. użytkowej 120 m2 po generalnym remoncie, usytuowany na działce o pow. 500m2. Składa się z trzech kondygnacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

6 000 zł310 m² 19,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:610 m²

Dom zadbany, bardzo ładnie wykończony. W domu jest pięć dużych pokoi dwie duże łazienki i kuchnia, a na kondygnacji parterowej garaż na samochód oraz jeszcze dwa duże pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Będzińska

Wawer,Warszawa

5 000 zł240 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Budynek położony przy głównej ulicy z wjazdem na posesję bezposrednio z ulicy. Budynek wolnostojący na działce około 600 m kw, o powierzchni 240 m kw. Na terenie stoi osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

8 500 zł400 m² 21,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia atrakcyjna rezydencja na działce 800m2, położona przy spokojnej prywatnej ulicy, w sąsiedztwie nowych domów. Głównym atutem lokalizacji jest bliskość do stacji kolejki Międzylesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

1 550 000 zł700 m² 2 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

2 budynki, 1 o powierzchnia 351,9 m2 podpiwniczony, 3 kondygnacje powyżej poziomu gruntu. Parter: kuchnia w pełni wyposażona oddzielona drzwiami przesuwnymi, jadalnia, garderoba, wc, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

4 900 zł245 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:842 m²

Do wynajęcia wygodny do na pięknej działce, dobrze doświetlonej, częściowo zadrzewionej (stare sosny), kameralnej. Zadbane i spokojne sąsiedztwo. Blisko komunikacja, szkoły, przedszkola, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

3 500 zł180 m² 19,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:223 m²

Do wynajęcia segment środkowy o powierzchni mieszkalnej 180m2 położony na ładnie zagospodarowanej działce. Budynek trzykondygnacyjny, podpiwniczony, zbudowany w technologii kanadyjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

650 000 zł225 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania segment na osiedlu domów w zabudowie szeregowej zlokalizowany w spokojnej i zielonej dzielnicy Wawer. W okolicy wyłącznie niska zabudowa indywidualna. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

599 000 zł178 m² 3 365,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (1/2),położony w dobrej lokalizacji w Radości.Dom zaprojektowany i wykonany z najwyższej jakości materiałów ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

695 000 zł150 m² 4 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Kameralne osiedle nowoczesnych domow jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Domy w stanie deweloperskim o powierzchni 150m2, położone na działkach 230m2. Domy w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

699 000 zł215 m² 3 251,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do sprzedania dom w Wawrze zaledwie 5 km od trasy siekierkowskiej. W okolicy niska zabudowa i dużo zieleni, blisko sklepy i autobus. Dom znajduje sie na terenie ogrodzonym, przed domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

670 000 zł225 m² 2 977,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej położony na zamkniętym osiedlu. Dom w stanie deweloperskim. Powierzchnia domu to ponad 225m2, parter i pietro to 174m2, do tego ponad 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliżniaczej położony w Wawrze. Nowoczesna architektura, duże okna i tarasy (ponad 40 m2), mocna konstrukcja żelbetowa, wysokiej jakości materiały budowlane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

560 000 zł125 m² 4 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaz bliźniaki na zamkniętym, kameralnym osiedlu. Tylko 5 domów. Osiedle wybudowane w wysokim standardzie, z najwyższej klasy materiałów. Domy w stanie deweloperskim z piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiązana

Wawer,Warszawa

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Bezpośrednio! Dom jednorodzinny rozwojowy,wolnostojący, zlokalizowany w okolicach ul.Zwoleńskiej i Traktu Lubelskiego - dojazd do centrum Warszawy 15 min. (do Pałacu Kultury ok.12 km). Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

559 000 zł145 m² 3 855,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Do sprzedaży eleganckie domy w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu. Do każdego z domów przynależy ogródek 150m2, miejsce postojowe oraz garażowe w budynku. Domy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

659 000 zł193 m² 3 414,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:318 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej położone w zielonej części Wawra. Inwestycja obejmuje 12 nowoczesnych domów usytuowanych na działkach 318 lub 350 metrów. Domy jednopiętrowe z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ruty

Wawer,Warszawa

1 440 000 zł327 m² 4 403,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:721 m²

Nowa w pełni wykończona, klimatyzowana willa z basenem w Warszawie tylko 11 kilometrów od ścisłego Centrum. Cena promocyjna 1690000 pln (obniżona). Ul. Ruty w dzielnicy Wawer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

679 000 zł193 m² 3 518,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

1 440 000 zł327 m² 4 403,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:721 m²

Atrakcyjna Willa z basenem z 2013r wykończona z zagospodarowanym ogrodem. Bardzo dobry dojazd do centrum blisko przystanek autobusowy. Zaciszna willowa okolica. Profesjonalny basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

1 400 000 zł327 m² 4 281,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:721 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łysakowska

Marysin Wawerski,Warszawa

3 900 zł220 m² 17,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nietuzinkowy, wolnostojący dom o powierzchni 220m2, położony na dużej - 1200m2 - bardzo ładnie zagospodarowanej działce. Trzy kondygnacje. Piwnica: przystosowane do potrzeb mieszkalnych duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

599 000 zł157 m² 3 815,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Dom na zamkniętym eleganckim i kameralnym osiedlu o miłej atmosferze .Osiedle zaprojektowane zostało dla osób ceniących sobie ciszę i dyskretny urok luksusu , osiedle wyróżnia gustowne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

640 000 zł250 m² 2 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania duży dom w zabudowie szeregowej położony w Wawrze na kameralnym osiedlu. Powierzchnia całkowita domku to 250 m2.Powierzchnia użytkowa 180 m2.Działka ok 250m2, sześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

510 000 zł155 m² 3 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Kameralne, zamknięte osiedla 12 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Domy w stanie deweloperskim, piec co, grzejniki,gaz miejski. Domy w bardzo dobrej lokalizacji, blisko szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

640 000 zł170 m² 3 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Do sprzedania połówka bliźniaka na zamkniętym osiedlu. Bardzo dobra lokalizacja, plac zabaw dla dzieci, blisko sklepy, przedszkola. Dogodny dojazd do centrum Warszawy. Dom dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania nowy dom (pół bliźniaka)w pięknej , spokojnej okolicy i bardzo miłym sąsiedztwie.Dom w stanie deweloperskim zamkniętym (okna, drzwi, grzejniki, piec) Dom mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

550 000 zł157 m² 3 503,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:296 m²

Bliźniak o pow 157m2 na działce 296m2 w stanie deweloperskim gotowy do odbioru z wydzieloną działką i księgą wieczysta bez obciążeń. Dom znajduje się w cichej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

890 000 zł240 m² 3 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka w Wawrze. Blisko stacji pkp, przedszkola i szkoły. Dom znajduje się przy drodze utwardzonej, w pobliżu ścieżka rowerowa. Dom o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

559 000 zł145 m² 3 855,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

499 000 zł157 m² 3 178,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliżniaczej położony w Wawrze. Każdy dom zawiera w części parteru salon, wc, kuchnię i garaż na samochód osobowy. Na piętrze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

499 000 zł145 m² 3 441,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Skrzyneckiego

Wawer,Warszawa

2 900 zł180 m² 16,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom : 180 metrów, parter : pokój z łazienką, oddzielne wejście; podwyższony parter: duży salon umeblowany, łazienka, kuchnia wyposażona; piętro: 3 pokoje umeblowane, łazienka z pralką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Trakt Lubelski

Wawer,Warszawa

1 399 000 zł190 m² 7 363,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Dom położony w cichej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta Wał Miedzeszyński - Trakt Lubelski. Bardzo ładnie wykończony z gustem i w wysokim standardzie. Parter - część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

4 000 zł147 m² 27,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Wejście z parteru (korytarz + schody na I piętro) 5.6m2. I piętro (łącznie: 74.2m2): 1.Komunikacja do lokalu 2m2 2.Łącznik 5.9m2 3.Pokój gabinet 8.3m2 4.Salon 30.5m2 5.Kuchnia (otwarta).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Trakt Lubelski

Wawer,Warszawa

5 500 zł190 m² 28,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:360 m²

Do sprzedania duży dom 170 m +38, 7-pokojowy. Znajduje się na bardzo ładnym osiedlu domów jednorodzinnych, teren zamknięty. Z funkcjonalnym rozkładem na trzech kondygnacjach umożliwiającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

1 180 000 zł180 m² 6 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment skrajny na kameralnym osiedlu. Dom przestronny o funkcjonalnym rozkładzie. Wybudowany tradycyjnie. Na parterze: widna kuchnia, jadalnia, salon z kominkiem , wc, kotłownia i garaż. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

650 000 zł225 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Retmańska

Wawer,Warszawa

3 500 zł145 m² 24,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wynagrodzenie pośrednika W pełni pokrywa właściciel! Do wynajęcia elegancki i przestronny dom przy ul. Retmańskiej, w Wawrze. Dom usytuowany jest na terenie działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Łysakowska

Marysin Wawerski,Warszawa

3 500 zł175 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący, niepodpiwniczony o powierzchni 175 m2. Cztery pokoje. Parter : salon ( 31m2), kuchnia otwarta z oknem ( 8m2), pokój ( 9m2). łazienka ( 3m2). Piętro : dwa pokoje po 30m2,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij