dowolna

Domy na sprzedaż Warszawa - Oferty sprzedaży domów

1 221 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 221 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 880 000 zł140 m² 14 035 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Uroczy segment - ursynów budynek: nieruchomość o powierzchni 140m2 z 1984 roku w zabudowie szeregowej. Rozkład pomieszczeń: parter - kameralny pokój z kominkiem i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Rembertów,Warszawa

1 700 000 zł284 m² 5 980,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:612 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z dwoma samodzielnymi lokalami mieszkalnymi z garażem Na sprzedaż oferuję przestronny dom wolnostojący, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

1 455 000 zł104 m² 13 962,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Sprzedaż | Dom | 104,21 m2 | Warszawa Wawer | od 1 449 000 pln bez prowizji - sprzedaż od dewelopera - bez podatku pcc! Szukasz wymarzonego domu, który oferuje spokój i bliskość przyrody? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

8 500 000 zł497 m² 15 895,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Zapraszamy do zakupu ekskluzywnej willi położonej w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie - przy Lesie Kabackim. To wyjątkowe miejsce oferuje nie tylko luksus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tukana

Pyry,Warszawa

3 400 000 zł264 m² 12 878,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Szukasz wymarzonego domu w otulinie lasu - ta oferta jest dla Ciebie! Mamy do zaoferowania połowę bliżniaka na ładnie zagospodarowanej działce (1054 m) graniczącej z Lasem Kabackim. Ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiedeńska

Wilanów,Warszawa

2 750 000 zł150 m² 18 296,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu elegancki dom typu bliźniak na sprzedaż. Dom usytuowany jest u zbiegu ulic Wiedeńskiej i Pałacowej. Bardzo jasny i zadbany z ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

2 915 000 zł486 m² 5 997,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:560 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz całej kamienicy? Zależy Ci na świetnej lokalizacji? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację/potrzebujesz więcej informacji? Dzwoń -> Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Rembertów,Warszawa

2 400 000 zł294 m² 8 174,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:607 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na Warszawskim Rembertowie Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący o pow całkowitej 293,60 (użytkowa - 240m ) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Służew,Warszawa

3 200 000 zł346 m² 9 248,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej 346M2, do własnej aranżacji, na biuro lub cele mieszkaniowe, możliwość rozbudowy, ogród, mokotów, służew dane techniczne: budynek w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Stara Miłosna,Warszawa

1 599 000 zł280 m² 5 710,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:430 m²

Avenue Estate prezentuje dom wolnostojący, 9 - pokojowy, z garażem podziemnym na 3 auta. Parter domu może być zaadaptowany na na biznes (biuro, usługi) lub miejsce pracy w domu. Dom może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cokołowa

Bemowo,Warszawa

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:749 m²

Oferujemy do sprzedaży ekskluzywny dom, który jest wyjątkową okazją inwestycyjną. Dom składa się z: trzech mieszkań, z których każde jest wynajęte i generuje stały dochód wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Na Przełaj

Choszczówka,Warszawa

2 150 000 zł237 m² 9 071,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

| nowa oferta domu w Choszczówce. Polecamy uwadze tych, którzy już znają zalety mieszkania w tym miejscu, jak i tym, którzy szukają domu w zielonej okolicy dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Żoliborz,Warszawa

6 900 000 zł231 m² 29 870,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:386 m²

Szanowni Państwo Z ogromną przyjemnością przedstawiam ofertę domu na Żoliborzu. Dom otoczony jest od południowej strony skarpą ze skwerem, a od północy willowym osiedlem, które od domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorowa

Wawer,Warszawa

1 850 000 zł148 m² 12 523,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Nowy Segment | Dom Na Wawrze | Dom z Garażem | Dom z Ogródkiem | Warszawa Wawer | Dom na Sprzedaż | Segment Środkowy | Dom Do Wejścia | Do W Warszawie Bardzo ładnie wykończony, nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

1 595 000 zł170 m² 9 365 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Cisza w ogrodzie z bezpieczną bliskością do trasy S2 \\ duży las vis a vis osiedla \\ Dom z 2010 r. (w zabudowie bliźniaczej) \\ działka 340 m2 \\ powierzchnia użytkowa domu: 170,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

2 480 000 zł247 m² 10 040,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:415 m²

Podstawowe informacje: dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, położony na eleganckim zamkniętym osiedlu, w zielonej okolicy. Zalety nieruchomości: cicha, zielona okolica z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Agrestowa

Wawer,Warszawa

1 350 000 zł203 m² 6 637,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:539 m²

Dom 300 m w Miedzeszynie, 5 sypialni, ogród, garaż Oferta na wyłączność - tylko U nas Oferta na wyłączność - tylko U nas Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Młodzieńcza

Targówek,Warszawa

4 900 000 zł543 m² 9 023,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:365 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku mieszkalno-przemysłowo-biurowego na Targówku Powierzchnia całkowita budynku to 543m , znajdującego się na działce 365m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rumiana

Wilanów,Warszawa

3 999 999 zł395 m² 10 134,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:605 m²

Dom zlokalizowany w jednej z wyjątkowych części Wilanowa przy ul. Rumianej. Urokliwa, cicha uliczka i kameralna zabudowa, zapewniająca komfort mieszkańcom. Dom Posadowiony na narożnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kąty Grodziskie

Grodzisk,Warszawa

1 390 000 zł158 m² 8 819,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:296 m²

Firma Fine Properties ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w Warszawie na ulicy Kąty Grodziskie. Nieruchomość jest idealna dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marcepanowa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 890 000 zł181 m² 15 966,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

English description below Komfortowy, nowoczesny i energooszczędny dom na zamkniętym osiedlu w Wilanowie przy ulicy Marcepanowej (na tyłach centrum Vis a Vis). 5 pokoi, 3 Łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów Wysoki,Warszawa

1 990 000 zł214 m² 9 299,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:261 m²

Dom z dużym potencjałem na warszawskim Wilanowie - idealny dla rodziny, na biuro, jako inwestycja Na sprzedaż przestronny segment z 1971 roku, zlokalizowany w spokojnej części Wilanowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szamocin

Szamocin,Warszawa

1 550 000 zł155 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - Dom w zabudowie szeregowej (środkowy) w cichej, zielonej okolicy, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu przy ul. Szamocin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cokołowa

Bemowo,Warszawa

2 990 000 zł208 m² 14 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:749 m²

Oferujemy do sprzedaży ekskluzywną nieruchomość inwestycyjną, idealną dla inwestorów szukających gotowego i prosperującego biznesu. Dom został efektywnie przekształcony w trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łęgowa

Powsin,Warszawa

3 090 000 zł284 m² 10 873,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 466 m²

Powsin I Dom I 6 pokoi I ulica Łęgowa l Jezioro To miejsce, które z pewnością oczaruje każdego, kto marzy o własnej oazie spokoju w otoczeniu zieleni, jeziora, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Algierska

Praga-Południe,Warszawa

4 100 000 zł239 m² 17 169,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:283 m²

Mamy przyjemność zaprezentować warszawski dom dla wymagających dla tych, którzy cenią sobie nie tylko komfort i przestrzeń, ale również unikalny klimat miejsca, w którym żyją. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morszyńska

Sadyba,Warszawa

2 899 000 zł190 m² 15 257,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Mam przyjemność zaoferować Państwu segment znajdujący się na Warszawskiej Sadybie. Nieruchomość znajduje się przy cichej ulicy, w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fitelberga

Mokotów,Warszawa

3 200 000 zł242 m² 13 223,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:158 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu do zakupu dom, segment narożny na Mokotowie, o powierzchni 242 m2, który idealnie pasuje jako nieruchomość dla dużej rodziny lub nadaje się pod prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Włochy,Warszawa

2 290 000 zł150 m² 15 266,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:401 m²

Uroczy dom wolnostojący w świetnej lokalizacji położony na Starych Włochach blisko parku ze stawami Cietrzewia (ok. 100 m,), szkoły podstawowej (ok. 90 m) , przedszkola (ok. 200 m) oraz galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Billewicza

Żerań Wschodni,Warszawa

1 200 000 zł138 m² 8 703,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:257 m²

= rezerwacja do 28.02.2025 = Atrakcyjna cena 1,2 mln tylko do połowy lutego - nie zwlekaj z oględzinami i rezerwacją! - Zapraszamy do rozmów. - dzień otwarty w niedzielę 26. stycznia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chudoby

Białołęka,Warszawa

1 880 000 zł194 m² 9 690,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:413 m²

Jeśli szukasz dla siebie i swojej rodziny idealnego miejsca do życia z dala od wielkomiejskiego hałasu, to ta oferta jest dla Ciebie! Mam przyjemność zaoferować piękny dom na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

1 499 000 zł104 m² 14 384,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Sprzedaż | Dom | 104,21 m2 | Warszawa Wawer | od 1 499 000 pln bez prowizji - sprzedaż od dewelopera - bez podatku pcc! Szukasz wymarzonego domu, który oferuje spokój i bliskość przyrody? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sęczkowa

Wawer,Warszawa

1 032 500 zł80 m² 12 906,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:405 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Chcesz zamieszkać w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszawy, ale z łatwym dojazdem do Śródmieścia czy na Saską Kępę? Zależy Ci na miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wojskowa

Zacisze,Warszawa

1 950 000 zł320 m² 6 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:251 m²

Avenue Estate prezentuje dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż w spokojnym otoczeniu i miłym sąsiedztwie. Dom idealny dla rodziny lub firmy. Atuty - Przestronny dom z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stara Miłosna,Warszawa

1 590 000 zł220 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Polecamy do zakupu atrakcyjny i funkcjonalny segment środkowy na Starej Miłosnej, położony wśród zieleni, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość znajduje się na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pastuszków

Rembertów,Warszawa

1 099 000 zł120 m² 9 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny lokal w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim z funkcjonalnym układem i możliwością dostosowania wnętrz do własnych potrzeb. Atuty: nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łęgowa

Powsin,Warszawa

3 100 000 zł284 m² 10 908,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 466 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Włochy,Warszawa

1 480 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Witam, oferuję do sprzedania dom/kamienicę usytuowany we Włochach, a dokładnie w Nowych Włochach. Uliczka spokojna, klimatyczna. Dom z okresu dwudziestolecia posadowiony na działce 840m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Rustykalna

Białołęka,Warszawa

1 299 000 zł132 m² 9 840,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:115 m²