Dom

Borków, Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • 8 500 zł
  • 123 m²
  • 69,11 zł/m²

Zdjęcie

Marzena Michalcz...

Skontaktuj się

Dom

Borków, Wawer, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
11 maja 2026

8 500 zł

123 m²

69,11 zł/m²

Dom

Zaktualizowane: 11 maja 2026

8 500 zł 123 m² 69,11 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
200 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Kaucja:
8 000 zł

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

200 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Kaucja:

8 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 8 500 zł / miesiąc
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Preferowani lokatorzy: niepalący
  • Charakterystyka domu 123 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 3 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2022
  • Działka: 200 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: 1 200 zł, kaucja: 8 000 zł / do uzgodnienia
  • Wyposażenie: dom umeblowany, telewizor
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna, prysznic, z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, szambo; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe
  • Źródło: biuro nieruchomości: Apollo Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 13/APL/DW

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wawer, ul. Borków 46 L
Do wynajęcia bardzo ładny i przestronny dom- pół bliźniaka o powierzchni użytkowej 123 m2. Działka 200 m2.
Dom jest 3 kondygnacyjny i składa się z kuchni, jadalni, salonu, 3 dużych sypialni, 3 łazienek, tarasu z wyjściem na ogród, balkonu na 1 piętrze i widokowego tarasu na 2 piętrze. (...)