Dom Warszawa

Białołęka, Warszawa, mazowieckie

  • 1 299 000 zł
  • 136 m²
  • 9 551,47 zł/m²

Zdjęcie

Jolanta Zawadzka

Skontaktuj się

Dom Warszawa

Białołęka, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
20 maja 2026

1 299 000 zł

136 m²

9 551,47 zł/m²

Dom Warszawa

Zaktualizowane: 20 maja 2026

1 299 000 zł 136 m² 9 551,47 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
350 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

350 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 299 000 zł (9 551,47 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Warszawie)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 136 m², 5 pokoi; stan: do wykończenia
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2026
  •   materiał budowy: mieszany
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 350 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: własne
  • Miejsce parkingowe: garaż (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Prosper House, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: DS-56900

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Jesteśmy biurem o wieloletniej tradycji skutecznej aranżacji spotkań pomiędzy kupującymi a sprzedającymi.

Specjalnie dla naszych klientów zostały przygotowane oferty nowoczesnych domów usytuowanych w pięknej scenerii, z równoczesnym uwzględnieniem potrzeb komunikacyjnych i lokalnej infrastruktury.

W tej wyjątkowej ofercie nabywca może kupić dom w stanie deweloperskim lub wprowadzić się do wykończonego według własnego projektu. (...)

Agent

Jolanta Zawadzka

885 214...

885 214 444

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jolanta Zawadzka

885 214...

885 214 444

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.