dowolna

Szeregówki Warszawa - Lista ogłoszeń domów w zabudowie szeregowej

316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

316 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Żerań,Warszawa

2 150 000 zł194 m² 11 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję do sprzedaży dwulokalowy, skrajny segment położony w cichej i spokojnej części miasta z niską zabudową, a jednocześnie w niewielkiej odległości od galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Targówek,Warszawa

2 100 000 zł146 m² 14 334 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:53 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nowoczesny Segment o powierzchni 146 m2 w stanie deweloperskim z garażem wykonany w wysokiej jakości materiałów na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wawer,Warszawa

1 308 000 zł133 m² 9 842,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment środkowy oferuje przemyślaną i funkcjonalną przestrzeń o powierzchni użytkowej 95,45 m, która została zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zabielska

Las,Warszawa

1 350 000 zł148 m² 9 121,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zapraszam do zapoznania się z nowa inwestycja przy ul. Zabielskiej (wawer - Las) Duże domy z garażem, szerokie osiedle, spore ogródki. Domy są już wybudowane, można je obejrzeć. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Bemowo,Warszawa

2 550 000 zł310 m² 8 225,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Oferta dla wymagającego klienta! Jeśli szukacie Państwo dużego domu dla siebie i rodziny oddalonego od zgiełku miasta a jednocześnie z łatwym i szybkim dojazdem do Centrum to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szałasa

Białołęka,Warszawa

1 970 000 zł350 m² 5 628,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom z kominkiem i ogrodem 350 m Galeria Północna 600m Prezentujemy przestronny, 6-pokojowy dom o powierzchni 350 metrów kwadratowych, zlokalizowany przy ulicy Kazimierza Szałasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Papierowa

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł240 m² 10 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta Premium, wawer - Las, bliźniak, duża działka, wysoki standard budowy. ul. Papierowa blisko Gocławia, na działce tylko jeden budynek, to nie jest osiedle! Zakup od Dewelopera - brak podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Algierska

Praga-Południe,Warszawa

3 670 000 zł176 m² 20 852,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:477 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio przestronny dom z ogrodem. Dom ma bardzo dobrą lokalizację. Jest tu zacisznie i spokojnie, wokół niska zabudowa i dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Marzysz o domu, w którym każdy członek rodziny znajdzie swój własny kąt, a poranna kawa na tarasie smakuje spokojem pobliskiego lasu? Zapraszam na ulicę Liliową miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zabielska

Las,Warszawa

1 350 000 zł148 m² 9 121,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 777 777 zł160 m² 11 102,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dobrze przemyślany i wygodny dom w zabudowie szeregowej usytuowany w cichej i spokojnej części Białołęki. To idealna oferta dla klientów szukających domu z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kryształowa

Stara Miłosna,Warszawa

1 299 000 zł162 m² 8 018,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:161 m²

W sercu Starej Miłosnej przy ulicy Kryształowej, wśród zieleni i spokojnych uliczek, stoi segment, który łączy klasyczny układ szeregowy z nowoczesnymi udogodnieniami. Dom oparty jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Zawadowski

Kępa Zawadowska,Warszawa

2 338 638 zł147 m² 15 949,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Nowoczesny 5-pokojowy segment w kameralnej inwestycji Visla | Wilanów - Zawady Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, położony w kameralnej inwestycji Visla przy ul. Wał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Dąbrówka,Warszawa

11 000 zł212 m² 51,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu na wynajem w sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Dane techniczne: segment narożny - dom jednorodzinny o powierzchni 212m2 na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jelinka

Marymont,Warszawa

4 500 000 zł328 m² 13 719,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:292 m²

Elegancki jak i również kameralny dom w zabudowie szeregowej z dużym kaskadowym, świetnie doświetlonym ogrodem, a w jego skład wchodzi przestronny salon z jadalnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 080 000 zł220 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Oferuję do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość -segment środkowy O pow 220M2 Z działką O pow 256M2- w poszukiwanym przez klientów rejonie mokotowa, w enklawie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorna

Mokotów,Warszawa

19 000 zł320 m² 59,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:215 m²

Przestronny, wprost luksusowy, trzypoziomowy segment o powierzchni 320 mkw., usytuowany na działce o powierzchni 215 mkw., przy cichej i zielonej ul. Jeziornej w Warszawie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jeziorna

Sadyba,Warszawa

16 000 zł320 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:215 m²

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić wyjątkowy dom na wynajem! Atuty Dom po remoncie Ciche i spokojne otoczenie Smart Home Nieruchomość Dom został zaprojektowany w przemyślany sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Berneńska

Saska Kępa,Warszawa

11 900 zł185 m² 64,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Do wynajęcia dom szeregowy 185 m z ogrodem i garażem Oferuję do wynajęcia przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 185 m , zlokalizowany Warszawa Saska Kępa. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Wawer,Warszawa

1 220 000 zł138 m² 8 840,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 m²

Marzysz o spokojnym domu w zielonej części Warszawy, z własnym ogrodem, blisko lasu, ale nadal z szybkim dostępem do centrum? To kameralne osiedle stworzone właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Wawer,Warszawa

12 900 zł220 m² 58,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:239 m²

Do wynajęcia funkcjonalny budynek usługowy po klinice medycznej, w pełni przystosowany do działalności gabinetowej lub siedziby firmy. Adres: ul. Stanisława Miłkowskiego, 04-683 Warszawa układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Głogowska

Sady Żoliborskie,Warszawa

12 500 zł340 m² 36,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Sady Żoliborskie / ul. Głogowska / 340 m2 / 6 pokoi / taras / sauna /ogród Narożny segment w cichej dzielnicy Sady Żoliborskie. Dom 3 kondygnacyjny dom składający się z: - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Piasta Kołodzieja

Białołęka,Warszawa

1 523 635 zł132 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:262 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy dom w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 132,49 m2 z ogrodem 163 m2 usytuowany na nowopowstającym osiedlu Kołodzieja Residence. Budynek znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Głogowska

Sady Żoliborskie,Warszawa

3 700 000 zł446 m² 8 301,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Sady Żoliborskie / ul. Głogowska / 446 m2 / 6 pokoi / taras / sauna / ogród 420m2 Narożny segment w cichej dzielnicy Sady Żoliborskie. Dom 3 kondygnacyjny dom składający się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuligowska

Zerzeń,Warszawa

897 000 zł78 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą segmentu w stanie deweloperskim bez prowizji w bardzo atrakcyjnej cenie na pograniczu Starego i Nowego Wawra jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Wawer,Warszawa

1 690 000 zł106 m² 15 943,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny o powierzchni 106 m, położony w kameralnej i zielonej części Warszawy w dzielnicy Wawer. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Człuchowska

Ulrychów,Warszawa

1 586 000 zł122 m² 12 985,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 m²

Zamieszkaj w domu, który daje Ci przestrzeń, światło i spokój. Nowe segmenty przy ul. Człuchowskiej na warszawskiej Woli łączą komfort domu z wygodą życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ostródzka

Bródno,Warszawa

1 612 000 zł163 m² 9 889,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:96 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment narożny w kameralnej inwestycji przy ul. Ostródzkiej 7 na Targówku (bródno). Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny, blisko metra, zieleni i miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pod Brzozami

Wawer,Warszawa

1 150 000 zł100 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 m²

Na sprzedaż | 91 m | bezczynszowe | Wawer ul. Pod Brzozami Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 91 m , położone w zielonej i spokojnej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprawna

Wawer,Warszawa

2 750 000 zł165 m² 16 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:723 m²

Dom wybudowany w 2012 roku, o powierzchni 165 m , usytuowany na działce 723 m . Przemyślany i bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia wygodę codziennego życia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Kabaty,Warszawa

9 500 zł205 m² 46,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia 5-pokojowy, 2-kondygnacyjny dom szeregowiec 205m2 z 2017r., na działce 200m2, Ursynów, Dąbrówka. Dostępny bez mebli ruchomych, doskonały na cele mieszkaniowe, również na siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Wawer,Warszawa

1 176 504 zł79 m² 14 934 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:91 m²

4-pokojowy nowoczesny dom | zielona część Wawra Na sprzedaż wyjątkowy dom w nowopowstającej inwestycji Waw.Re w zielonej części Wawer. To propozycja dla rodzin, które cenią nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

713 567 zł79 m² 9 042,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Informujemy iż lokale O większych metrażach zostały już zarezerowane I aktualnie dostępne są lokale O powierzchni 40m I 80m gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bronowska

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł180 m² 10 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Witam, sprzedam bezpośrednio segment 180 m2, własnościowy, narożny z ogródkiem, garażem i dwoma miejscami parkingowymi. Osłoniętym płotem z drewnianym tarasem i szopką. Małe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Białołęka,Warszawa

8 955 zł160 m² 55,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Przestronny segment środkowy z garażem umeblowany, gotowy do zamieszkania! Do wynajęcia komfortowy, czteropokojowy segment środkowy o powierzchni użytkowej ok. 120 m , wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Targówek,Warszawa

2 199 000 zł151 m² 14 524,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Prezentuję na sprzedaż wyjątkowy segment naroży o powierzchni 151 m z działką ok. 300 m2 , wykończony w standardzie Premium, z dbałością o każdy detal. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Brygadzistów

Bemowo,Warszawa

15 000 zł170 m² 88,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Stylowy nowy segment | na granicy woli I bemowa Zamknięty teren | Garaż plus miejsce postojowe | Ogródek | Nowa inwestycja | Wysoki standard wykończenia | Monitoring ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Sęczkowa

Wawer,Warszawa

1 094 000 zł80 m² 13 675 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:101 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Chcesz zamieszkać w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszawy, ale z łatwym dojazdem do Śródmieścia czy na Saską Kępę? Zależy Ci na miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lechicka

Okęcie,Warszawa

7 230 zł168 m² 43,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:94 m²

Dom z duszą w wyjątkowej architekturze lat 90. - lechicka 5a, warszawa Przestronny, pełen światła dom w zabudowie szeregowej o powierzchni prawie 185 m w sercu prestiżowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Trakt Lubelski

Zbytki,Warszawa

1 690 000 zł106 m² 15 943,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Zapraszam na prezentacje nowego, w pełni wyposażonego segmentu w Wawrze. Duża działka, ogród, cicho. ul. Trakt Lubelski blisko Gocławia, małe kameralne osiedle, cisza, nowoczesna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zbytki,Warszawa

1 550 000 zł106 m² 14 622,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Zapraszam na prezentacje nowego, nigdy wcześniej niezamieszkanego segmentu na Wawrze o wielofunkcyjnych możliwościach. Wysoki standard wykończenia. ul. Trakt Lubelski blisko Gocławia, małe.