dowolna

Domy w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

879 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliżniaczej położony w Wawrze. Nowoczesna architektura, duże okna i tarasy (ponad 40 m2), mocna konstrukcja żelbetowa, wysokiej jakości materiały budowlane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:360 m²

Do sprzedania duży dom 170 m +38, 7-pokojowy. Znajduje się na bardzo ładnym osiedlu domów jednorodzinnych, teren zamknięty. Z funkcjonalnym rozkładem na trzech kondygnacjach umożliwiającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stacja Metra Stare Bielany

Bielany,Warszawa

2 350 000 zł310 m² 7 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bardzo atrakcyjny, piękny dom w świetnej lokalizacji - łatwy dojazd do Centrum, w niedalekiej odległości Lasek Bielański. Budynek przeznaczony jest na cele biurowe, elegancką siedzibę firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Ochota

Ochota,Warszawa

2 500 000 zł200 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:205 m²

Nieruchomość: segment środkowy w Warszawie na Starej Ochocie, w obrębie Kolonii Staszica. Kolonia Staszica to zabytkowe osiedle na warszawskiej Ochocie, wybudowane w latach 1922-1925.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

699 000 zł215 m² 3 251,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do sprzedania dom w Wawrze zaledwie 5 km od trasy siekierkowskiej. W okolicy niska zabudowa i dużo zieleni, blisko sklepy i autobus. Dom znajduje sie na terenie ogrodzonym, przed domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

3 200 000 zł373 m² 8 583,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:476 m²

Mokotów- sielce. Doskonały punkt komunikacyjny(bliskość ul. Jana III Sobieskiego) ,ok. 5km od Centrum. Dom 372,80m2 1-pietrowy,podpiwniczony z użytkowym poddaszem ,z garażem w bryle budynku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Targówek

Targówek,Warszawa

780 000 zł133 m² 5 864,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:676 m²

Dom z dużą ładna działką. Dom w cenie samej działki! Budynek w zabudowie bliżniaczej z roku 1970 ocieplony styropianem, usytuowany na działce o wymiarach 17,5 m od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Łacińska

Wola,Warszawa

6 900 zł205 m² 33,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły oferty: zadbany dom na strzeżonym osiedlu z bardzo dobrym dojazdem do Centrum (15 min), w otoczeniu zieleni, w pobliżu szkoła i centrum handlowe Wola Park. Luksusowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Felińskiego

Żoliborz,Warszawa

7 900 000 zł520 m² 15 192,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:380 m²

Budynek mieszkalny przedwojenny, wybudowany w 1938 roku, 3 kondygnacyjny. Całkowicie wyremontowany w 2008 roku. Parter użytkowy (obecnie gastronomia), pierwsze i drugie piętro mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chorągwi Pancernej

Wilanów,Warszawa

23 000 zł610 m² 37,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom znajduje się przy cichej ulicy w centrum Wilanowa, w bliskim sąsiedztwie zespołu pałacowego. Budynek nawiązuje formą do dworu polskiego i domów wznoszonych w latach 20-tych XX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Jelonki,Warszawa

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

Wolnostojący dom dwukondygnacyjny usytuowany na działce o pow. 548 m2. Na parterze o pow. 100 m2 znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym (około 50 m2), sypialnia (16 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

1 050 000 zł250 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedwojenny dworek o powierzchni całkowitej 250m2, użytkowej 209m2. Dodatkowo budynek gospodarczy o powierzchni 94m2 z biurowo - mieszkalną antresolą nie uwzględnioną w metrażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł230 m² 36,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam przestronny dom do wynajęcia o pow.230m2(8 pokoi,kuchnia wyposażona w sprzęt AGD,dwie łazienki,taras)Budynek położony na działce 400m2 z ogrodem i basenem.Do nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Plac marsz. Józefa Piłsudskiego

Wesoła,Warszawa

2 000 000 zł260 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedaży w scislym centrum Legionowa 2 pietrowy dom, podpiwniczony z oddzielnym garażem i pomieszczeniem gospodarczym o calkowitej powierzchni 260m2. Na parterze budynku znajduje sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Warszawa

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł330 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Luksusowo wykończony, nowoczesny dom na osiedlu sady wilanowskie! Połówka bliźniaka, garaż na 2 samochody, trzy kondygnacje, dobrze utrzymane osiedle. Dom składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Targówek

Targówek,Warszawa

1 350 000 zł385 m² 3 506,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:441 m²

Unikatowy dom z ogrodem w doskonałym komunikacyjnie miejscu w centrum Targówka mieszkaniowego. Cisza, spokój i…. szybki, bezproblemowy dojazd do Śródmieścia - kilka przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Włochy,Warszawa

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przytulny, rodzinny dom wybudowany z cegły w 1927r. po generalnym remoncie stojący na 300m2 działce w spokojnej okolicy, gdzie czujemy się jak byśmy się przenieśli na wieś. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł330 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

420 000 zł144 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nieruchomość położona na bliskim Ursynowie na granicy z Wilanowem w pobliżu ul. Nowoursynowskiej w sąsiedztwie Rezerwatu Krajobrazowego Skarpa Ursynowska. Cicha, zielona okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Poprzeczna

Wawer,Warszawa

8 500 zł344 m² 24,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:521 m²

Do wynajęcia dom w Aninie, idealny dla prowadzenia działalności gospodarczej. Bezpośrednio. W dzielnicy Wawer ulica V Poprzecznej 5. Nieruchomość położona jest w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

7 000 zł260 m² 26,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Dom, jak dworek z lat 20, w otoczeniu dużego ogrodu. Do wynajęcia wygodny dom na Ursynowie. Na parterze znajduje się salon z kominkiem (dwustronnym, również na jadalnię) i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sycowska

Włochy,Warszawa

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia piękny apartament, dwa pokoje z kuchnia i łazienka komfortowo wyposażony wysoki standart w wolnostojącym budynku. Osiedle domków jednorodzinnych ochota/okęcie. Bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Targówek

Targówek,Warszawa

7 500 zł385 m² 19,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:441 m²

Unikatowy dom z ogrodem w doskonałym komunikacyjnie miejscu w centrum Targówka mieszkaniowego. Cisza, spokój i . szybki, bezproblemowy dojazd do Śródmieścia - kilka przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Witkiewicza

Praga-Północ,Warszawa

750 000 zł130 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż połowa domu znajdująca się w przedwojennym modernistycznym budynku z 1936roku., z własnym, zagospodarowanym zielenią ogrodem o powierzchni 224m2 oraz tarasem. Na ogólny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 280 000 zł280 m² 8 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Bardzo ładny bliźniak ,wykończony ładnymi , wysokiej klasy materiałami , Położony w otoczeniu domów jednorodzinnych, ogród ładnie zagospodarowany i zadbany , wieloletnie rośliny krzewy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krasickiego

Mokotów,Warszawa

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Bardzo atrakcyjny, elegancki, rewelacyjnie i luksusowo umeblowany oraz wykończony, trzypiętrowy dom w samym sercu Mokotowa przy ulicy Krasickiego. Reprezentacyjna, klimatyczna okolica, niska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pszenickiego

Mokotów,Warszawa

6 000 zł300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dwupiętrowy, przestronny, bardzo dobrze zagospodarowany dom w szeregowej zabudowie o całkowitej powierzchni 300m2 na Mokotowie w cichej, spokojnej, nadwiślanej okolicy. Dom położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzeziny

Białołęka,Warszawa

888 000 zł180 m² 4 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:733 m²

Funkcjonalny dom na Białołęce, bardzo dobra lokalizacja tuż przy ul. Ostródzkiej. Blisko do przystanku autobusowego, szkoły i sklepów. Droga dojazdowa -asfalt i kostka. Usytuowanie domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Włochy

Włochy,Warszawa

765 000 zł240 m² 3 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom otoczony enklawą domów jednorodzinnych. W pobliżu duży skwer miejski z miejscem zabaw dla dzieci. Aktualnie bliźniak jest podzielony na 3 równorzędne mieszkania wyposażone w dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzeszyn

Miedzeszyn,Warszawa

765 000 zł155 m² 4 935,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Ostatni bliźniak w rewelacyjnej lokalizacji -! - Wpływ mikroklimatu zapewnił okolicznym mieszkańcom sędziwy wiek 100 lat! - Otoczenie lasu sosnowego z równoczesnym łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gubinowska

Wilanów,Warszawa

4 400 zł150 m² 29,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom - pół bliźniaka o powierzchni 150 mkw (4 pokoje, 1 piętro) na trzech kondygnacjach, z przeznaczeniem na biuro lub inną działalność gospodarczą. Dom położony w centrum starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krasickiego

Mokotów,Warszawa

2 500 000 zł160 m² 15 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

685 000 zł96 m² 7 135,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Uwaga oferta bezpośrenia! 0 % prowizji Apartament-segment, na zamkniętym osiedlu, 5 minut piechotą od puszczy Kampinowskiej. Cicha i spokojna okolica, kilka minut samochodem od metra Młociny lub 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Juranda ze Spychowa

Białołęka,Warszawa

1 050 000 zł250 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:830 m²

Do sprzedania piękny nowoczesny dom wolnostojący z cegły z 2009 roku na działce 820m2,z monitoringiem. Parter: salon, kuchnia z jadalnią, gabinet, łazienka, hall, kominek Piętro: cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bielszowicka

Wawer,Warszawa

700 000 zł93 m² 7 526,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:796 m²

Sprzedam dom parterowy w Międzylesiu o pow. 93 m2, podpiwniczony do remontu. Możliwość rozbudowy( wykonanie użytecznego poddasza). Wszystkie media- prąd, gaz, woda miejska, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

725 000 zł150 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania nowy dom w stanie deweloperskim w centrum starej Falenicy. Powierzchnia 150m2, działka 512 m2.Na parterze pokój dzienny z aneksem kuchennym,łazienka,garaż.Na piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zdrojowa

Sadyba,Warszawa

2 200 000 zł210 m² 10 476,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Do sprzedaży bardzo ładnie położony dom w zabudowie bliźniaczej na Sadybie - przy granicy ze starym Wilanowem. Świetna lokalizacja, reprezentacyjna, pełna uroku ,mnóstwem drzew urokliwa ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

2 100 zł90 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia domek 3 pokojowy z kuchnią i łazienką w przepięknej okolicy Warszawy - Wawrze. Domek ten stoi na podwórku, na którym znajduje się jeszcze drugi zamieszkały dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Bielany,Warszawa

2 500 000 zł350 m² 7 136,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Komfortowy dom typu bliźniak z 2001 roku zlokalizowany na Bielanach w sąsiedztwie Parku Leśnego "bemowo". Budynek znajduje się na strzeżonym osiedlu domków jednorodzinnych. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursus

Ursus,Warszawa

635 000 zł133 m² 4 777,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:49 m²

Środkowy segment na kameralnym, zamkniętym osiedlu zamieszkanym przez miłych, uczynnych sąsiadów. Okna domu wychodzą na wewnętrzną, wschodnią stronę osiedla, co zapewnia brak ulicznego zgiełku,.