dowolna

Szeregówki Warszawa - Lista ogłoszeń domów w zabudowie szeregowej

316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

316 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom

Wawer,Warszawa

1 279 000 zł104 m² 12 298,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wyjątkowy segment o powierzchni 104m2 Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego segmentu, usytuowanego na pograniczu Gocławia i Wawra. Parametry: powierzchnia: 104m2 m2 plus ogródek z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Mokotów,Warszawa

17 000 zł165 m² 103,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Town-house | Wysoki standard wykończenia | Nowoczesne wzornictwo | Kameralny ogród | Dobrze doświetlone wnętrza | Klimatyzacja | Nowe osiedle | 2 miejsca postojowe w garażu Dom o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przylaszczkowa

Falenica,Warszawa

1 475 000 zł150 m² 9 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:212 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, położony w malowniczej części Warszawy - w Falenicy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 490 000 zł214 m² 6 962,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom W stanie deweloperskim położony na ursynowie dane techniczne: dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w cichej i eleganckiej części Ursynowa. Budynek o powierzchni 214m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poprawna

Las,Warszawa

2 250 000 zł173 m² 13 005,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na prezentacje naprawdę unikatowego domu na Warszawskim Wawrze, drugiej takiej oferty nie znajdziesz! Dom: 173m2, 3 kondygnacje, panoramiczne okna, ostatni w zabudowie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Wawer,Warszawa

8 500 zł156 m² 54,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Zapraszamy do wynajęcie komfortowego segmentu skrajnego położonego w dzielnicy Wawer ( rejon Las). Nieruchomość o powierzchni 156 m2 wraz z zadbanym ogrodem o pow. 180 m2. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobiałka

Białołęka,Warszawa

659 000 zł81 m² 8 135,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:62 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji marki k/warszawy. Mieszkanie W segmencie O powierzchni 81,07M2, dwupoziomowe (105 m2 licząc przy podłodze), z ogródkiem O powierzchni 62 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mokotów,Warszawa

3 350 000 zł242 m² 13 843 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:155 m²

Warszawa / mokotów / wyględów Skrajny segment o powierzchni 242m2 ze 155m2 działką. Przestronny, rozkładowy, dobrze doświetlony, położony na cichym osiedlu. Rozkład: piwnica z oknami: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Młodzieńcza

Praga-Północ,Warszawa

2 320 000 zł244 m² 9 508,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:249 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dom w zabudowie szeregowej w znakomitej lokalizacji na warszawskim Zaciszu. Dom położony po sąsiedzku z laskiem bródnowskim, w którym jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pileckiego

Imielin,Warszawa

12 000 zł370 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przestronny dom na biuro o powierzchni 370 m2, położony na Ursynowie - Stary Imielin Dom w zabudowie szeregowej z przeznaczeniem na biuro, działalność gospodarczą. Dom jest nieumeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Bielany,Warszawa

3 400 000 zł248 m² 13 709,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:209 m²

Do sprzedania dom, położony w magicznym zaciszu wąskich uliczek na warszawskich Bielanach. Nieruchomość umieszczona w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 250m2, na działce wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Wawelska

Ochota,Warszawa

29 500 zł360 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przestronna willa z o powierzchni 360 m2, położona w doskonałym punkcie na pograniczu Śródmieścia i Ochoty 10 min spacerem od stacji metra Politechnika. Komfortowa willa z ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Indyjska

Saska Kępa,Warszawa

7 900 zł150 m² 52,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

| do wynajęcia segment 150 m2 na cele biurowe lub mieszkalne z ogródkiem 140 m2 w zacisznym, zielonym zakątku Saskiej Kępy. Okolica z doskonałą komunikacją i infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Człuchowska

Wola,Warszawa

1 599 000 zł122 m² 13 091,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży jednorodzinne segmenty w zabudowie szeregowej o powierzchni od 122m2 do 138 m2 przy ul. Człuchowskiej na warszawskiej Woli. Jest to kompleks 8 lokali o wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Człuchowska

Wola,Warszawa

1 685 000 zł138 m² 12 242,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Człuchowska

Wola,Warszawa

1 590 000 zł138 m² 11 504,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Ochota,Warszawa

9 900 zł200 m² 49,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Segment zlokalizowany na osiedlu zamkniętym, w dzielnicy Ochota - Szczęśliwice. Ogródek zagospodarowany. Media miejskie, ogrzewanie na piec gazowy. Parter: przedpokój, salon, kuchnia osobna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Choszczówka,Warszawa

2 150 000 zł200 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:866 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 200 mkw (działka: 866 mkw) zlokalizowany w Choszczówce na warszawskiej Białołęce. Budynek z 1996 roku przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

15 000 zł320 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:272 m²

W niepowtarzalnej lokalizacji na Starej Ochocie w okolicy ulicy Filtrowej i Al. Niepodległości narożny segment o powierzchni 280m2. Jednopiętrowy z poddaszem użytkowym oraz piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Niedźwiadek,Warszawa

1 140 000 zł138 m² 8 270,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:118 m²

Środkowy lokal W zabudowie bliźniaczej W stanie deweloperskim na granicy warszawy I piastowa zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji I podatku pcc osiedle Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sędziowska

Ochota,Warszawa

5 500 000 zł280 m² 19 642,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:292 m²

W niepowtarzalnej lokalizacji na Starej Ochocie w okolicy ulicy Filtrowej i Al. Niepodległości narożny segment z 1936roku o powierzchni 280m2. Jednopiętrowy z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Akurat

Stare Włochy,Warszawa

2 490 000 zł166 m² 14 999,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Narożny segment na kameralnym osiedlu | W pobliżu parku | miasto-ogród włochy osiedle: akurat 4 to kameralne osiedle eleganckich i nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Husarska

Włochy,Warszawa

2 500 000 zł210 m² 11 904,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:323 m²

Na sprzedaż piękny 173m2 pow.użytkowej segment środkowy z 1999 r. przy cichej ul.Husarskiej z małymi ogrodami od strony wejścia i garażu oraz z drugiej, od strony tarasu. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Rembertów,Warszawa

1 240 000 zł150 m² 8 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Kolejna budowa solidnego developera. Domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane na terenie Starego Rembertowa. Dobra lokalizacja, obok przystanek mza. Typowy układ pomieszczeń. Parter - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Rembertów,Warszawa

1 365 000 zł190 m² 7 184,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zakończona kolejna budowa solidnego developera , inwestycja na terenie Starego Rembertowa. Dom w zabudowie segmentowej w stanie deweloperskim, ok 130m2 pow. użytkowa, całkowita 190m2. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 600 000 zł144 m² 11 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego typu segment, położonego na Bemowie, tuż przy wejściu do Lasu Kampinoskiego. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Sadyba,Warszawa

12 000 zł270 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom 270M2, działka 500M2, 5 sypialni, dla dużej rodziny, sadyba dane techniczne: narożny segment o powierzchni 270m2 usytuowany na działce 500m2 z zagospodarowanym ogrodem. Rozmieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tapetowa

Białołęka,Warszawa

2 300 000 zł200 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:866 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej wyróżniający się dużą, zagospodarowaną działką o powierzchni 866 m2. Nieszablonowy rozkład, trójstronna ekspozycja okien, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czterech Wiatrów

Ursynów,Warszawa

1 649 000 zł174 m² 9 477,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:388 m²

Zapraszamy do odkrycia domu i osiedla, gdzie codzienne życie przypomina wakacyjny relaks! Witaj w słonecznym narożnym domu z przepięknym ogrodem, który znajdziesz w sercu przyjaznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Grabów,Warszawa

1 790 000 zł245 m² 7 306,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, segment o powierzchni użytkowej 245 m2 ursynów/grabów. W skład nieruchomości wchodzą: parter - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrody Przyjaciół

Białołęka,Warszawa

8 000 zł85 m² 94,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom W zabudowie szeregowej przy lesie {c}%3c!%2d%2d%253cmeta%2520charset%253d%2522utf-8%2522%2520%252f%253e%2d%2d
%3edane techniczne: nieruchomość z 2016 roku o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białołęka,Warszawa

1 150 000 zł100 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta możliwość kupna na kredyt : Krótko: segment - Białołęka | Wykończony i umeblowany w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Żerań,Warszawa

2 550 000 zł231 m² 11 050,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 667 m²

Do sprzedaży jest duży dom z przeznaczeniem według własnego uznania do zamieszkania bądź przeprowadzenia gruntownego remontu. .Budynek wybudowany w 1989r. a rozbudowany na przełomie lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Ursynów,Warszawa

11 800 zł210 m² 56,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:343 m²

Fantastyczny segment na ursynowie dane techniczne: segment o powierzchni 210m2 położony jest w pięknym miejscu na Ursynowie na zagospodarowanej działce o powierzchni 343m2. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Klimatyczny dom na Wawrze - z garażem i ogrodem. Zapraszamy do zakupu pięknego domu na Wawrze w cichej i spokojnej okolicy. Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Algierska

Praga-Południe,Warszawa

40 000 zł350 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

English version below Aston nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowocześnie wyposażony i ładnie wykończony segment na Saskiej Kępie. Budynek: obłożony jest jasnym trawertynem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Wilanów,Warszawa

15 000 zł198 m² 75,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wyjątkowy design | 4 sypialnie | Umeblowany | Osiedla Kapriola Kameralny dom na cenionym osiedlu Kapriola w Wilanowie, położonym przy trasie rowerowej do parku w Powsinie. Osiedle Kapriola, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

17 000 zł212 m² 80,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:304 m²

Poczuj vibe miejskiego życia z nutą zamiejskiej energii lasu, zieleni i spokoju bez granic! Marzysz o komforcie, bezpieczeństwie i luksusowym stylu życia? Ten dom jest dedykowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Przyjacielska

Zerzeń,Warszawa

1 650 000 zł138 m² 11 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:126 m²

Strona kupująca zwolniona z wynagrodzenia biura nieruchomości - 0%. Do sprzedania bardzo ładny, wykończony, przestrzenny 6-pokojowy segment znajdujący się w spokojnej, zielonej okolicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lusińska

Targówek,Warszawa

1 998 000 zł324 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:185 m²

Atrakcyjny dom k/stacji Metro Trocka segment środkowy na targówku mieszkaniowym przy klimatycznej cichej uliczce Lusińskiej. Stan deweloperski! Dom do wykończenia o bardzo funkcjonalnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Sadyba,Warszawa

12 500 zł175 m² 71,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6