dowolna

Domy w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

877 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

6 500 zł360 m² 18,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:306 m²

Skrajny segment 3 pokoje, kuchnia, 2 łazienki. Parter: salon z wyjściem na taras 20m2 i do ogrodu, kuchnia, toaleta. I piętro: sypialnia, biblioteka, łazienka, toaleta, taras. Poddasze 160.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

3 800 zł220 m² 17,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom całkowicie umeblowany i wyposażony. Na parterze duży salon z kominkiem z wyjściem na taras i do ogrodu, wydzielona kuchnia., przedpokój i łazienka z toaletą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kobiałka

Białołęka,Warszawa

819 000 zł190 m² 4 310,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Warszawa-Białołęka pogranicze z gm. Nieporęt. Okolica nowej szkoły i gimnazjum przy ul. Kobiałka. Dom wolnostojący wykończony w wysokim standardzie. Powierzchnia całkowita domu 190 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stawy

Ochota,Warszawa

8 500 zł350 m² 24,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:520 m²

Komfortowy piętrowy dom 350 m2 z dużym tarasem na działce 520 m2 we Włochach na Ochocie.Na parterze znajduje się salon 65 m2 z kominkiem, częściowo otwarta kuchnia z oknem 9 m2, gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Wilanów,Warszawa

8 500 zł380 m² 22,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Reprezentacyjny dom położony w prestiżowej lokalizacji na Starym Wilanowie. Idealnie nadaje się zarówno na cele mieszkalne jak i biurowe. Duży, widny salon z kominkiem, 7 pokoi, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

4 900 zł200 m² 24,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie szeregowej w super lokalizacji Bielany, 15 -20 min. do ścisłego centrum W-wy, 5 -7 min. do Parku Kampinoskiego, 2 przystanki do metra Młociny, za oknem las, cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

3 900 zł130 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przestronny dom 3 pokoje, kuchnia, łazienka. Dom wyposażony. Metraż pokoi: 20; 25; 40; dodatkowo możliwość wynajmu garażu.Przeznaczenie :mieszkalne, na działalność biurową np. biuro reklamowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kobiałka

Białołęka,Warszawa

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Energooszczędne domy w zabudowie bliźniaczej z garażem na pograniczu Białołęki i gminy Nieporęt. Blisko nowej szkoły i gimnazjum przy ul. Kobiałka. Bez prowizji od kupującego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursus

Ursus,Warszawa

860 000 zł170 m² 5 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Segment 5 pokoi, rozkładowy i słoneczny, cicha spokojna okolica, dobry dojazd do Centrum, dom na ogrodzonym osiedlu, powierzchnia mieszkalna: 140 m2. Na parterze salon, kuchnia, wc, hall, sień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Targówek

Targówek,Warszawa

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Dom wolnostojący do wynajęcia firmie pod cele hotelowe. Wszystkie pokoje umeblowane, dwie kuchnie, dwie łazienki. Dostępne miejsca parkingowe na terenie działki dla 5-6 samochodów. Dom aktualnie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprawna

Las Bielański,Warszawa

659 000 zł156 m² 4 224,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:346 m²

Bliźniak na poprawnej - wawer - osiedle las 156m2 Zapraszam na prezentacje ładnej połówki bliźniaka położonego przy ul. Poprawnej na Wawrze niedaleko mostu Siekierkowskiego (2km), stan developerski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

3 000 zł160 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom dwupoziomowy z poddaszem i garażem - wykończony, nieumeblowany na zamkniętym osiedlu - Domofon, monitoring Skorpion, alarm, brama wjazdowa otwierana na pilota lub z domofonu. Wynajmem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kobiałka

Białołęka,Warszawa

598 000 zł185 m² 3 232,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Warszawa-Białołęka Kobiałka. Bardzo tanie w eksploatacji domy energooszczędne w zabudowie bliźniaczej z garażem. Blisko nowej szkoły i gimnazjum przy ul. Kobiałka. Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Mokotów

Mokotów,Warszawa

13 500 zł200 m² 67,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Luksusowy dom, 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, taras, ogród. Dom umeblowany i wyposażony, posiada: alarm, system inteligentnego zarządzania domem. W pobliżu pełna infrastruktura. Szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kobiałka

Białołęka,Warszawa

1 289 000 zł340 m² 3 791,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bezpośrednio od właściciela bez dodatkowych opłat. Atrakcyjny dom na pograniczu Warszawy Białołęki o pow. 340m2 wybudowany z wysokiej jakości materiałów. Działka 1000m2, ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Włochy,Warszawa

584 000 zł70 m² 8 342,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:416 m²

Cichy dom 2 pokoje,kuchnia,łazienka,działka 416m2. Na posesji garaż 65m2 na 2 samochody z kanałem i siłą i garaż 18m2. Dom ogrodzony w cichej okolicy. Możliwość rozbudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Bielany,Warszawa

3 500 zł180 m² 19,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Dom 180 m2 na cele mieszkalne i/lub działalność. Parter 60 m2 (salon, otwarta kuchnia, łazienka). Poddasze 60 m2 (2 pokoje, łazienka, balkon). Piwnica (osobne wejście) 60 m2 (4 pokoje z oknami).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

8 500 zł240 m² 35,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Przestronny dom 4 pokoje, oddzielna kuchnia, 3 łazienki.Parter: salon z bezpośrednim wyjściem na taras i do ogrodu, oddzielna kuchnia, hall, łazienka, oszklona weranda, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 850 000 zł300 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Trzykondygnacyjny dom mieszkalny, oddany do użytku w 2009 roku. Budynek usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 750 m2. Zabezpieczenia: system alarmowy. Materiał budowlany: cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kobiałka

Białołęka,Warszawa

819 000 zł228 m² 3 593,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Warszawa-Białołęka pogranicze z gm. Nieporęt. Okolica nowej szkoły i gimnazjum przy ul. Kobiałka. Dom wolnostojący wykończony w wysokim standardzie. Powierzchnia całkowita domu 227,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Wilanów,Warszawa

6 500 zł200 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Komfortowy segment środkowy położony na zielonych Zawadach wykończony w 2013 roku. Dom wykończony przy użyciu wysokiej klasy materiałów w kolorystyce beżu i szarości. Wymienione okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Willowa

Mokotów,Warszawa

6 900 zł150 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:40 m²

Segment w spokojnej czesci Mokotowa, a zarazem blisko centrum (placu Unii), media prąd, siła, gaz, woda, kanalizacja miejska. Czynsz na lokal mieszkalny 6900 mies. Przeznaczenie na cele biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Powsin

Powsin,Warszawa

21 000 zł634 m² 33,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Luksusowa rezydencja z krytym basenem i kortem tenisowym położona na działce o powierzchni 2700 m2 w Powsinie. Doskonała lokalizacja na obrzeżach Warszawy pozwala cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

5 200 zł180 m² 28,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:164 m²

Do wynajęcia ( biuro lub biura / mieszkanie ) segment na Górnym Mokotowie, (w pobliżu ulic: puławskiej, wilanowskiej, wałbrzyskiej), 270m od stacji metra Służew, 3 kondygnacje po ok. 50m2, 6 pokoi (lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

4 500 zł180 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Atrakcyjna lokalizacja, segment w cichym i malowniczym miejscu, 5 pokoi, 3 łazienki, budynek z klimatyzacją i siecią komputerową. Blisko do przedszkoli, komunikacji miejskiej, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

4 800 zł240 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom bliźniak o pow. 240 m2 z tarasem i ogrodzoną działką. Brama wjazdowa i garażowa na pilota. Dzielnica Wawer- bardzo szybki i wygodny dojazd do centrum miasta.(ok. 20 min.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kminkowa

Wawer,Warszawa

4 350 zł172 m² 25,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom bardzo ładnie doświetlony, orientacja południowo wschodnia i północno zachodnia. Słoneczny salon połączony z kuchnią. Dom bardzo ekonomiczny, niskie koszty utrzymania domu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

5 000 zł280 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Przestronny dom 7 pokoi, kuchnia, 3 łazienki, ogród. Na poziomie garażu znajdują się: - garaż na dwa samochody - gabinet o pow. 24 m2 - łazienka - pralnia i kotłownia - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kocka

Wawer,Warszawa

4 500 zł225 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:825 m²

Wygodny dom na pięknej działce, dobrze doświetlonej, częściowo zadrzewionej (stare sosny), kameralnej. Zadbane i spokojne sąsiedztwo. Blisko komunikacja, szkoły, przedszkola, centrum Radości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

6 800 zł300 m² 22,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Słoneczny, rozkładowy dom, 5 pokoi, chętnie na biuro. Segment 300 m2, wysoki standard, w pobliżu : sggw, miasteczko Wilanów, dogodna komunikacja z centrum i Konstancinem. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Wilanów,Warszawa

11 000 zł308 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 870 m²

Ekskluzywny dom o powierzchni 308 mkw na pięknie zagospodarowanej i utrzymanej działce (1870 mkw) z automatycznym nawadnianiem. Położony w prestiżowej części Wilanowa tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Wilanów,Warszawa

6 500 zł150 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowo wykończony w wysokim standardzie, klimatyczny i przytulny dom w otoczeniu pięknej, zielonej zabudowy jednorodzinnej. Furtka z działki na okoliczne łąki. Elewacja domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

4 500 zł175 m² 25,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej z garażem. Powierzchnia domu 175m2 , działka 350m2. Dom dwupoziomowy z poddaszem i garażem,wykończony na zamkniętym osiedlu - Domofon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

669 000 zł190 m² 3 521,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Do sprzedania dom w Wawrze zaledwie 5 km od trasy siekierkowskiej. W okolicy niska zabudowa i dużo zieleni, blisko sklepy i autobus. Dom znajduje sie na terenie ogrodzonym, przed domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zabielska

Wawer,Warszawa

659 000 zł190 m² 3 468,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

659.000zł ZA 190m2 PROMOCJA! WAWER - ZABIELSKA, OSIEDLE LAS NOWA INWESTYCJA! BEZ PROWIZJI, BEZ-CZYNSZOWE, BEZ PODATKU PCC! KONTAKT Zapraszam na prezentacje segmentu składającego się z 6 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Plac marsz. Józefa Piłsudskiego

Targówek,Warszawa

3 700 zł240 m² 15,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

iękny, przestronny i bezpieczny dom o powierzchni 240 m2 położony w bardzo atrakcyjnej części Marek. Świetna lokalizacja blisko granicy z Warszawą oraz Ząbkami. W odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Wilanów,Warszawa

18 500 zł650 m² 28,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia komfortowy dom na rezydencję (poprzednio wynajmowany dla ambasady). Ładny ogród. Garaż na dwa samochody. Cicha okolica - blisko do centrum. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Żołny

Ursynów,Warszawa

6 500 zł250 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do wynajęciap piękny dom obok Lasu Kabackiego. Dom usytuowany w wspaniałej okolicy w pyrach. 50m do lasu kabackiego Spokojna okolica domów jednorodzinnych Dojazd z centrum do lokalu dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Galopu

Ursynów,Warszawa

5 500 zł320 m² 17,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

. Dom znajduje się na tyłach Wyścigów Konnych, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu. Ciche i spokojne miejsce a zarazem idealna komunikacja do Centrum. Doskonały na cele mieszkalne jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

10 000 zł300 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Do wynajęcia duży segmentjednorodzinny w zabudowie szeregowej, zamkniętej dzielnicy 12 segmentów położony Mokotów Dolny. Segment idealny dla dyplomatów, vip ów,osób przyjmujących gości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

11 000 zł270 m² 40,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Przestronny segment 7 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, garaż. Parter: kuchnia 10; salon z aneksem jadalnym 43; wc; i Piętro: 3 pokoje 16; 13; 13; łazienka 9; garderoba 6; II piętro: 2 pokoje 27; 20;.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku