dowolna

Budynki użytkowe Warszawa Włochy

44 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

44 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy

Włochy,Warszawa

8 039 zł259 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa ok 260 m 2 na terenie odrestaurowanego obiektu biurowo - handlowego we Włochach. Jedno otwarte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Włochy,Warszawa

14 000 zł451 m² 31,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Avenue Estate - Hala magazynowa 451 m z częścią biurową, salomea Funkcjonalna hala magazynowa z biurem w doskonałej lokalizacji - Warszawa, salomea. Obiekt z dużymi drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Warszawa

Włochy,Warszawa

35 000 zł1 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferujemy budynek magazynowo-handlowo-usługowy położony w południowo-zachodniej części Warszawy, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Włochy,Warszawa

2 935 €506 m² 5,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 506m2 blisko lotniska. Standard: wysokość składowania do 8 m netto 3 T/m2 - nośność posadzki place manewrowe o szerokości 10 m rampy najazdowe dla samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Warszawa

Włochy,Warszawa

2 275 €325 m² 7 €/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Kompleks biurowo-magazynowy klasy B zlokalizowany przy wyjeździe z Warszawy, południowej obwodnicy Warszawy, trasach S7 i S8. Pełen węzeł komunikacji miejskiej. Teren ogrodzony, dostęp 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Warszawa

Włochy,Warszawa

4 683 €669 m² 7 €/m²

 

 

 

Włochy,Warszawa

3 703 €529 m² 7 €/m²

 

 

 

Włochy,Warszawa

17 000 000 zł1 892 m² 8 985,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 005 m²

Na sprzedaż budynek wielorodzinny (27 mieszkań, 1 lokal usługowy, 16 garaży) o pow. użytkowej 1892,03 m2 , usytuowany na działce o pow. 2005 m2 , przy ul. Techników w dzielnicy Włochy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Geologiczna

Włochy,Warszawa

10 000 000 zł2 958 m² 3 380,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:664 m²

Na sprzedaż obiekt inwestycyjny: rozpoczęta budowa hotelu turystycznego z częścią gastronomiczną i garażem podziemnym. Lokalizacja: ul. Geologiczna 11. Budynek jest w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Okęcie,Warszawa

7 014 €1 169 m² 6 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Park dystrybucyjny zlokalizowany na warszawskich Włochach w rejonie Okęcia. Obiekt składa się z 4 budynków oferujących powierzchnie magazynowe i biurowe. Dogodne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Włochy,Warszawa

70 672 zł810 m² 87,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia moduł magazynowy 810 m2 plus biuro 464 m2, warszawa Włochy. Standard: a+ wysokość ok. 9-10 m konstrukcja żelbetowa płyta warstwowa szatnie pracownicze ogrzewanie brama wjazdowa 3x4m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Okęcie,Warszawa

7 110 €1 185 m² 6 €/m²

 

 

 

Włochy,Warszawa

17 732 zł403 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia moduł magazynowy 403 m2 plus biuro 230 m2, warszawa Włochy. Standard: a+ wysokość ok. 10 m konstrukcja żelbetowa płyta warstwowa szatnie pracownicze ogrzewanie brama wjazdowa 3x4m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Okęcie,Warszawa

6 423 €739 m² 8,69 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 500 m2 wraz z powierzchnią biurową ok. 250 m2 - 350 m2. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesne powierzchnie magazynowe. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Okęcie,Warszawa

11 640 €1 552 m² 7,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 1 552 m2 na warszawskim Okęciu, istnieje również możliwość wynajęcia powierzchni biurowej - wielkość do ustalenia Zalety nieruchomości: dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Okęcie,Warszawa

4 345 €595 m² 7,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 506 m2 wraz z powierzchnią biurowo socjalną 89 m2. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesne powierzchnie magazynowe. Lokalizacja: okęcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Okęcie,Warszawa

6 500 €729 m² 8,92 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 529 m2 wraz z powierzchnią biurową od 200 m2 (na zapytanie dostępna jest większa powierzchnia biurowa do tego modułu magazynu) Zalety nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Okęcie,Warszawa

3 036 €506 m² 6 €/m²

 

 

 

Okęcie,Warszawa

13 110 €1 468 m² 8,93 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 868 m2 (połączone moduły 495 m2 i 324 m2) wraz z powierzchnią biurową 600 m2 (wielkość biura do rozmów) Zalety nieruchomości: dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Okęcie,Warszawa

7 411 €935 m² 7,93 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 708 m2 wraz z powierzchnią biurową 227 m2, istnieje możliwość wynajęcia do magazynu ok 400 m2 biura. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

25 098 €2 690 m² 9,33 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 1690 m2 wraz z powierzchnią biurową 1000 m2 (wielkość biura może być większa - do ustalenia) Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Okęcie,Warszawa

17 850 €2 380 m² 7,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa ok. 2380 m2 na warszawskim Okęciu, istnieje również możliwość wynajęcia powierzchni biurowej - wielkość do ustalenia. Zalety nieruchomości: dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Włochy,Warszawa

21 229 €3 266 m² 6,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny park dystrybucyjny składający się z pięciu budynków magazynowo-biurowych o łącznej powierzchni 35 000 metrów kwadratowych, oferujący najemcom możliwość dalszego rozwoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Okęcie,Warszawa

12 810 €2 454 m² 5,22 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa na warszawskim Okęciu - 1430 m2 (plus dodatkowo antresola 800 m2 w cenie najmu - nie doliczany czynsz) oraz biuro na parterze o powierzchni ok. 224 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Włochy,Warszawa

7 755 €1 193 m² 6,50 €/m²

 

 

 

Okęcie,Warszawa

8 000 zł220 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia pomieszczenie produkcyjno magazynowe na warszawskim Okęciu. Powierzchnia około 220 m2. Ogrzewanie miejskie. Brama poziom zero. Światło dzienne, okna w elewacji. Obiekt znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Włochy,Warszawa

27 650 zł790 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia przestronna i funkcjonalna hala magazynowa o powierzchni 790 m , zlokalizowana na terenie kompleksu logistycznego na warszawskich Włochach. Obiekt idealnie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Warszawa

Włochy,Warszawa

14 774 €2 345 m² 6,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn z pomieszczeniem biurowo-socjalnym w dzielnicy Włochy, w Warszawie. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Włochy,Warszawa

7 327 €1 163 m² 6,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 1163m2 plus antresola 229m2 i powierzchnia socjalna 51m2 Warszawa Włochy. Powierzchnia biurowa 241m2 standard: składowanie 10m nośność posadzki 5t/m2 nowoczesne bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Warszawa

Okęcie,Warszawa

14 300 €2 222 m² 6,44 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia wysokiej klasy powierzchnia magazynowa w nowoczesnym kompleksie magazynowym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Włochy,Warszawa

9 076 zł259 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Warszawa

Włochy,Warszawa

6 840 zł171 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Powierzchnia magazynowa (100m2) i biurowa (60m2) na parterze trzykondygnacyjnego budynku z miejscami postojowymi na terenie ogrodzonej posesji. Dodatkowe pomieszczenia: pokój socjalny z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Warszawa

Włochy,Warszawa

35 000 zł1 000 m² 35 zł/m²

 

 

 

Włochy,Warszawa

35 000 zł600 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowy magazyn wysokiego składowania o łącznej powierzchni 600 m2, warszawa Włochy. Standard: wysokość 12 m posadzka bezpyłowa 2 bramy wjazdowe o wym. 4x4 m nośność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Włochy,Warszawa

6 287 €834 m² 7,54 €/m²

 

 

 

Okęcie,Warszawa

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Avenue Estate / Hala 100 m / Okęcie / kanał w posadzce / biuro / 3 miejsca parkingowe atuty Teren zamknięty z dostępem 24/7 Wysoka brama wjazdowa i kanał w posadzce Małe biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Włochy,Warszawa

3 760 €538 m² 7 €/m²

 

 

 

Włochy,Warszawa

1 254 zł33 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa ok 35 m 2 na terenie zrewitalizowanego obiektu biurowo - handlowego we Włochach. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Warszawa

Włochy,Warszawa

14 963 €2 375 m² 6,30 €/m²

 

 

 

Opacz Wielka,Warszawa

4 500 000 zł800 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Strategiczne miejsce dla Twojego biznesu - Dzwonkowa 46 - kluczowa lokalizacja w Warszawie, tuż przy lotnisku i głównych arteriach miasta! Doskonała ekspozycja, świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Warszawa

Okęcie,Warszawa

14 300 €2 200 m² 6,50 €/m²

 

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij