dowolna

Domy na sprzedaż i na wynajem dostępne od ręki Warszawa

281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Kabaty

Kabaty,Warszawa

2 500 000 zł290 m² 8 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:690 m²

Atrakcyjny Segment, cegła, rocznik 1998 w stanie idealnym. Położony na osiedlu zamkniętym, w atrakcyjnej części Kabat w otulinie Lasu Kabackiego. Rozkład pomieszczeń w budynku co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żyzna

Zacisze,Warszawa

790 000 zł220 m² 3 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Dom jest zbudowany bardzo solidnie, istnieje mozliwosc wykończenia do stanu deweloperskiego. Bardzo dobra lokalizacja: jest cicho a wszedze blisko (2 szkoły sklepy, przstanki atobusowe). Miłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wspólna

Wesoła,Warszawa

890 561 zł177 m² 5 031,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:439 m²

Sprzedam nowy dom warszawa wesoła, jednorodzinny 177 m2 możliwość powiększenia o poddasze, działka 439 m2, zbudowany z najlepszych materiałów, słoneczny, energooszczędny, bardzo ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wspólna

Wesoła,Warszawa

968 349 zł177 m² 5 470,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:542 m²

Sprzedam nowy dom warszawa wesoła, jednorodzinny 177 m2 możliwość powiększenia o poddasze, działka 542 m2, zbudowany z najlepszych materiałów, słoneczny, energooszczędny, bardzo ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wspólna

Wesoła,Warszawa

890 561 zł177 m² 5 031,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:439 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiązana

Wawer,Warszawa

622 000 zł147 m² 4 231,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Nowe bliźniaki w cichej uliczce od ulicy Wiązanej, budynek wybudowany z materialów wysokiej jakości.Wokół dużo zieleni, w sąsiedztwie wyłącznie nowa zabudowa. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zesłańców Polskich

Rembertów,Warszawa

690 000 zł137 m² 5 036,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia nie współpracuje z pośrednikami. Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, 4 pokojowe położone w spokojnej okolicy koło lasu. Mieszkanie w budynku czterorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jeziorowa

Wawer,Warszawa

1 730 000 zł260 m² 6 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:560 m²

S u p e r! 6650 zł/m2. Bezposrednio 2008/9 1/2 blizniaka 260m/560m2 W-wa-wawer ul Jeziorowa67. Wysoki standard! Elegancki estetyczny ze smakiem urządzony dom przez brygadę z Anglii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poświętna

Rembertów,Warszawa

2 200 000 zł1 398 m² 1 573,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 398 m²

duża willa w starym owocowym ogrodzie.2 garaże wolnostojące + 2 miejsca parkingowe na posesji.taras 11,5x4,5m z murowanym grillem,działka 1398m2 na spokojnej ulicy, 10km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Poświętna

Rembertów,Warszawa

6 500 zł1 398 m² 4,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

duża willa w starym sadzie w dobrym stanie,parter po generalnym remoncie w 2008 roku,I piętro + mieszkalne poddasze -rok budowy 1988

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Elsnerów

Elsnerów,Warszawa

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Wynajmę 1/2 bliźniaka. Samodzielne wejście, duża działka, ogród a jednocześnie świetne połączenie z miastem. Blisko sklepy, szkoła i komunikacja miejska. Polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczera

Włochy,Warszawa

1 290 000 zł220 m² 5 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Segment ul. Szczera (włochy) Piękny, zadbany segment środkowy 220 m na działce 240 m. ul. Szczera (włochy) Kuchnia zabudowana, salon z tarasem, 5 sypialni (jedna z balkonem), 2 garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kobiałka

Białołęka,Warszawa

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Ładny segment w technologii kanadyjskiej, na spokojnym i cichym osiedlu , zadbany ogród. W domu znajdują się: - duży salon z - kuchnia w pełni wyposażona - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiązana

Wawer,Warszawa

819 840 zł240 m² 3 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

bezpośrednio,stan deweloperski z pozwoleniem na uzytkowanie, ogrzewanie częściowo podłogowe, łatwy dojazd do Centrum 12 km do Pałacu Kultury

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiślanego Nurtu

Falenica,Warszawa

1 250 000 zł230 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:683 m²

Sprzedam dom jednorodzinny Warszawa-Wawer, ul. Wiślanego Nurtu 24, lub zamienię na mniejsze mieszkanie w Warszawie (za dopłatą). Dom w stanie deweloperskim, ogrodzony. Dojazd do posesji drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Międzylesie

Międzylesie,Warszawa

570 000 zł70 m² 8 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:332 m²

Pół bliźniaka, w ładnym miejscu przy lesie,sprzedam bez pośrednika. W okolicy znajdują się szpitale specjalistyczne: centrum Zdrowia Dziecka, centrum Kardiologii Anin, centralny Szpital.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księżycowa

Chomiczówka,Warszawa

1 890 000 zł420 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:203 m²

Dom W zabudowie szeregowej! Warszawa Chomiczówka, położony na osiedlu zamkniętym, w bliskim otoczeniu terenów zielonych, cicha i spokojna okolica, przystanek autobusowy 50 m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowicza

Włochy,Warszawa

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:987 m²

Sprzedaz z powodu wyjazdu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Izbicka

Wawer,Warszawa

1 500 000 zł305 m² 4 918,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowy przestronny dom (305 m 2) znajdujący się w Radości w sąsiedztwie kompleksów leśnych Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Posadowiony na pięknej, dużej działce ze starodrzewem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

799 000 zł174 m² 4 591,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:476 m²

Dom na osiedlu ogrodzonym,brama na pilota,działka zagospodarowana,spokojna okolica,dobry dojazd Wałem Miedz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Ursynów,Warszawa

1 450 000 zł200 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:254 m²

Piękny, nowy nie zamieszkany segment w zabudowie bliźniaczej o pow. 200 m, całkowicie wykończony i umeblowany wysoki standard wykończenia: podłogi drewniane parkiet, 2 łazienki oraz 2 wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Dygasińskiego

Żoliborz,Warszawa

7 500 zł210 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom połozony w starej części Żoliborza. 5 minut od stacji metra Plac Wilsona. Cicha,bezpieczna okolica. Część mieszkalna domu położona jest na 3 piętrach,połączonych klatką schodową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

3 500 000 zł220 m² 15 909,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom na starych bielanach W warszawie przy stacji metra stare bielany Budynek zabytkowy 1926 r ! - po remoncie i wymianie instalacji, oryginalne sztukaterie , parkiet, wewnętrzne drzwi, schody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Arsenalska

Rembertów,Warszawa

2 500 zł114 m² 21,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Domek od zaraz-parter;kuchnia i wc,1p;salon z kominkiem,pokój i łazienka,2p;duży pokój/40m2/ i łazienka.Dojazd dobry-SKM i autobus.Cena 2500zł+opłaty licznikowe.Kaucja 3000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprawna

Gocław,Warszawa

176 m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Po więcej informacji zapraszamy na Warszawa Wawer osiedle Las w okolicach Ul.Poprawnej i Kadetów. 700 m od osiedla Gocław Lotnisko. Nazwa osiedla Szmaragdowy Las - druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiązana

Wawer,Warszawa

790 000 zł200 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:426 m²

Pilnie sprzedam dom. W domu wykonano instalacje elektryczne, wodno kanalizacyjne i grzewcze, ocieplono dach. Dom nie był zamieszkały. Jest do natychmiastowego oddania. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Usypiskowa

Ochota,Warszawa

10 000 zł350 m² 0,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek o przeznaczeniu biurowym. 2 piętrowy (3 kondygnacje + piwnica), powierzchnia 350m2. Duża dowolność w aranżacji wnętrza. Duża kuchnia, 4 wc, salka konferencyjna, 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sosnowiecka

Bemowo Lotnisko,Warszawa

2 000 zł85 m² 23,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:520 m²

Parter z domu z oddzielnym wejściem z zewnątrz.Salon z kominkiem 34m2,sypialnia 20m,kuchnia 16m,łazienka 7 m. + holl.Meble dąb rustikal AGD(zmywarka,pralka,lodówka,mirofala).łącze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lucerny

Wawer,Warszawa

1 550 000 zł250 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliżniaczej z garażem.Dom wykończony w 2003r w wysokim standardzie.Elewacja zewnętrzna docieplona styropianem.Brama wjazdowa i garaż otwierane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stwosza

Służew,Warszawa

1 600 000 zł99 m² 16 161,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Spokojna lokalizacja z łatwym dostępem do centrum (komunikacja miejska w tym metro)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

9 900 zł180 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom po generalnym remoncie w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Do wynajęcia do celów mieszkalnych jak i biurowych. Świetny dojazd, w pobliżu: stacje metra, przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Naddnieprzańska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł154 m² 4 415,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:127 m²

Bezpośrednio sprzedam segment skrajny na ul. Naddnieprzańskiej. Segment mieści się na osiedlu zamkniętym, bezpiecznym, brama wjazdowa i garażowa na pilota. 4 kondygnacje. Piwnica: garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kadrowa

Rembertów,Warszawa

689 000 zł160 m² 4 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Bezpośrednio od dewelopera. Jest to trzeci i ostatni etap budowy firmy Interdeck przy ulicy Kadrowej. Na rok 2010 przewidziano sprzedaż 12 lokali w zabudowie szeregowej. Cała inwestycja liczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Nałęczowska

Mokotów,Warszawa

7 500 zł370 m² 20,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:350 m²

Segment środkowy ,cztery kondygnacje na każdej łazienka,dziewięc pokoi,garaż na dwa samochody z bramą wjazdową na pilot,system alarmowy,okablowanie do internetu wraz z serwerownią,po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł150 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wynajmę dom, 150m2 pow.mieszkalnej- 5 pokoi, 2 łazienki+ 100m2 powierzchni pod działalność gospodarczą (3,2m wys.), siła, WC, parking, działka 700m2, częściowo umeblowane, właściciel, Wesoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiązana

Wawer,Warszawa

790 000 zł200 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

Sprzedam 1/2 bliźniaka. W budynku wykonano instalacje elektryczne, grzewcze i wodno kanalizacyjne. Garaż na jeden samochód. Stan budynku do wykończenia Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pod Kopcem

Czerniaków,Warszawa

180 m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Segment .srodkowy, oferta do natychmiastowej sprzedazy