Dom Warszawa

Wesoła, Warszawa, mazowieckie

  • 1 400 000 zł
  • 160 m²
  • 8 750 zł/m²

Zdjęcie

Ewa Wyganowska

Skontaktuj się

Dom Warszawa

Wesoła, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

1 400 000 zł

160 m²

8 750 zł/m²

Dom Warszawa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

1 400 000 zł 160 m² 8 750 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
650 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
1975

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

650 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

1975

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 400 000 zł (8 750 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 160 m², 3 pokoje (3 sypialnie); stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1975
  •   materiał budowy: cegła
  • Działka: 650 m²
  •   działka ogrodzona
  • Media: ogrzewanie: inne

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom z lat 70. Warszawa Wesoła, blisko SKM Wola Grzybowska

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 80 m, położony w zielonej i spokojnej części Warszawy dzielnicy Wesoła. Nieruchomość przeszła remont, zachowując solidną konstrukcję z lat 70., a jednocześnie oferując nowoczesny komfort życia. (...)

Agent

Ewa Wyganowska

509 871...

509 871 162

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Ewa Wyganowska

509 871...

509 871 162

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,