dowolna

Domy w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

877 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mikołajczyka

Zacisze,Warszawa

322 000 zł75 m² 4 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:325 m²

Targówek, zacisze, ok. Chałupniczej, działka o pow. 325 mkw., zabudowana parterowym domem mieszkalnym jednorodzinnym ze strychem, podpiwniczony, o pow. uż. 75 mkw., stan - dobry, całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nowy Rembertów

Nowy Rembertów,Warszawa

600 000 zł214 m² 2 803,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:431 m²

Doskonała lokalizacja nieruchomości w pobliżu centrum, stacji kolejki skm, komunikacji mzk, sklepów, apteki itp. brak uciążliwości. Sąsiedztwo ustalone, zabudowa wolnostojąca jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fletniowa

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł212 m² 7 075,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Marzy Ci się dom z ogrodem i spacery w zielonej, cichej okolicy ? W lesie ? A jednocześnie chcesz mieć Pałac Kultury w zasięgu 15 minutowej przejażdżki ? Kolejkę miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wawer

Wawer,Warszawa

4 400 zł172 m² 25,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:342 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, na ogrodzonym osiedlu. Bardzo dobrze wyposażony i wykończony. W domu na parterze znajduje się: salon ok 35 m2, z którego jest wyjście na drewniany taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zdrojowa

Mokotów,Warszawa

12 000 zł300 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom w okolicy ul. Zdrojowej po kapitalnym remoncie. Parter: salon z kominkiem połączony z ogrodem zimowym, zktórego jest wyjscie na taras, kuchnia, jadalnia, wc, gabinet. I piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

640 000 zł216 m² 2 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Dom segment śreodkowy  o pow 216 m2 Ilość pokoi: 5, ilość łazieniek: 2, powierzchnia działki: 233 m² stan deweloperski, wysoka jakość wykonania. Księga wieczysta obejmuje działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

9 000 zł280 m² 32,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o pow. 280 m2, część mieszkalna o pow. 180 m2 oraz garaż z piwnicą o pow. 100m2; z ogródkiem o pow. ok 200 m2. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wola

Wola,Warszawa

1 490 000 zł250 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:512 m²

Przestronny, dwupoziomowy dom w przyjazne okolicy. Oaza spokoju a jednocześnie szybki dojazd do centrum miasta. Sąsiedztwo Lasku na Kole zapewnia wiele możliwości aktywnego wypoczynku: ścieżka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Międzylesie

Międzylesie,Warszawa

572 900 zł110 m² 5 208,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe, świetna lokalizacja 3 minuty do stacji pkp Międzylesie, w stanie developerskim. Samodzielny lokal o powierzchni 115m2, 5 pokoi Parter : hall 4 m2 salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Stara Miłosna

Stara Miłosna,Warszawa

690 000 zł225 m² 3 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:476 m²

Bliźniak - super lokalizacja na osiedlu cicho a jednocześnie blisko komunikacji miejskiej. Budynek w technologii kanadyjskiej częściowo remontowany w 2014 r, ocieplony i otynkowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 580 000 zł277 m² 5 703,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż niebanalny dom jednorodzinny. Niebanalny, gdyż wzorowany na kształcie plastra miodu. To nieruchomość dla osoby z dużą wyobraźnią, lubiącej wyróżniać się i kroczyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

4 500 zł257 m² 17,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Lokalizacja/osiedle: dom położony w Michałów - Grabina. Szybki dojazd do centrum - 40 minut samochodem do centrum. 21 km od dworca centralnego Warszawa, 4 linie autobusowe przy ul. Płochocińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wilanów

Wilanów,Warszawa

580 000 zł290 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:458 m²

Polecam- do sprzedania 1/2 bliźniaka lub bliźniak w stanie surowym zamkniętym. Są okna, drzwi zewnętrzne, drzwi garażowe. Nie ma instalacji. Dane do 1/2 bliźniaka: powierzchnia całkowita ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Ochota

Ochota,Warszawa

2 600 000 zł245 m² 10 612,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:330 m²

Do sprzedania dom szeregowy skrajny w osiedlu zamkniętym z ochronną fizyczną przy parku Szczęśliwickim i centrum handlowe Blue City. Piwnica: garaż, 2 pokój, wc, łazienka, kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

619 000 zł140 m² 4 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji Atrakcyjne, słoneczne i ciche nieruchomości wchodzące w skład kameralnej inwestycji na warszawskich Wawrze. W pierwszym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

679 000 zł187 m² 3 631,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Nowoursynowska

Kabaty,Warszawa

6 000 zł290 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

do wynajęcia segment na kameralnym, chronionym, zamkniętym osiedlu na Ursynowie. Na powierzchni 213 m2 znajduje się: - piwnica (pralnia, pokój, pomieszczenie użytkowe, garaż) - parter (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wesoła

Wesoła,Warszawa

990 000 zł319 m² 3 101,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:521 m²

Atrakcyjny segment - jeden z trzech w szeregu, skrajny - podpiwniczony, z poddaszem użytkowym, usytuowany na terenie osiedla domków Wesoła Zielona, na skraju Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Katowicka

Praga-Południe,Warszawa

8 100 000 zł970 m² 8 351 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 635 m²

Wolny. Działka (uż. wiecz.) o pow. 1.635 mkw., zabudowana budynkiem mieszkalnym, wolno stojący, o pow. 970 mkw., pow. mierzona po podłodze (łącznie z kondygnacją podziemną), w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

2 149 000 zł450 m² 4 775,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:985 m²

Szanowni Państwo, oferuję do sprzedaży obszerny dom o powierzchni użytkowej 365m2, położony na zadbanej działce o powierzchni 985m2 i oddalony zaledwie 13 km od Pałacu Kultury. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

3 900 zł182 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Polecam do wynajęcia słoneczny, 4 -pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, o pow. całkowitej 182 m2 i 132 m2 pow. użytkowej z garażem i działką o pow. 280 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

885 000 zł180 m² 4 903,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:681 m²

Atrakcyjny parterowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 180,5m2 , powierzchnia użytkowa 141,3m2 na działce 681m2 w okolicy ul Trakt Lubelski/ Przygodna. Dom wybudowany tradycyjną metoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czterech Wiatrów

Ursynów,Warszawa

895 000 zł150 m² 5 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do sprzedaży, bardzo ładny dom blisko centrum Warszawy. Dom znajduje się na zamkniętym osiedlu starego typu (osiedle na planie prostokąta, z wewnętrzną uliczką, placykiem w części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Wilanów,Warszawa

11 500 zł235 m² 48,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:970 m²

Do wynajęcia od sierpnia nowoczesny dom wybudowany w 2006 r., w zeszłym roku wykonany całkowity remont. Powierzchnia domu 235 m, powierzchnia działki 970 m. Dom znajduje się przy licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

12 000 zł300 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do wynajęcia bardzo ładny wyremontowany dom na Sadybie. Położony w bardzo spokojnej i bezpiecznej okolicy, blisko ambasady. Jest to okolica pełna parków i zieleni, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sęczkowa

Wawer,Warszawa

998 000 zł330 m² 3 024,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:612 m²

Do sprzedania piękny dom z 2004 roku zlokalizowany na Warszawskim bliskim Wawrze o powierzchni 220m + suterena 110m z garażem i piwnicą. Dom usytuowany jest na działce budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Stara Miłosna

Stara Miłosna,Warszawa

1 690 000 zł360 m² 4 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 377 m²

Stara Miłosna. Niezwykle przestronny dom parterowy z użytkowym poddaszem, garażem na dwa samochody oraz z lokalem usługowym ( lub np. z gabinetem lekarskim). Idealny dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kossakowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł267 m² 5 580,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:861 m²

Wygodny dom w leśnej części Międzylesia - idealny dla rodziny, położony jednocześnie obok pełnej infrastruktury Centrum Zdrowia Dziecka (sklepy, bankomaty, apteki i przystanek mza z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przygodna

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł240 m² 3 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:870 m²

Połowa bliźniaka zlokalizowana na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Wawrze w okolicach ulicy Przygodnej.~Bardzo dobry dojazd do centrum Warszawy Wałem Miedzeszyńskim. Komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czterech Wiatrów

Ursynów,Warszawa

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Wilanów

Wilanów,Warszawa

12 000 zł320 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Dom położony w starej, spokojnej, eleganckiej części Wilanowa niedaleko kompleksu pałacowego. W pobliżu restauracje, kawiarnie, poczta. Łatwy dojazd do centrum. Budynek po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wilanów

Wilanów,Warszawa

10 500 zł395 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:852 m²

Otoczenie domu: ulica prostopadła do trasy wylotowej z Warszawy (724) na Konstancin-Jeziornę, piaseczno, jednocześnie równoległa do Jeziorka Powsinkowskiego, przy którym znajduje się plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

13 000 zł306 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom do wynajęcia w Warszawie - Wilanów. Skrajny segment z 1998 r. o powierzchni mieszkalnej 305 m2 składający się z 7 pokoi. Dom składa się z: - salonu - otwartej na salon kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Radość

Radość,Warszawa

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Zagospodarowana działka o pow.1114 m2 zabudowana piętrowym budynkiem mieszkalnym składającym się z 2 niezależnych lokali mieszkalnych, o łącznej pow. użytkowej 200 m2 i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Międzylesie

Międzylesie,Warszawa

1 480 000 zł285 m² 5 192,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący o pow. 285 m2, na działce o pow. 700 m2, w bardzo dobrwej lokalizacji, w bliskiej odległości do Mostu Siekierkowskiego, jednocześnie przy cichej, spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Miedzeszyn

Miedzeszyn,Warszawa

690 000 zł132 m² 5 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom o pow. 132 m2 zlokalizowany w Miedzeszynie w okolicach ulicy Przewodowej. Opis: salon z kuchnią, 3 sypialnie, 2 łazienki, poddasze do zagospodarowania, garaż z kotłownią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł260 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 260 m2, na działce 600 m2, w bardzo dobrej lokalizacji, blisko Mostu Siekierkowskiego w Wawrze. Dom wykończony w wysokim standardzie. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

2 150 000 zł280 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży segmenty w sąsiedztwie niezwykle malowniczego Parku Cietrzewia. Każdy spośród łącznie czterech segmentów mieszkalnych wyposażono w dwa tarasy - wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

799 000 zł188 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:262 m²

W pełni umeblowany i wyposażony dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment) położony w Wawrze w okolicach ul. Bronowskiej na osiedlu zamkniętym.~~OPIS: Parter: 2 hole, gabinet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł210 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:821 m²

Dom wolnostojący położony na zamkniętym mini-osiedlu (6 takich samych budynków). Dobry i szybki dojazd do centrum. W pobliżu sklep, szkoła, przychodnia, przystanek autobusowy,itp.~Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Farbiarska

Pyry,Warszawa

1 400 000 zł230 m² 6 087 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:465 m²

Do sprzedania dom 1/2 bliźniaka o pow 230m2 usytuowany na osiedlu zamkniętym. Zalety domu: - dom wykonany z wysokiej jakości materiałów. - nowoczesna architektura - Garaż na 2 samochody -.