Dom, ul. Bajkowa
Bajkowa, Radość, Warszawa, mazowieckie
- 2 988 000 zł
- 450 m²
- 6 640 zł/m²
Irmina Nowacka
Skontaktuj się
Dom, ul. Bajkowa
Bajkowa, Radość, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
10 maja 2026
Dom, ul. Bajkowa
Zaktualizowane: 10 maja 2026
2 988 000 zł 450 m² 6 640 zł/m²
dom wolnostojący
9
1 119 m²
-
1985
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
9Powierzchnia działki:
1 119 m²Miejsce postojowe:
-Rok budowy:
1985Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 2 988 000 zł (6 640 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 450 m², 9 pokoi (8 sypialni), 3 łazienki; stan: do odświeżenia
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1985
- technika budowy: murowana; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: inne
- okna: plastikowe
- Działka: 1 119 m²
- kształt: prostokąt
- działka ogrodzona
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Media: prąd, studnia, gaz, szambo; ogrzewanie: kominek, własne
- Bezpieczeństwo: alarm, ochrona
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: KRUPA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 10.05.2026
- numer ogłoszenia: 202021353
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Bajkowa, Radość, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: las
Opis nieruchomości
RADOŚĆ WARSZAWA
WYJĄTKOWA REZYDENCJA Z FUNKCJĄ MIESZKALNO-BIZNESOWĄ
Na sprzedaż unikalna nieruchomość gruntowa zabudowana wolnostojącym domem o charakterze rezydencji, położona w zielonej i klimatycznej części Warszawy Radości. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni do życia połączonej z możliwością prowadzenia własnej działalności w otoczeniu zieleni i starodrzewu (świerki), co zapewnia wyjątkowy mikroklimat i prywatność. (...)
698 894...
698 894 357
602 411 728