dowolna

Domy Warszawa ul. Wał Miedzeszyński

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Miedzeszyn,Warszawa

880 000 zł137 m² 6 423,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:109 m²

Ostatnie wolne domy W sprzedaży W 2 etapie klucze W lipcu 2023 Eko Park Wawer to wyjątkowe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej. Eko zastosowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

1 485 000 zł150 m² 9 919,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 149,71 m2 położony 1,5km od wjazdu na Południową Obwodnicę Warszawy. Budynek z 2013 roku, (północ, południe) wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

1 485 000 zł150 m² 9 919,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Oferuję dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 149,71 m2 położony 1,5km od wjazdu na Południową obwodnicę Warszawy. Budynek z 2013 roku, (północ, południe) wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Miedzeszyn,Warszawa

1 245 000 zł127 m² 9 803,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Do sprzedaży połowa bliźniaka o powierzchni 125 m2 posadowiona na działce o powierzchni 187m2. Nieruchomość położona na terenie osiedla z 2002 roku w okolicy ul. Kaszmirowej, pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

6 500 zł180 m² 36,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom 180 m2 typu bliźniak Wał Miedzeszyński, w Falenicy, dzielnica Wawer, 5 pokoi, działka 300m2 Parter: przedpokój, wc, kuchnia oraz salon z wyjściem na taras i ogród Piętro: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

1 350 000 zł167 m² 8 098,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Siedmiopokojowy, cichy, słoneczny i przytulny dom o pow. 166,7 m2 z działką 158 m2 na spokojnym, ogrodzonym, zamkniętym osiedlu z 2011 r. w warszawskim Wawrze w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 400 000 zł93 m² 15 053,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej na bliskim Wawrze z własnym ogródkiem oraz miejscem postojowym. Oferta: przedstawiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

1 950 000 zł220 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:836 m²

Wygodny dom z wolnostojącym garażem przy bardzo dobrym trakcie komunikacyjnym. Doskonale nadający się do zamieszkania lub na siedzibę firmy z dużym zapleczem np. na magazyny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

1 480 000 zł141 m² 10 496,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Pośrednikom dziękuję! Nie jestem zainteresowana żadną formą współpracy. Proszę nie dzwonić, szanujmy swój czas! Piękny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 141m2 + duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

1 480 000 zł141 m² 10 496 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Dom 141 M2, 5 pokoi, wawer, ul.WAŁ MIEDZESZYŃSKI Na sprzedaż: Dom w bezpiecznej okolicy w Wawrze na ulicy Wał Miedzeszyński. Idealna propozycja dla rodziny. Do zamieszkania od zaraz. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wał Miedzeszyński

Miedzeszyn,Warszawa

1 450 000 zł163 m² 8 895,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do sprzedaży przestronny dom na zamkniętym osiedlu z 2016r., (rezydencje Tamdaradei) przy ul. Wał Miedzyński 186. Lokalizacja zapewniająca dobrą komunikację i miejską infrastrukturę. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Falenica,Warszawa

1 670 000 zł254 m² 6 574,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:397 m²

Nowoczesny dom- bliżniak dla wymagających znajdujący się na terenie zielonego Wawra na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Nieruchomość znajduje się niedalego Wału Miedzeszyńskiego na wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

500 zł450 m² 1,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 196 m²

W ofercie pokoje do wynajęcia w domu wolnostojącym w doskonałej lokalizacji. Budynek składa się parteru i dwóch pięter. Na każdej kondygnacji znajdują się 4 pokoje, kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

1 440 000 zł224 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zewnętrzne biuro sprzedaży- expander- sprzedaje bez prowizji. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na czterech poziomach z ogródkiem. Ogródek w sezonie letnim, będzie dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 440 000 zł224 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Duży gotowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji. Powierzchnia 224 m2 Plan domu w galerii Udogodnienia: sąsiedztwo starej Saskiej Kępy, parku Skaryszewskiego oraz kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

1 240 000 zł224 m² 5 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zewnętrzne biuro sprzedaży- expander sprzedaje bez prowizji. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na czterech poziomach z ogródkiem. Ogródek w sezonie letnim, będzie dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

1 300 000 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 424 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 180 m2 przy Wale Miedzeszyńskim. Działka 1424 m2, na której od frontu jest niewielki dom wolno stojący (o pow. ok 70 m2) do remontu lub rozbiórki, doskonały teren na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom z końca lat 70-tych po remoncie wnętrza w latach 90-tych i nadbudowie piętra. Wykończony w wysokim standardzie, materiały najwyższej jakości, parkiet, schody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

1 250 000 zł176 m² 7 102,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania segment narożny w pięknym otoczeniu w bliskim Wawrze. Dom posiada parter, piętro i zagospodarowany strych. W bryle budynku garaż. Lokal jest bardzo dobrze rozplanowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wał Miedzeszyński

Gocław,Warszawa

970 000 zł188 m² 5 153,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:181 m²

Saskie Zacisze to ekskluzywne osiedle willi miejskich, położone blisko ścisłego centrum Warszawy z sąsiedztwem głównych ciągów komunikacyjnych, centrów handlowo-usługowych oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

1 037 300 zł189 m² 5 488,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Do zaproponowania mamy Państwu ekskluzywne osiedle willi położone blisko ścisłego centrum Warszawy. Dzięki doskonałej lokalizacji osiedle pozwala połączyć mieszkanie w domu wraz z aktywnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

1 399 000 zł224 m² 6 245,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Skrzypki,Warszawa

890 000 zł141 m² 6 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedam atrakcyjny Bliźniak o pow. 141 m2 na działce ok. 500 m2 wykończony w kwietniu 2017r., z ładnie zagospodarowaną działką. Dom znajduje się w cichej części Wawra na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

750 000 zł125 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bliski Wawer - Kameralny dom w cichej lokalizacji, na osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, niedaleko Mostu Siekierkowskiego z dobrym dojazdem do centrum, ale również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 600 zł60 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni ok 60m2 przy ul Wał Miedzeszyński na wysokości ul Kadetów. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi 14m2, i 12m2, kuchni 10m2 i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

1 300 000 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 424 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

920 000 zł200 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Do sprzedania nowy budynek o powierzchni ok. 200 m2 , 4 sypialnie , 2 łazienki + wc , gabinet oraz salon z jadalnią , dwie pełne kondygnacje , bardzo bliski Wawer , ok. Mostu Siekierkowskiego ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Zbytki,Warszawa

630 000 zł140 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej z 2001r w okolicy ul Wał Miedzeszyński /bronowska Powierzchnia użytkowa domu 140m2 + poddasze Na parterze: salon , Kuchnia otwarta , garaż ,wc Ip: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wał Miedzeszyński

Zbytki,Warszawa

1 295 000 zł200 m² 6 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

Piękny dom jednopiętrowy wolnostojący o pow 200m2 nad Jeziorem z garażem na dwa samochody oraz wiatą na jeden samochód. Gotowy do odbioru wykończony , w okolicy ul Wał Miedzeszyński.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wał Miedzeszyński

Zbytki,Warszawa

1 285 000 zł200 m² 6 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

Piękny dom jednopiętrowy wolnostojący o pow 200m2 z garażem na dwa samochody oraz wiatą na jeden samochód. Gotowy do odbioru wykończony , w okolicy ul Wał Miedzeszyński /bronowska na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni ok 60m2 przy ul Wał Miedzeszyński na wysokości ul Kadetów. Dom składa się z dwóch pokoi 14m2, 12m2, kuchni 10m2, łazienki 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

609 000 zł137 m² 4 445,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliżniaczej położony w Wawrze przy Wale Miedzeszyńskim.Dom na osiedlu domów jednorodzinnych, wybudowany w 2011r z cegły. Częściowo wykończony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

720 000 zł160 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliżniaczej położony w Wawrze przy Wale Miedzeszyńskim.Dom na osiedlu domów jednorodzinnych, wybudowany w 2011r z cegły. , posiada 4 pokoje, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wał Miedzeszyński

Zbytki,Warszawa

1 295 000 zł200 m² 6 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

1 180 000 zł292 m² 4 383,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny wybudowany z wykorzystaniem najnowszych technologii na pograniczu Warszawy i Józefowa Aranżacja wewnętrzna: wejście z zewnątrz do przedsionka dwuskrzydłowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

591 000 zł127 m² 4 653,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o powierzchni 127 m2 w dzielnicy Wawer (okolice ul. Czarnuszki) Cała inwestycja to kameralne, zamknięte osiedle na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Zbytki,Warszawa

599 999 zł173 m² 3 468,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:130 m²

Gotowy do odbioru segment w stanie deweloperskim wybudowany metodą tradycyjną w okolicy ul Bronowskiej /wał Miedzeszyński w zadbanej okolicy nowych domów jednorodzinnych. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

610 000 zł137 m² 4 452,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

920 000 zł200 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

680 000 zł122 m² 5 573,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Do sprzedania segment narożny na zamkniętym osiedlu domów. Segment wybudowany z najwyższej klasy materiałów. Dom w oddaleniu od Traktu Lubelskiego i okolic ronda kadetów/lucerny. Segment.