Dom
Wawer, Warszawa, mazowieckie
- 1 679 000 zł
- 187,65 m²
- 8 947,51 zł/m²
Dominika Wódkows...
Skontaktuj się
Dom
Wawer, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Dom
Zaktualizowane: 11 maja 2026
1 679 000 zł 187,65 m² 8 947,51 zł/m²
bliźniak
5
400 m²
garaż w bryle budynku
2026
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
5Powierzchnia działki:
400 m²Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynkuRok budowy:
2026Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 679 000 zł (8 947,51 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Warszawie)
- Dostępny: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 187,65 m², 5 pokoi (4 sypialnie), 3 łazienki; stan: deweloperski (dom pod klucz)
- Budynek: bliźniak; rok budowy: 2026
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
- Działka: 400 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: taras
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: piec, gazowe
- opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Audyt energetyczny: tak
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Next Nest, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 129097
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Wawer, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, łąka, las, rzeka
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
Wawer I segment z ogródkiem I 5 pokoi I 187,65 m2 I 1 679 000 zł
BEZ PODATKU PCC!
ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!
WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!
Zmień mieszkanie w bloku na komfortowy dom z własnym ogrodem!
Przedmiotem sprzedaży jest segment środkowy o powierzchni 187,65 m2 na zamkniętym osiedlu 10 domów w zabudowie szeregowej. (...)