dowolna

Domy Warszawa Osiedle Kabaty

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wełniana

Kabaty,Warszawa

1 999 000 zł270 m² 7 393 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:284 m²

Oferta dostępna tylko u nas! Do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w jednej z najpiękniejszych części Kabat, przy ul. Moczydłowskiej w Warszawie. Dom -połowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kabaty

Kabaty,Warszawa

1 950 000 zł330 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:505 m²

Prezentuję nowoczesny dom jednorodzinny na terenie Zielonego Ursynowa, w otulinie Lasu Kabackiego (150 m od linii lasu) w cichej willowej okolicy. Jest to miejsce idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Nowoursynowska

Kabaty,Warszawa

6 000 zł290 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

do wynajęcia segment na kameralnym, chronionym, zamkniętym osiedlu na Ursynowie. Na powierzchni 213 m2 znajduje się: - piwnica (pralnia, pokój, pomieszczenie użytkowe, garaż) - parter (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gąsek

Kabaty,Warszawa

1 710 000 zł241 m² 7 095,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Dom wolnostojący, kabaty, ul. Gąsek. Zadbany, przylegający bezpośrednio do Lasu Kabackiego. Zakończenie budowy 2002 rok. Dom o pow. całkowitej 241 m2, użytkowej 195 na działce o pow. ok. 760.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

1 849 000 zł290 m² 6 375,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:569 m²

Segment skrajny na Ursynowie - Kabaty , blisko Lasu Kabackiego. W pobliżu ulic. Wąwozowej i Stryjeńskich. Powierzchnia całkowita domu 290 m2, powierzchnia działki 569 m2. Dom zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

1 849 000 zł290 m² 6 375,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:569 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

1 849 000 zł290 m² 6 375,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:569 m²

Agencja oferuje Segment skrajny na Ursynowie - Kabaty , blisko Lasu Kabackiego i skrzyżowania Stryjeńskich Wąwozowa. Powierzchnia całkowita domu 290 m2, powierzchnia działki 569 m2. Dom zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

1 879 000 zł290 m² 6 479,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:569 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

1 879 000 zł290 m² 6 479,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:569 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

1 990 000 zł290 m² 6 862,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:569 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Elegancka

Kabaty,Warszawa

2 149 000 zł290 m² 7 410,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż na ursynowie house for sale in ursynow Segment narożny położony na Ursynowie-Kabaty. Pow. użyt: 246 m² pow. całkowita ca 290 m². Pow. działki 500 m², taras 30m², 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kabaty

Kabaty,Warszawa

2 900 000 zł604 m² 4 801,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Lokalizacjaursynów Kabaty Dom: na sprzedaż ,wolnostojący,do zamieszkania,okna drewniane,ogrzewanie olejowe. Rok budowy 1997 Pow.działki 2.200 m2 Media : energia,woda miejska ,gaz w ulicy Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bronikowskiego

Kabaty,Warszawa

1 440 000 zł290 m² 4 965,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szanowni Państwo, mam do sprzedaży segment (pow.całk.290mkw/ pow.użytk.240mkw.),znajdujący się na Kabatach w cichej, urokliwej i bezpiecznej okolicy ( teren osiedla monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kabaty

Kabaty,Warszawa

1 590 000 zł200 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:215 m²

Segment środkowy na zamkniętym miniosiedlu, pow. całkowita 200 m2, pow. mieszkaniowa 170 m2, rok budowy 2003, 2-piętrow Lokalizacja: kabaty, wejście do Lasu Kabackiego 3 min, przystanki autobusowe 5 min,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kabaty

Kabaty,Warszawa

6 000 zł290 m² 20,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dom (segment), warszawa Ursynow (imielin), okolo 12 min. pieszo do stacji Metra Imielin. Pow. calkowita 294m2, garaz na dwa samochody + miejsce parkingowe przed domem. Taras 22m2 polaczony z duzym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gąsiorowskiego

Kabaty,Warszawa

1 630 000 zł250 m² 6 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:480 m²

Kupujący nie płci prowizji Bliźniak po generalnym remoncie w 2010r - na osiedlu elsam w Konstancinie Jez, w otoczeniu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w sąsiedztwie Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kabaty

Kabaty,Warszawa

2 500 000 zł290 m² 8 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:690 m²

Atrakcyjny Segment, cegła, rocznik 1998 w stanie idealnym. Położony na osiedlu zamkniętym, w atrakcyjnej części Kabat w otulinie Lasu Kabackiego. Rozkład pomieszczeń w budynku co.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Domy Warszawa, Ursynów, Kabaty

Włącz powiadomienia