dowolna

Domy na sprzedaż Warszawa - Oferty sprzedaży domów

1 221 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 221 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom

Falenica,Warszawa

1 120 000 zł139 m² 8 057,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Szukasz miejsca, które łączy komfort życia w mieście z ciszą i naturą? Ta kameralna inwestycja 18 nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej w Wawrze (falenica) to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

2 250 000 zł250 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:177 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na pograniczu Żoliborza i Bielan, w prestiżowej i zielonej okolicy Marymontu. Nieruchomość znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Dąbrówka,Warszawa

1 700 000 zł179 m² 9 521,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:444 m²

Nowoczesna willa w kameralnej inwestycji Ursynów / Mysiadło Kameralne osiedle 29 nowoczesnych willi, stworzone z myślą o osobach ceniących przestrzeń, prywatność i wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Wawer,Warszawa

1 252 524 zł92 m² 13 584,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:96 m²

Wyjątkowe lokale szybko znajdują nowych właścicieli. Skontaktuj się ze mną, aby zarezerwować termin prezentacji - jestem dostępny również po godzinach oraz w weekendy. To propozycja dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł400 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:970 m²

Sprzedam lub zamienię willę w Krynicy Zdroju,przystosowaną do wynajmu pokoi dla turystów,na dom w Warszawie w dzielnicach:Ursynów,Włochy,Wilanów lub w ich okolicy.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

2 649 000 zł270 m² 9 811,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:479 m²

Ten ekskluzywny dom położony jest na kameralnym, nowoczesnym oraz bezpiecznym osiedlu 10 willi miejskich, zaprojektowany w harmonii z otaczającą przyrodą, gdzie walory estetyczne łączą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 308 000 zł133 m² 9 869,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Gotowe do zakupu domy z garażem w bryle budynku. Domy szeregowe o powierzchni od 132 m do 145 m z ogródkiem i garażemukład pomieszczeń: - na parterze salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

9 500 000 zł600 m² 15 828,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Państwu ekskluzywny dom na sprzedaż usytuowany w absolutnie unikatowym miejscu na warszawskich Zawadach - tuż przy rzeczce nad Wilanówką. Dom jest duży, przestrzenny, bardzo jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Choszczówka,Warszawa

1 590 000 zł133 m² 11 922,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Avenue Estate z przyjemnością zaprasza do odkrycia wyjątkowego domu, skąpanego w zieleni lasu, gdzie nowoczesny design splata się z harmonią natury a spokój i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Dąbrówka,Warszawa

1 970 000 zł195 m² 10 119,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:274 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sobczaka

Bemowo,Warszawa

3 000 000 zł214 m² 14 018,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:907 m²

Na sprzedaż: dom z budynkiem gospodarczym - Warszawa, bemowo, ul. Sobczaka 2 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej perspektywicznych części Warszawy - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szawelska

Białołęka,Warszawa

2 250 000 zł479 m² 4 697,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 718 m²

Dom wolnostojący o powierzchni ok. 479,5 m , z poddaszem użytkowym, garażem dwustanowiskowym i ogrodem o powierzchni 1718 m , zlokalizowany w rejonie Buków na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

2 950 000 zł286 m² 10 314,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:428 m²

Segment skrajny, 5 sypialni, 3 łazienki, garaż na 2 samochody i ładny ogródek w najlepszej części osiedla Wilanów Zawady - walking distance do przystanku i Placu Vogla. Dom z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 150 000 zł139 m² 8 282,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Wawer - Falenica. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowo powstającego osiedla składającego się z 12 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej Wjazd bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Kobiałka,Warszawa

1 650 000 zł150 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:571 m²

Firma Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie dwulokalowej stanowiącej idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Europejska

Wilanów,Warszawa

4 700 000 zł450 m² 10 444,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:620 m²

Avenue Estate prezentuje wyjątkową rezydencję z dużym ogrodem, położoną w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wilanowie, stanowiącą doskonałą propozycję inwestycyjną! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zasadowa

Wawer,Warszawa

2 548 000 zł180 m² 14 155,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Brak opłaty pcc realna oszczędność! Zamiast spędzać długie miesiące wśród hałasu, kurzu i trudnych wyborów dotyczących każdego szczegółu, możesz po prostu odebrać klucze i od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brzostowska

Wawer,Warszawa

1 150 000 zł139 m² 8 282,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom szeregowy | Wawer | 138,85 m? Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej przestrzeń, komfort i prywatność dla Twojej rodziny Oferujemy Państwu przestronny, funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miączyńska

Wyględów,Warszawa

2 900 000 zł420 m² 6 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:230 m²

Duży dom w zabudowie Bliźniaczej - Do Remontu - Górny Mokotów, wyględów - metro wierzbno / racławicka W skład nieruchomości wchodzi: 9 pokoi, 2 kuchnie, 4 łazienki, 3 tarasy + Balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 750 000 zł165 m² 10 606,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Klimatyczny dom z dużą działką Białołęka, zielona i spokojna okolica Na sprzedaż stylowy dom jednorodzinny, inspirowany formą dworku, położony na dużej, zielonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sarabandy

Ursynów,Warszawa

1 135 000 zł118 m² 9 610,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

Dom nr 9 | Osiedle Zacisze Ursynów gotowy do odbioru, z pozwoleniem na użytkowanie Szukasz domu, który możesz zobaczyć przed zakupem, a nie inwestycji na etapie planów czy "dziury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wał Miedzeszyński

Miedzeszyn,Warszawa

1 599 000 zł138 m² 11 587 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:58 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment na kameralnym osiedlu Wawer Las w Warszawie, ul. Wał Miedzeszyński 574. Dom w stanie deweloperskim, gotowy do aranżacji według własnych potrzeb. Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Choszczówka,Warszawa

1 050 000 zł126 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej 126 m Choszczówka Szukasz połączenia komfortu życia w mieście z bliskością przyrody? Ta oferta jest dla Ciebie! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Zacisze,Warszawa

2 179 000 zł156 m² 13 994,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment), położony na zielonym i spokojnym Zaciszu. Nieruchomość składa się z 5-ciu pokoi o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Saska Kępa,Warszawa

3 399 000 zł220 m² 15 457 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:201 m²

Szanowni Państwo, (w ofercie posiadamy drugi podobny dom w tej samej lokalizacji) oferuję do sprzedaży dom, umiejscowiony w cichej, lokalnej uliczce, w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porzeczkowa

Brzeziny,Warszawa

1 790 000 zł280 m² 6 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:742 m²

Przestronny dom 280 m z ogrodem gotowy do wprowadzenia, cicha i zielona okolica. Prezentujemy wyjątkowy, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 280 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprawna

Las,Warszawa

2 300 023 zł225 m² 10 222,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:55 000 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu w Warszawie, zlokalizowanego przy ulicy Poprawnej. To piękne, półtorowisowe mieszkanie wybudowane w 2014 roku, idealne dla rodzin oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

1 620 000 zł178 m² 9 101,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Prezentujemy 4-pokojowy segment o powierzchni 178 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Nad Wisłą (wawer, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla dużej rodziny lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 399 000 zł150 m² 9 354,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Gotowy do zakupu dom z garażem w bryle budynku. Dom szeregowy skrajny o powierzchni całkowitej 149,56 m z ogródkiem i garażem w bryle budynku.Układ pomieszczeń: - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Kabaty,Warszawa

14 500 000 zł500 m² 29 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom położony w ostatniej linii zabudowy, graniczącej bezpośrednio w pierwszej linii z Lasem Kabackim. ******** Na sprzedaż Inteligentny dom wykończony przy użyciu najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

4 200 000 zł501 m² 8 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 341 m²

Do sprzedania dwa domy znajdujące się na jednej działce o powierzchni 2341m2. Pierwszy dom 341m2 składa się z dwóch poziomów. Parter to: - salon z osobną widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

1 300 000 zł107 m² 12 167,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

wykończone domy w Warszawie rembertów bez pcc bez prowizji Adres: okolice ul. Strażackiej, rembertów, warszawa Metraż: 105,5 m2 i 92,15 m2 Liczba pokoi: 4 Status: gotowe Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Badylarska

Opacz Wielka,Warszawa

2 100 000 zł290 m² 7 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:790 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego domu wolnostojącego, położonego w spokojnej i zielonej okolicy na obrzeżach Warszawy. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Powsin,Warszawa

3 999 999 zł200 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Agencja Nieruchomości Belvedere Estate oferuje na sprzedaż świeżo wykończony dom na nowo powstałym osiedlu Wille Powsin! Skrajny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 196,72 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sarabandy

Ursynów,Warszawa

1 155 000 zł118 m² 9 779,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Dom nr 2 | Osiedle Zacisze Ursynów gotowy do odbioru, z pozwoleniem na użytkowanie Szukasz domu, który możesz zobaczyć przed zakupem, a nie inwestycji na etapie planów czy "dziury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów Niski,Warszawa

2 350 000 zł250 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:453 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość zabudowaną domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o pow. 250 m w prestiżowej dzielnicy Warszawy w Wilanowie w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wawer,Warszawa

1 350 000 zł144 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:94 m²

Piękny, słoneczny i ustawny dom o pow. 144 m2 na działce o pow. 94 m2 na nowym, spokojnym, ogrodzonym osiedlu z 2025 r. w warszawskim Wawrze w okolicy ul. Skalnicowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Zawady,Warszawa

2 890 000 zł192 m² 15 074,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:651 m²

Nowoczesna architektura i prestiż Wilanowa 4 You Nowoczesna architektura i prestiż Wilanowa dom, który robi efekt wow2 Są nieruchomości poprawne i są takie, które od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 130 000 zł137 m² 8 248,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Wawer - Falenica. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowo powstającego osiedla składającego się z 12 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej (w tym 6 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

1 999 000 zł190 m² 10 521 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Zamieszkaj w zielonym sercu Warszawy- wawrze Jeśli marzysz o spokoju, bliskości natury i domu gotowym do zamieszkania ten adres może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Ochota,Warszawa

7 200 000 zł480 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:304 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż znajdujący się na granicy Śródmieścia i Starej Ochoty. Nieruchomość Dom na powierzchnię 480m2 i składa się z 20 pokoi oraz 8.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij