dowolna

Szeregówki Warszawa - Lista ogłoszeń domów w zabudowie szeregowej

316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

316 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 199 000 zł125 m² 9 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam bezpośrednio bez prowizji piękny, luksusowo urządzony, dom gotowy do wprowadzenia. Komfortowy elegancki bliźniak ma powierzchnię 125 m2 + poddasze około 20 m2 i dużą działkę 400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ochota

Ochota,Warszawa

6 800 zł254 m² 26,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wynajęcia Ochota. Wynajmę segment o powierzchni 254,5m2 w budynku szeregowym. Dom składa się z: - parteru: kuchnia, dwa pokoje i łazienka - I piętra: trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ursynów,Warszawa

1 700 000 zł162 m² 10 493,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] : Krótko: segment - Ursynów | Wykończony w wysokim standardzie | Częściowo umeblowany | 162 m2 | 4 pokoje | oddzielna kuchnia | 2 duże tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ursynów,Warszawa

9 000 zł162 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

: krótko: segment - Ursynów | Wykończony w wysokim standardzie | Częściowo umeblowany | 162 m2 | 4 pokoje | oddzielna kuchnia | 2 duże tarasy | garaż | klimatyzacja | rolety antywłamaniowe |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ochota

Ochota,Warszawa

6 500 zł196 m² 33,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wynajęcia Ochota. Wynajmę segment o powierzchni 196m2 w budynku szeregowym. Dom składa się z: - parteru: kuchnia, jeden duży pokój i łazienka - I piętra: dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rożnowska

Praga-Południe,Warszawa

15 000 zł240 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Oferujemy Państwu na wynajem elegancki i komfortowy w pełni umeblowany apartament w bardzo wyjątkowej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Mieszkanie jest nowe, bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ochota

Ochota,Warszawa

9 000 zł340 m² 26,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do wynajęcia segmentna osiedlu zamkniętym, strzeżonym. Ogróek zagospodarowany z tarasem, garaż w bryle domu na 1 auto. Okna pcv, na podłodze marmur i parkiet. Na całym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bajaderki

Ursynów,Warszawa

3 300 000 zł221 m² 14 936,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:212 m²

Gdzie: osiedle Zielony Nugat.Inwestycja zlokalizowana na Zielonym Ursynowie LOKALIZACJA: Przy rezerwacie Skarpy Ursynowskiej, dom w zabudowie szeregowej (środkowy) OTOCZENIE: Sąsiedztwo domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wilanów

Wilanów,Warszawa

14 500 zł197 m² 73,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem już od 1 września, dom wykończony w standardzie premium na warszawskim Wilanowie. Mieści się w wyjątkowo przyjaznym osiedlu z całodobową ochroną i monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Benedykta

Praga-Północ,Warszawa

8 000 zł101 m² 79,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na wynajem dom parterowy jednorodzinny o powierzchni 101,1 m2 w zabudowie zwartej ( segment skrajny) zbudowany w latach 80-tych na działce o powierzchni ok 450 m2 przy ul. Benedykta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

3 700 000 zł500 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:256 m²

Prezentujemy znakomitą nieruchomość inwestycyjną w stolicy Polski. W skład budynku o łącznej powierzchni ok. 500 m2 wchodzi 16 apartamentów (jedno- i dwupokojowych) - całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sochaczewska

Warszawa,mazowieckie

899 887 zł134 m² 6 741 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

!nowoczesne, eleganckie I komfortowe domy Z ogródkami! Oferujemy Eko domy w zabudowie szeregowej z ogródkami, które zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie mieszkańców,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

11 000 zł200 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom szeregowy 200m2 Mokotów Segment jest zlokalizowany na Mokotowie na zamkniętym osiedlu z ochroną. składa się z: parter: salon (30mm2) z wyjściem na ogród ,kuchnia (8m2), na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Białołęka,Warszawa

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Na sprzedaż nowy dom na warszawskiej Białołęce! Wysoki standard wykończeń - stan deweloperski - środkowy szeregowiec Na 82m2 składają się: - parter: hall, salon-kuchnia, wc. - piętro: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

1 198 000 zł160 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Segment 160m2 + 190m2 ogródka + 2 miejsca postojowe - gotowy do odbioru Przestronny, elegancki segment położony na Białołęce Nowodworach. Do dyspozycji na parterze mamy: - salon - 30m2 - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ludwinowska

Pyry,Warszawa

890 000 zł118 m² 7 542 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:122 m²

Klimatyczny, mały dom w świetnej lokalizacji. Gotowy do wprowadzenia od zaraz. Wykończenie i umeblowanie z wysokiej jakości materiałów. Nieruchomość z bardzo dużym potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zdrojowa

Sadyba,Warszawa

13 000 zł194 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:325 m²

Segment skrajny na Sadybie w okolicy ul. Zdrojowej przebudowany w 2016 r., wysoki standard. Piwnica z okanmi: pokój rekreacyjny/gościnny 36 m, pralnia, łazienka, garderoba. Parter otwarty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zelwerowicza

Sadyba,Warszawa

1 730 000 zł200 m² 8 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

Dom(segment środkowy) na Sadybie położony w osiedlu domów jednorodzinnych wybudowany w latach 90, w stanie do remontu. Blisko do komunikacji miejskiej - w pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kosiarzy

Wilanów,Warszawa

1 870 000 zł285 m² 6 561,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Rezerwacja! Jednak jeśli zainteresowała Cię ta nieruchomość, skontaktuj się ze mną, mam inne ciekawe propozycje. English description below! Mam przyjemność zaprezentować Państwu fantastyczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mokotów,Warszawa

9 999 zł200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu segment na zamkniętym osiedlu obok Parku Sieleckiego, z dużą ilością pokoi, przygotowany na wynajem pod biuro. Standard Oferowana nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

1 450 000 zł154 m² 9 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do sprzedaży wyjątkowy segment na Bemowie w oddanej do użytku w 2021 roku inwestycji Villa de Charme przy ulicy Szeligowskiej. Villa de Charme to unikatowe i kameralne osiedle 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Muszyńska

Sadyba,Warszawa

2 500 000 zł250 m² 9 992,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:217 m²

Avenue Estate prezentuje przestronny, środkowy segment położony w prestiżowej części Mokotowa, na Sadybie, na sprzedaż. Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Groty

Groty,Warszawa

4 700 zł140 m² 33,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:462 m²

Parterowy budynek mieszkalny w zabudowie szeregowej położony w sąsiedztwie lasu - Rezerwatu Łosiowe Błota. Dom ma sporą działkę, z zagospodarowanym ogrodem od strony południowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Henryka II Pobożnego

Ursus,Warszawa

9 800 zł210 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Przytulny segment 210 m2 z ogrodem w zielonym Ursusie A cozy 210 m2 segment with a garden in green Ursus /english below/ !Aju2n1sypi0i6Bwsn51jZf1joioq?e=2Re11e DOM Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

9 500 zł180 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

A terraced house available for rent from September 2022. The presented property has 3 levels, with a total area of 180 m2 and sits on a plot of 150m2. The basement holds a living room partially.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Mokotów

Mokotów,Warszawa

9 500 zł200 m² 47,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przestronny dom na Mokotowie na cele biurowe. Lokalizacja: dom z doskonałą lokalizacją oraz pięknym ogrodem, segment znajduje się w dolnej części Mokotowa tuż przy ul. Sobieskiego, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Papierowa

Las,Warszawa

1 650 000 zł142 m² 11 619,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bez Prowizji od Kupującego. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona Sprzedająca. Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży nowego segmentu na Wawrze (rejon Las). Budynek został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

879 000 zł149 m² 5 889,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Marzy Ci się własny dom w bliskiej odległości od centrum miasta? W takim razie inwestycja Segmenty na Zycha jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

2 999 000 zł220 m² 13 631,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prezentujemy Państwu piękny dom w świetnej lokalizacji - na warszawskiej Saskiej Kępie. Nieruchomość Dom wielorodzinny podzielony na cztery segmenty. Ogólna powierzchnia 220 m2, rozmieszczona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rembertów

Rembertów,Warszawa

895 000 zł143 m² 6 258,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:151 m²

Oferta Developerska. Domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane na terenie Starego Rembertowa. Dobra lokalizacja, obok przystanek mza. Do skm ok 8-10 minut autobusem. Ciekawy rozkład. Trzy poziomy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolendrowa

Stara Miłosna,Warszawa

1 200 000 zł320 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:240 m²

Skrajny, segment położony w otoczonej lasem Wesołej na osiedlu Stara Miłosna na sprzedaż. Budynek powstał w 2012 roku, zaś został oddany do użytku w 2021 roku. położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 199 000 zł167 m² 7 179,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kameralne osiedle domów szeregowych położone w zielonej części warszawskiej Białołęki. Spokojna okolica zapewni mieszkańcom ciszę, przestrzeń oraz kontakt z naturą. Jednocześnie bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

1 199 000 zł160 m² 7 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Segment 135m2 + 190m2 ogródka + 2 miejsca postojowe - gotowy do odbioru Przestronny, elegancki segment położony na Białołęce Nowodworach. Do dyspozycji na parterze mamy: - salon - 30m2 - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 000 000 zł127 m² 7 874,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kameralne osiedle domów w zabudowie segmentowej położone w cichej i spokojnej i jednocześnie dobrze skomunikowanej części Białołęki. Cena od 1000000 zł 200 m od szkoły 50m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ursynów,Warszawa

1 450 000 zł167 m² 8 682,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] : Krótko: segment - Ursynów | Wykończony w wysokim standardzie | Częściowo umeblowany | 167 m2 | 4 pokoje | oddzielna kuchnia | 2 duże tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rembertów

Rembertów,Warszawa

895 000 zł143 m² 6 258,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:151 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 272 000 zł125 m² 10 176 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam piękny, luksusowy, urządzony pod klucz dom gotowy do wprowadzenia. Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji. Komfortowy elegancki bliźniak ma powierzchnię 125 m2 i dużą działkę 400 m2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 200 000 zł167 m² 7 185,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

999 000 zł127 m² 7 866,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w otulinie zieleni, ciszy i spokoju. Cena od 999000 zł! Kameralne osiedle domów szeregowych położone w cichej i spokojnej i jednocześnie dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Groty

Groty,Warszawa

2 349 000 zł299 m² 7 856,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:359 m²

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom mieszczący się na osiedlu Groty na Warszawskim Bemowie! Budynek został wybudowany w 1978 roku na działce o powierzchni 359 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drzemlika

Ursynów,Warszawa

2 450 000 zł306 m² 8 007 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:180 m²

Dom W zabudowie szeregowej 306M2, 7 pokoi, ursynów, ul.DRZEMLIKA (Warszawa, Ursynów, Drzemlika) Na sprzedaż: Dom w zabudowie szeregowej w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujący.