dowolna

Domy w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

879 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Słoneczna

Stary Mokotów,Warszawa

10 500 zł166 m² 63,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:148 m²

Nieruchomość: środkowy segment z 1960 roku roku o powierzchni całkowitej około 166,5m2 położony na działce o powierzchni 148m2. Na parterze znajduje się osobna kuchnia, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Czereśniowa

Wiktoryn,Warszawa

12 000 zł183 m² 65,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Nieruchomość: dom (bliźniak) o powierzchni całkowitej 183,25m2 położony na działce o powierzchni 305m2 na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Włochy przy ul. Czereśniowej. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. IV Poprzeczna

Anin,Warszawa

5 900 zł87 m² 67,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia bliźniak o łącznej powierzchni użytkowej 87 m2 w Aninie przy ul. IV Poprzecznej. W pełni wyposażony i otoczony dużym, zaaranżowanym ogrodem. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

21 000 zł420 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom 350M2, 4 sypialnie, ogród, wilanów dane techniczne: nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 2011 roku o powierzchni całkowitej 420m2 (powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gilarska

Targówek,Warszawa

1 620 000 zł179 m² 9 059,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:236 m²

Bez prowizji. Oferuję do sprzedaży nowoczesne segmenty na Targówku w doskonałej lokalizacji ( Metro Trocka ), pełną infrastrukturą i licznymi zielonymi terenami. Prezentowana inwestycja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Andrutowa

Powsin,Warszawa

2 300 000 zł280 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Avenue Estate prezentuje segment środkowy o powierzchni użytkowej 235m2 postawiony na działce 405 m2. Lokalizacja Powsin to doskonała lokalizacja dla tych, którzy cenią bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Las,Warszawa

920 000 zł88 m² 10 407 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 m²

Dom znajduje się na ogrodzonym i zamkniętym osiedlu w Wawrze na osiedlu las. Budynek trzy kondygnacyjny pięknie przeszklony z przemyślanym rozkładem pomieszczeń : Parter- salon (23,04m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Bemowo,Warszawa

2 350 000 zł360 m² 6 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:763 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 298,35 m2, znajduje się na 763 metrowej działce w cichej i spokojnej części Bemowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Narcyzowa

Wawer,Warszawa

597 000 zł100 m² 5 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:118 m²

Zapraszam do zakupu segmentu do remontu w urokliwej okolicy Falenicy Wawer! To miejsce oferuje wiele zalet, które z pewnością przyciągną uwagę przyszłych mieszkańców. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Paderewskiego

Rembertów,Warszawa

1 129 000 zł198 m² 5 702,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:345 m²

Do sprzedania bliżniak z ogrodem w Rembertowie Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem. Powierzchnia całkowita 197m2, powierzchnia użytkowa 149m2. Wymiary działki 10,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

11 000 zł200 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:435 m²

Oferuję do wynajmu na cele mieszkaniowe, siedzibę firmy (znakomicie przystosowany na cele biurowe), jak również na siedzibę ambasady atrakcyjny, przestronny dom położony W znakomitej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Grupy AK Północ

Mokotów,Warszawa

10 000 zł107 m² 93,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Marzysz o spokojnym i zielonym miejscu z dobrą komunikacją? Mamy dla Ciebie idealną propozycję: urokliwy dom, który oferuje wyjątkowe warunki do prowadzenia biura lub zamieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

12 000 000 zł680 m² 17 647,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:893 m²

Reprezentacyjna rezydencja na starym mokotowie Wolnostojąca, unikatowa willa o powierzchni 680 m kw. położona na pięknej, 900 metrowej działce w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cecylii

Targówek,Warszawa

1 098 000 zł110 m² 9 982 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż 1 segment jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni wewnętrznej. ~110 m2 przy ul. Św. Cecyli na warszawskim Targówku. Dużym atutem lokalizacji jest wygodna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rabatowa

Wawer,Warszawa

8 200 zł218 m² 37,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

| polecam do wynajęcia ciekawie rozplanowany dom z lat 90-tych posadowiony na działce 1100 m2. Budynek piętrowy, 1 piętro okala taras. Układ budynku - trzy niezależne wejścia - pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Trakt Lubelski

Wawer,Warszawa

1 449 000 zł123 m² 11 805,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:221 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości, która znajduje się w zielonej części dzielnicy Wawer. To doskonale usytuowany, dwupoziomowy dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mazowiecka

Stara Miłosna,Warszawa

1 070 000 zł160 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:660 m²

Sprzedam atrakcyjny dom wolnostojący w Warszawie - Starej Miłosnej o powierzchni całkowitej 160m2 na działce 660m2. Nieruchomości znajduje się na ulicy Mazowieckiej. Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Wilanów,Warszawa

32 000 zł530 m² 60,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wyjątkowy dom 530M2, działka 900M2, 5 sypialni, wysoki standard, wilanów dane techniczne: budynek o nowoczesnej bryle o powierzchni 530m2 usytuowany jest na działce 900m2. Wokół domu piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Anin

Anin,Warszawa

14 000 zł643 m² 21,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 874 m²

Biuro nieruchomości MD Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkowo piękną, przestronną i stylową rezydencję z całorocznym basenem usytuowaną w prestiżowej lokalizacji w starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 459 000 zł173 m² 8 433,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:298 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! do zakupienia ostatnie 2 domy (nr: 4 i 22a) Dzień dobry bardzo :) Zapraszam do obejrzenia, poczucia/ docenienia oraz zakupu domu nr 4 (1/2 bliźnika) o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 299 000 zł173 m² 7 508,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! do zakupienia 2 ostatnie domy (nr 4 i 22a) możliwość zaaranżowania przestrzeni (układ: ścian, przyłączy, elektryki; rodzaj: okien, ogrzewania itp.) POD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akwarelowa

Wawer,Warszawa

1 790 000 zł228 m² 7 850,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Idealny na firmę Ogrzewanie - gazowe Oferujemy na sprzedaż dom w nowoczesnym stylu w zabudowie bliźniaczej położony w zielonej części Marysina Warszawskiego przy samym parku im. Matki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Międzylesie,Warszawa

3 999 000 zł195 m² 20 507,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 098 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękny, nowoczesny dom wśród sosen. Nieruchomość to elegancki, piętrowy dom jednorodzinny z płaskim dachem. Budynek składa się z głównej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 370 000 zł162 m² 8 447,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:487 m²

Kup dom w wakacje za korzystną cenę! Chcesz cieszyć się urokami domu z ogrodem? Potrzebujesz miejsca dogodnego komunikacyjnie? To jest oferta właśnie dla Ciebie! Obejrzyj nieruchomość na Tik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Małego Rycerza

Brzeziny,Warszawa

1 385 000 zł150 m² 9 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z 2006 r na Białołęce (brzeziny) wykończonego w bardzo dobrym standardzie. Nieruchomość położona w dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sęczkowa

Wawer,Warszawa

1 799 000 zł133 m² 13 526,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:283 m²

Strona Kupująca obsługiwana jest bezprowizyjnie. Warszawa, wawer-Las, ul. Sęczkowa Całkowicie wykończony dom jednorodzinny (pół bliźniaka) i wyposażony w agd (wszystko jest na gwarancji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rosochata

Powsinek,Warszawa

1 698 500 zł186 m² 9 131,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

NA sprzedaż dom Z ogródkiem W cenie apartamentu kupujący nie płaci prowicji I pcc! Kameralne osiedle 8 domów z ogródkiem w zabudowie bliźniaczej w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mrągowska

Wawer,Warszawa

1 490 000 zł130 m² 11 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Gdzie: warszawa ul Mrągowska 12n Pow. segmentu 130 m2 Pow. ogrodu 254 m2 Rok. budowy 2020r Segment o wysokim standardzie, składa się z poziom I salon połączony z kuchnia - 36 m2 hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

29 000 zł450 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesna i elegancka willa z bardzo dużym ogrodem w Wilanowie Zawady Wykończona w bardzo wysokim standardzie z salonem połączonym z dużym tarasem do którego wychodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

1 850 000 zł270 m² 6 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:234 m²

Doskonała oferta dla dużej rodziny ze względu na imponującą powierzchnię mieszkalną z dużą ilością wygodnych pomieszczeń, komfortowy, obszerny salon sprzyjający spędzaniu wspólnych chwil,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

1 790 000 zł208 m² 8 942 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:472 m²

Okazyjna Oferta Wyremontowany Dom w świetnej lokalizacji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Wolnostojący dom w Centrum dzielnicy Ursus. Idealny dla osób ceniących sobie dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akwarelowa

Wawer,Warszawa

1 790 000 zł228 m² 7 850,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:225 m²

Szukasz inwestycji premium na Wawrze? Zależy Ci na cichej uliczce, zieleni, ale jednocześnie dobrej komunikacji? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Marysin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiązana

Wawer,Warszawa

1 649 000 zł220 m² 7 495,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

Prezentujemy fantastyczny dom na zacisznej działce, w urokliwej, mikroklimatycznej okolicy. Warto zaznaczyć że działka jest największa spośród wszystkich na osiedlu. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 349 000 zł173 m² 7 797,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! do zakupienia ostatnich 5 domów! możliwość zaaranżowania przestrzeni (układ: ścian, przyłączy, elektryki; rodzaj: okien, ogrzewania itp.) POD WŁASNE POTRZEBY.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 249 000 zł173 m² 7 219,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! do zakupienia ostatni dom (nr 22a) możliwość zaaranżowania przestrzeni (układ: ścian, przyłączy, elektryki; rodzaj: okien, ogrzewania itp.) POD WŁASNE POTRZEBY.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poprawna

Las,Warszawa

1 250 000 zł165 m² 7 575,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:74 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na nowo powstałej inwestycji w Wawrze - Osiedle Las! Odbiór II kwartał 2022! Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc | 0% Prowizji przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

4 500 000 zł212 m² 21 226,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:304 m²

The grand luxury living Witaj w świecie luksusu, elegancji i nonszalanckiego stylu! Ten dom przeniesie Cię w miejsce, gdzie życie kwitnie jak najpiękniejszy kwiat ogrodu. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola,Warszawa

2 698 000 zł227 m² 11 885,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Mamy do zaoferowania przepiękny dom w doskonałej lokalizacji. Przedmiotem oferty jest dwupiętrowy (podpiwniczony) dom o powierzchni użytkowej wynoszącej 203 m2. (powierzchnia całkowita 227 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 359 000 zł173 m² 7 855,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:298 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! do zakupienia ostatnie 2 domy (nr: 4 i 22a) możliwość zaaranżowania przestrzeni (układ: ścian, przyłączy, elektryki; rodzaj: okien, ogrzewania itp.) POD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tadżycka

Międzylesie,Warszawa

8 000 zł180 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia wolnostojący dom 180 m2, na działce o powierzchni 600 m2, wawer Międzylesie. Piękny dom z romantycznym, zadbanym ogrodem, idealny dla rodziny. Cicha i spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Wawer,Warszawa

1 250 000 zł88 m² 14 204,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 m²

Dom na nowobudowanym osiedlu dom pokazowy Cicha spokojna okolica, dużo zieleni. Towarzystwo to wyłącznie domy jednorodzinne. Osiedle znajduje się w Warszawie - Wawer Las w bardzo dobrze.