dowolna

Domy w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

878 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Pastewna

Wilanów,Warszawa

2 760 000 zł340 m² 8 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:223 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wielorodzinny w Wilanowie o łącznej powierzchni 340 m2. Nieruchomość idealna dla inwestora lub dużej rodziny. W skład nieruchomości wchodzą : -na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

899 000 zł229 m² 3 925,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:221 m²

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu, funkcjonalny dom mieszczący się na Warszawskim Wawrze. Spokojna okolica z jednocześnie bliską infrastrukturą oraz terenami zielonymi czyni tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Międzylesie

Międzylesie,Warszawa

873 438 zł90 m² 9 750,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy 5-pokojowy apartament z ogrodem i balkonem, znajdujący się w zielonej, zacisznej okolicy na warszawskim Wawrze. 0% prowizji 0% pcc Na parterze mieszkania znajduje się kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wilanów

Wilanów,Warszawa

35 000 zł530 m² 66,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wyjątkowy dom 530M2, działka 900M2, 5 sypialni, wysoki standard, wilanów dane techniczne: budynek o nowoczesnej bryle o powierzchni 530m2 usytuowany jest na działce 900m2. Wokół domu piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bemowo,Warszawa

2 450 000 zł360 m² 6 805,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:763 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 298,35 m2, znajduje się na 763 metrowej działce w cichej i spokojnej części Bemowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

4 000 000 zł483 m² 8 281,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Dom wybudowany według projektu, który uwzględnia dwa odrębne lokale mieszkalne, sprzedawane jako całość (z możliwością zrobienia jednorodzinnego domu). W każdym z budynków zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wawer,Warszawa

1 500 000 zł460 m² 3 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nieruchomość z wieloma możliwościami, położoną na Warszawskim Wawrze. Nieruchomość to budynek na działce 1460 metrów kwadratowych. Budynek powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 480 000 zł162 m² 9 126,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:478 m²

Chcesz cieszyć się urokami domu z ogrodem? Potrzebujesz miejsca dogodnego komunikacyjnie? To jest oferta właśnie dla Ciebie! Tylko u nas. Oferta wyłączna. Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorowa

Miedzeszyn,Warszawa

1 399 000 zł170 m² 8 229,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:321 m²

Ciepły, jasny i przyjazny dom z 2007r. usytuowany na bardzo ładnym, bezpiecznym osiedlu, w okolicach Wału Miedzeszyńskiego na warszawskim Wawrze, przy ul. Jeziorowej. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Klimontowska

Wawer,Warszawa

1 400 000 zł203 m² 6 888,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Pięciopokojowy (opcja sześciopokojowy), cichy, słoneczny i ustawny dom o pow. 203 m2 na działce o pow. 150 m2 na spokojnym osiedlu z 2006 r. w warszawskim Wawrze. Parter ok. 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poetów

Winnica,Warszawa

1 199 000 zł138 m² 8 672,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

| do sprzedaży segment środkowy położony na jednym z najciekawszych osiedli Białołęki. Osiedle nagrodzone w 2002 roku Główną Nagrodą w konkursie "życie w Architekturze".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bociania

Kabaty,Warszawa

1 350 000 zł137 m² 9 839,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szukasz domu dla siebie lub pod wynajem z 5 sypialniami? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję - wygodny dom tuż po odświeżeniu na Ursynowie, przy ul. Bocianiej 9, ze świetnym dojazdem do Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

2 400 000 zł300 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom z monitoringiem i ochroną o powierzchni 300 m2 położony na działce o powierzchni 1150 m2, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bysławska

Falenica,Warszawa

10 000 zł185 m² 54,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia 7-pokojowy dom z 2015 r, o powierzchni 185 na działce 500 m2, wawer Falenica. Idealny dla rodziny z dziećmi lub na działalność gospodarczą. Cena: 10 000 zł + media wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

3 000 000 zł290 m² 10 344,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Komfortowy I przestronny segment zabytkowej willi zalewskich W prestiżowej okolicy! Ciche i spokojne miejsce. Historia: doskonale wkomponowany w architektoniczną tkankę Saskiej Kępy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Starodawna

Powsinek,Warszawa

2 300 000 zł187 m² 12 299 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:687 m²

Pół bliżniaka w Powsinie w okolicach ul. Starodawnej. Dom dobrze utrzymany, odświeżony. Na parterze znajduje się salon z kominkiem 33m oraz wysuwanym ekranem i projektorem do kina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ursynów,Warszawa

2 200 000 zł234 m² 9 401,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:415 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu na Ursynowie! 15 minut spacerem od Lasu Kabackiego! W skrócie: ursynów, nowoczesny dom z garażem w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Roty

Rembertów,Warszawa

2 149 000 zł254 m² 8 460,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:616 m²

Oto oferta wyjątkowego domu z dużym ogrodem w Warszawie. Dom, który oferujemy jest idealny dla osób szukających nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

1 480 000 zł433 m² 3 418 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:751 m²

Na sprzedaż prezentuje bliźniak, zlokalizowany na Warszawski Wawrze przy ulicy Jeziorowej na zamkniętym, kameralnym osiedlu. Budynek wybudowany został w roku 2008 na działce o powierzchni 751m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Wesoła,Warszawa

10 000 zł250 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Do wynajęcia dwa piętra, w wolnostojącym budynku - część domu o powierzchni użytkowej 250 m2, na działce o pow. 1254 m2. Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Wesoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sadyba

Sadyba,Warszawa

13 000 zł300 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom 300M2, na cele biurowe lub mieszkalne, 4 sypialnie, sadyba budynek: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 300m2, usytuowany na działce 400m2. Rozmieszczenie pomieszczeń: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

1 990 000 zł231 m² 8 614,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:456 m²

Perfekcyjne miejsce dla osób szukających połączenia ciszy z dogodnym dojazdem do centrum Warszawy. Elegancki dom w klasycznej zabudowie bliźniaczej oddzielony ścianą oddzielenia pożarowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wesoła

Wesoła,Warszawa

6 500 zł350 m² 18,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 402 m²

| dom wolno stojący z końca lat 80-tych położony na uroczej, dużej działce ze starodrzewem sosnowym (wym. działki 25x55m), w centrum Wesołej, w otulinie Mazowieckiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Biedronki

Wilanów,Warszawa

39 000 zł600 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową rezydencję położoną na malowniczej działce, z basenem w centrum Wilanowa Niskiego. Do oferty dołączone są propozycje aranżacji elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 249 000 zł173 m² 7 219,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! możliwość zaaranżowania przestrzeni (układ: ścian, przyłączy, elektryki; rodzaj: okien, ogrzewania itp.) POD WŁASNE POTRZEBY. Dzień dobry bardzo :) Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 349 000 zł173 m² 7 797,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Mokotów,Warszawa

15 400 000 zł520 m² 29 615 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesna rezydencja w stylu postmodernizmu zaprojektowana przez renomowaną pracownię architektoniczną, mającą w swoim portfolio wiele cenionych produktów architektury współczesnej, tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 250 000 zł120 m² 10 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mam Państwu do zaoferowania wyjątkowy dom na warszawskim Wawrze. Bliźniak o powierzchni 120 m2 znajduje się na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu powstałym w 2020 roku. Jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Groszówka

Groszówka,Warszawa

1 550 000 zł350 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 402 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lebiodowa

Wawer,Warszawa

1 700 000 zł200 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalny dom położony w cichej i spokojnej okolicy, w otulinie lasu. Dom składa się z dwóch poziomów: poziom 0: -przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ostródzka

Targówek,Warszawa

1 099 000 zł140 m² 7 838 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Wiosenna promocja! promocja! film: segment środkowy przy ul. Ostródzkiej 38 o powierzchni wewnętrznej 140 m2 z garażem, ogródkiem oraz tarasem na dachu. parter - wiatrołap, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

15 000 zł300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej 300M2, po generalnym remoncie, wilanów dane techniczne: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 300m2, usytuowany na działce 400m2. Dom składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 299 000 zł173 m² 7 508,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji możliwość zaaranżowania przestrzeni (układ: ścian, przyłączy, elektryki; rodzaj: okien, ogrzewania itp.) POD WŁASNE POTRZEBY. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Międzylesie,Warszawa

3 200 000 zł495 m² 6 464,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość w wyjątkowym miejscu - Warszawa Międzylesie (zachodnia strona). Położenie idealne komunikacyjnie - 30 min. Skm-ką lub autobusem a samochodem ok. 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

899 000 zł229 m² 3 925,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:221 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pisarka

Gocław,Warszawa

10 000 zł174 m² 57,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu komfortowy, dobrze utrzymany dom w cichej lokalizacji w warszawie. Opis domu: parter - hall wejściowy - łazienka z kabiną prysznicową - pralnia - pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Wesoła,Warszawa

1 496 000 zł100 m² 14 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Dom w przepięknej i prestiżowej okolicy Warszawa Wesoła, działka 1345 m2. Prezentujemy Państwu dom z ogromnym potencjałem w jednej z najpiękniejszych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wilanów Królewski,Warszawa

4 900 000 zł290 m² 16 896,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:345 m²

Bliźniak W stanie deweloperskim | stary wilanów dane techniczne: nowy, energooszczędny dom o powierzchni całkowitej 290m2, usytuowany na działce o powierzchni 345m2. Garaż podziemny na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Rembertów

Rembertów,Warszawa

1 150 000 zł153 m² 7 516,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na terenie Rembertowa znajduje się środkowy segment idealny dla rodzin z dziećmi oraz osób aktywnych. Na parterze znajdują się duży salon z kominkiem, połączony z kuchnią (wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolarska

Wawer,Warszawa

1 999 000 zł210 m² 9 519,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 927 m²

Okazja! Dom+działka- perspektywa dla rodzin i firm Dom o powierzchni użytkowej 180,19 m2 , znajduje się w dzielnicy Wawer, na osiedlu Międzylesie, w okolicy ul. Patriotów. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Sadyba

Sadyba,Warszawa

9 500 zł220 m² 43,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przestronny dom na wynajem na cele mieszkaniowe lub biurowe dane techniczne: dom o powierzchni 220 m2 świeżo po remoncie. Rozkład pomieszczeń: na parterze: - kuchnia - salon (ewentualnie sala.