dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Centrum

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Centrum,Warszawa

990 000 zł50 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwupokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią w Centrum Warszawy. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49,75 m , położone w kamienicy z 1962 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Centrum,Warszawa

78,43 zł/m²51 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

English below. Wyobraź sobie, że każdego dnia wchodzisz do swojego biura w samym sercu Warszawy, w prestiżowym budynku z 1957 roku, i spoglądasz na spektakularny widok Pałacu Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Centrum,Warszawa

1 098 000 zł56 m² 19 433,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Spółdzielcze prawo do lokalu, z uregulowanymi gruntami- co pozwala na kredytowanie zakupu. Na sprzedaż rozkładowe i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,3 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętokrzyska

Centrum,Warszawa

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:16/20

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 1 pokojowe 30 m2 w ścisłym centrum Warszawy. W pełni umeblowane, czyste, przytulne z pieknym widokiem. Przy budynku dwie linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Centrum,Warszawa

1 950 000 zł134 m² 14 552 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 134 m2, położone na 3 piętrze w budynku 7 -piętrowym z 1996 r, zlokalizowane przy ulicy Żelaznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Centrum,Warszawa

98,62 zł/m²109 m² 10 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia klimatyczny lokal o pow. 109 m 2 w odrestaurowanej , zabytkowej kamienicy w Centrum Warszawy. Boczna ulica od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Centrum,Warszawa

91 zł/m²18 m² 1 638 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca. Do wynajęcia powierzchnia ok 18 m 2 , jeden pokój , w budynku biurowym , w Centrum Warszawy. (Pierwszy Urząd Skarbowy ) Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warecka

Centrum,Warszawa

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni ok 50 m , usytuowane na 5 piętrze zabytkowej kamienicy z windą przy ul. Wareckiej, w samym sercu Warszawy. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Centrum,Warszawa

91 zł/m²60 m² 5 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca. Do wynajęcia powierzchnia ok 60 m 2 ,w budynku biurowym ,w Centrum Warszawy. Dobra propozycja na kancelarie notarialna , pod tym adresem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Centrum,Warszawa

3 900 000 zł120 m² 32 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal usługowy usytuowany w stuletniej kamienicy, przy Pl. Politechniki. Powierzchnia 120m, na trzech poziomach, aktualnie wynajęty. Wejście bezpośrednio z ulicy. Witryna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łucka

Centrum,Warszawa

999 000 zł50 m² 20 100,60 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Kawalerka 49 m z panoramą Warszawy - Łucka 15 Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 22. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Centrum,Warszawa

1 550 000 zł44 m² 34 910 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w topowej Lokalizacji przy ul. Chmielnej w inwestycji "chmielna Duo". Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku 8 -piętrowym z 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bagno

Centrum,Warszawa

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - 3 min do Metra Świętokrzyska Kuchnia widna z szafkami i lodówką. W łazience kabina prysznicowa. Biuro nieruchomości bn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Złota

Centrum,Warszawa

4 000 zł29 m² 137,93 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie w centrum ul. Złota. Szukasz stylowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Na wynajem oferujemy funkcjonalny apartament o powierzchni 29 m , idealny dla młodych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Warszawa

Centrum,Warszawa

1 800 000 zł71 m² 25 288 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Zapraszam na dzień otwarty w dniu 15 lutego 2026r. w godzinach 11-14. Możliwość obejrzenia lokalu po wcześniejszym umówieniu się. Lokal idealny na biuro - 3 pomieszczenia + poczekalnia + wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Centrum,Warszawa

990 000 zł50 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwupokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią w Centrum Warszawy, kamienica z 1962 roku w doskonałej lokalizacji. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Centrum,Warszawa

1 950 000 zł134 m² 14 552 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Centrum,Warszawa

78,43 zł/m²51 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Centrum,Warszawa

1 550 000 zł44 m² 34 910 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Centrum,Warszawa

989 000 zł50 m² 19 780 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Foksal

Centrum,Warszawa

6 500 000 zł146 m² 44 521 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - Lokal w prestiżowej kamienicy przy ulicy Foksal 13/15. Na sprzedaż oferowany jest wyjątkowy lokal usługowy klasy premium, zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Foksal

Centrum,Warszawa

123 zł/m²146 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia- lokal w prestiżowej kamienicy przy ulicy Foksal 13/15. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w pełni zrewitalizowanej kamienicy z 1895 roku. W kamienicy jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniadeckich

Centrum,Warszawa

4 500 zł48 m² 94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Elegancki apartament na wynajem W sercu miasta. Na wynajem 3 pokoje W centrum. Doskonała lokalizacja, tuż obok komunikacji miejskiej, tj. Tramwaj, metro, autobus, sklepów, samo Centrum. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Grzybowska

Centrum,Warszawa

8 000 zł77 m² 103,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:77 m²

Oferta wynajmu lokalu usługowego Grzybowska 3, warszawa (centrum) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego zlokalizowanego w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Centrum,Warszawa

4 790 000 zł186 m² 25 752,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1910

Przedmiotem sprzedaż jest wysokie, przestronne, klimatyczne mieszkanie w wyremontowanej kamienicy z 1910 roku w samym sercu warszawskiego Śródmieścia. Lokal znajduje się w części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Centrum,Warszawa

1 950 000 zł134 m² 14 552 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Centrum,Warszawa

990 000 zł50 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Centrum,Warszawa

119,48 zł/m²165 m² 19 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia wyjątkowy lokal o pow. ok 165 m 2 z widokowym tarasem o pow.46 m2 do wyłącznego użytku , na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Centrum,Warszawa

110,39 zł/m²163 m² 17 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia wyjątkowy lokal o pow. ok 162 m 2 na eleganckie biuro, kancelarię, pracownie architektoniczną. Zaletą oferty są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Centrum,Warszawa

105,87 zł/m²172 m² 18 210 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia wyjątkowy lokal o pow. ok 162 m2 na eleganckie biuro, kancelarię, pracownię architektoniczną w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Warszawa

5 000 zł69 m² 72,54 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia lokal o powierzchni 68,93 m2 w kamienicy z windą w ścisłym Centrum Warszawy u zbiegu ulicy Marszałkowskiej oraz Wilczej. Idealny na działalność biurową -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Centrum,Warszawa

880 000 zł36 m² 24 444,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy ul. Żurawia. Gotowiec inwestycyjny lub komfortowe mieszkanie dla 2 osób. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Złota

Centrum,Warszawa

1 630 000 zł53 m² 30 524,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowy, elegancki apartament, położony w samym Centrum Warszawy, przy ul. Złotej. Pięknie wykończony z dbałością o detale, elegancki i stylowy o powierzchni 53 m 2. Nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Centrum,Warszawa

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości rentsell oferuje do wynajęcia apartament o powierzchni 40 m2 dla 1 lub 2 osób w samym sercu Warszawy Aleja Jana Pawła 20 przy rondzie onz. Mieszkanie pachnie jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Foksal

Centrum,Warszawa

6 500 000 zł146 m² 44 521 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - Lokal w prestiżowej kamienicy przy ulicy Foksal 13/15. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w pełni zrewitalizowanej kamienicy z 1895 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Centrum,Warszawa

1 950 000 zł93 m² 20 967,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

4-pokojowe mieszkanie 93 m w zabytkowej kamienicy przy ul. Marszałkowskiej - serce Warszawy Prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m , zlokalizowane w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Centrum,Warszawa

1 598 400 zł44 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w topowej Lokalizacji przy ul. Chmielnej w inwestycji "chmielna Duo". Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w jego skład wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniadeckich

Centrum,Warszawa

4 500 zł48 m² 94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Wilcza

Centrum,Warszawa

112,50 zł/m²32 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferuję na wynajem wyjątkowy lokal biurowy w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie przy ul. Wilczej 72, zaledwie krok od Hali Koszyki. To nie jest zwykła przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Wilcza

Centrum,Warszawa

72,54 zł/m²69 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Centrum,Warszawa

5 700 zł53 m² 107,55 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy, elegancki apartament, położony w samym Centrum Warszawy, przy ul. Złotej. Pięknie wykończony z dbałością o detale, elegancki i stylowy o powierzchni 53 m 2.