dowolna

Domy w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

880 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

880 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Tawułkowa

Wawer,Warszawa

697 000 zł192 m² 3 638,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Osiedle Pod Dębami to zespół 24 komfortowych domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych na ulicy Tawułkowej w Warszawie. Zielona okolica i łatwy dojazd do centrum Stolicy to tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tawułkowa

Wawer,Warszawa

693 000 zł192 m² 3 617,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tawułkowa

Wawer,Warszawa

693 000 zł192 m² 3 617,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tawułkowa

Wawer,Warszawa

697 000 zł192 m² 3 638,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:297 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tawułkowa

Wawer,Warszawa

693 000 zł192 m² 3 617,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:296 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tawułkowa

Wawer,Warszawa

693 000 zł192 m² 3 617,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tawułkowa

Wawer,Warszawa

693 000 zł192 m² 3 617,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tawułkowa

Wawer,Warszawa

693 000 zł192 m² 3 617,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tawułkowa

Wawer,Warszawa

693 000 zł192 m² 3 617,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tawułkowa

Wawer,Warszawa

693 000 zł192 m² 3 617,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tawułkowa

Wawer,Warszawa

693 000 zł192 m² 3 617,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:296 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tawułkowa

Wawer,Warszawa

697 000 zł192 m² 3 638,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tawułkowa

Wawer,Warszawa

693 000 zł192 m² 3 617,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:298 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stara Miłosna

Stara Miłosna,Warszawa

890 000 zł280 m² 3 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Opis szczegółowy Segment skrajny położony w pobliżu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego , cicha spokojna okolica z dobrym dojazdem w sąsiedztwie sklep Groszek a w okolicy inne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 690 000 zł290 m² 5 827,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ładny dom, gustownie i funkcjonalnie wykończony (bliźniak), doskonała lokalizacja: warszawa, bemowo, jelonki Pd., w otoczeniu przyjemnej zabudowy budownictwa jednorodzinnego, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

14 500 zł450 m² 32,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom z 2014r , pow. całkowita 450 m2, na działce 680 m2. Garaż na dwa samochody, piwnica do adaptacji. 5 pokoi, 3 łazienki ( dwie z kabiną prysznicową i jeden salon kąpielowy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Biedronki

Wilanów,Warszawa

12 500 zł420 m² 29,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom o powierzchni 420 m2 zbudowany z pustaków ceramicznych (ekologicznych), kryty dachówką ceramiczną. Parter: - salon z jadalnią i kominkiem 50 m2, z ozdobnym parkietem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kuropatwy

Ursynów,Warszawa

6 900 zł165 m² 41,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nie pobieramy prowizji od najemcy! Do wynajęcia dom o unikalnym klimacie na Ursynowie przy ul. Kuropatwy w spokojnym, rodzinnym sąsiedztwie. Dom jest w pełni umeblowany, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Stara Miłosna

Stara Miłosna,Warszawa

699 000 zł161 m² 4 341,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:171 m²

Bliźniak w stanie deweloperskim (druga część zamieszkała ) Wszystkie media są ,wykonane są tynki zewnętrzne i wewnętrzne jest instalacja alarmowa ,telewizyjna ,okna plastikowe 5 komorowe ,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korowodu

Warszawa,mazowieckie

4 250 000 zł560 m² 7 589,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Rezydencja dla rodziny Wolnostojąca rezydencja o łącznej powierzchni 560 m, 6 pokoi z pomieszczeniami dodatkowymi w dwóch poziomach: - parter: hol, 2 salony (główny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grupy AK Północ

Czerniaków,Warszawa

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyjątkowa oferta - wolnostojący I energooszczędny dom na mokotowie W bardzo okazyjnej cenie! dom oszczędny W codziennym użytkowaniu Unikalny - bo sprawdzony w praktyce -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

10 000 zł300 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

Do wynajęcia elegancki segment w zabudowie szeregowej , po generalnym remoncie , w zamkniętej dzielnicy 14 segmentów położony przy Al. Wilanowskie 97.Powierzchnia całkowita budynku to 300 m/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stara Miłosna

Stara Miłosna,Warszawa

750 000 zł179 m² 4 189,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Bardzo ładny bliźniak wykończony w wysokim standardzie w Wesołej ,dom dwu kondygnacyjny do zamieszkania , widny duże rozkładowe pokoje ,wygodne schody ,niskie koszty utrzymania : parter hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Bielany

Bielany,Warszawa

6 900 zł233 m² 29,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Luksusowo wykończony dom na zamkniętym osiedlu w pięknej, prestiżowej okolicy, niska zabudowa - wokół budownictwo jednorodzinne. Położony w pobliżu lasku na Młocinach. Dom typu bliźniak -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Truskawiecka

Mokotów,Warszawa

10 900 zł400 m² 27,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nie pobieramy prowizji od poszukującego! Do wynajęcia dwu-poziomowy, piękny dom na Sadybie. Liczba pokoi: 8 Powierzchnia całkowita: 400 m2 Powierzchnia mieszkalna: 282 m2 Powierzchnia działki: 350 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stara Miłosna

Stara Miłosna,Warszawa

1 093 000 zł150 m² 7 286,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowy bliźniak o wysokim standardzie wykończenia.Parter kuchnia z jadalnią duży salon z komikiem na parterze na podłogach gres polerowany ,schody dębowe i w sypialniach tez dąb trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliżniaczej położony w Wawrze. Nowoczesna architektura, duże okna i tarasy (ponad 40 m2), mocna konstrukcja żelbetowa, wysokiej jakości materiały budowlane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

1 700 zł120 m² 14,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia 1/2 bliźniaka o pow 160m2 na działce 800m2, dom częściowo umeblowany w średnim standardzie.Do dyspozycji najemcy duży ogród. Dom znajduje się w okolicy ul Mrówczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Altowa

Ochota,Warszawa

2 070 000 zł300 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:270 m²

Dom jest położony w kameralnej części nowej Ochoty w bliskim sąsiedztwie Parku Szczęśliwiskiego. W pobliżu znajdują się nowe budynki jednorodzinne, ambasada. Budynek zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wesoła

Wesoła,Warszawa

399 000 zł130 m² 3 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:168 m²

Inwestor : House Developer. Sulejówek ul. Krakowska tylko 4 km do Wesołej. Cena Promocyjna na 2 segmenty do końca 11.2015r - 399 000zł Ul. Krakowska, bardzo dobra lokalizacja, bardzo cicha okolica, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Anin

Anin,Warszawa

1 350 000 zł139 m² 9 712,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 221 m²

Super lokalizacja w prestiżowej lokalizacji w Aninie.Duża działka. Garaż wolnostojący wysoki dostosowany do samochodów ciężarowych ,drugi garaż na 2 samochody w budynku. Dom (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stara Miłosna

Stara Miłosna,Warszawa

740 000 zł240 m² 3 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

DO zamieszkania ładny segment skrajny po generalnym remoncie w 2008 roku z ogrodem zimowym idealny dla licznej rodziny (może być też dwurodzinny ) dom jest wykonany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Marsa

Rembertów,Warszawa

4 000 zł400 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia dom w niedalekiej odległości od skrzyżowania ul. Marsa z Okularową. Wjazd od ul. Chełmżyńskiej spokojną uliczką Rafii. Dom w całości podpiwniczony. Garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stara Miłosna

Stara Miłosna,Warszawa

1 150 000 zł409 m² 2 811,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:897 m²

Super cena okazja proponuję do kupna nowy 5 Letni dom jednorodzinny parterowy z mieszkalnym poddaszem położony na dużej zagospodarowanej działce .Dom budowany "dla siebie" ze szczególną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stara Miłosna

Stara Miłosna,Warszawa

1 500 000 zł260 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:342 m²

Bliźniak - nowoczesny budynek urządzony w najwyższym standardzie. Dwupoziomowy po ok.140 m kw na poziomie z wygodnymi schodami ,widny -słoneczny. Przestronny hol , duży salon (42 m 2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 830 000 zł385 m² 4 753,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:364 m²

Do wynajęcia duży dom w czterech poziomach, w doskonałej lokalizacji przy wjeździe na S2, a jednocześnie w okolicy centrum handlowego Real Puławska. piwnice: - garaz - 27,2m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 190 000 zł401 m² 5 461,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:424 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom położony jest w jednej z bardziej malowniczych dzielnic Warszawy na Mokotowie. Znajduje się na spokojnym i zielonym osiedlu Mokotowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

48 000 zł850 m² 56,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia reprezentacyjny dom o powierzchni użytkowej 850m2, zlokalizowany w prestiżowej części Warszawy, w Starym Aninie. Dom położony jest na pięknej leśnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 750 000 zł207 m² 8 450,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mokotów Villa Nova to osiedle nowoczesnych i eleganckich domów jednorodzinnych położonych wśród willowej zabudowy zacisznej części Mokotowa przy ul. Bluszczańskiej. Jest to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

11 000 zł330 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Bez prowizji od najemcy! Dom (bliźniak) przy ul. Bruzdowej w Wilanowie. Przestronny i dobrze doświetlony, 7-mio pokojowy, jedno piętrowy, o wysokich pomieszczeniach i pięknym salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

2 450 000 zł200 m² 12 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta jakich W warszawie mało Luksusowy dom w prestiżowej okolicy na Saskiej Kępie. Doskonała komunikacja i do centrum i na główne szlaki komunikacyjne, a jednocześnie ciche.