dowolna

Budynki użytkowe Warszawa Włochy

44 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

44 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

10 800 000 zł6 000 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:21 300 m²

Zapytaj o ofertę : 18260/1. Działka o pow. 21300 m2 położona w odległości kilkuset metrów od lotniska Okęcie i w bezpośredniej bliskości zjazdu z drogi S-8. Dla dzialki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

10 000 zł350 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapytaj o ofertę : 160521. Budynek magazynowo-biurowy zlokalizowany w gminie Włochy przy Al. Jerozolimskich. Nieruchomość składa się z części biurowej od frontu i magazynu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

8 000 zł400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapytaj o ofertę : 160521/prod. Budynek magazynowo-biurowy zlokalizowany w gminie Włochy przy Al. Jerozolimskich. Nieruchomość składa się z części biurowej od frontu i magazynu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

3 195 €700 m² 4,56 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapytaj o ofertę : 13876. Obiekt magazynowo - biurowy o podwyższonym standardzie wykończenia zlokalizowany na Okęciu. Dostępna powierzchnia magazynowa 710 m2, z możliwościa wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

6 250 zł250 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

*** 0% prowizji! nie pobieramy prowizji *** Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy na I piętrze obiektu biurowego na Włochach. Bezpośrednie wejście od ulicy.  Powierzchnia typu open space.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

13 500 zł900 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Zapytaj o ofertę : 19295. Obiekt magazynowy zlokalizowany w dzielnicy Włochy. Budynek ma dostęp do komunikacji autobusowej i kolei miejskiej. Komunikacja drogowa jest bardzo dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

9 000 zł462 m² 19,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapytaj o ofertę : 19407. Nieruchomość położona bezpośrednio przy Al. Jerozolimskich, blisko skrzyżowania z trasą S2. Oferowana powierzchnia to budynek dwukondygnacyjny (parter, piętro).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

20 000 zł638 m² 31,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapytaj o ofertę : 12197. Samodzielny budynek biurowo - magazynowy położony na działce o powierzchni 1250 m2 z własnym zamkniętym parkingiem. Obiekt znajduje się w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

22 800 zł1 200 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Zapytaj o ofertę :. Obiekt produkcyjny zlokalizowany w dzielnicy Włochy. Budynek ma dostęp do komunikacji autobusowej i kolei miejskiej. Komunikacja drogowa jest bardzo dogodna z powodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

6 118 €1 020 m² 6 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapytaj o ofertę : 19443. Nowy budynek magazynowo-biurowy w dzielnicy Włochy w pobliżu węzła komunikacyjnego Łopuszańska Aleje Jerozolimskie. teren kompleksu jest ogrodzony, utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

9 875 zł395 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem warsztat samochodowy w bardzo dobrej lokalizacji na Włochach. Idealne miejsce na serwis zajmujący się mechaniką, wulkanizacją, elektryką, alarmami, instalacjami gazowymi, itp. Warsztat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

24 000 zł400 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lokal użytkowy na parterze centrum handlowego na Włochach. Bezpośrednie wejście od ulicy. * idealne miejsce dla firm nastawionych na handel detaliczny i hurtowy, lokal widoczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

18 000 zł300 m² 60 zł/m²

 

 

 

Włochy,Warszawa

5 600 zł400 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

***** 0% prowizji! ***** Na wynajem hala magazynowo - produkcyjna na Włochach. Powierzchnia idealna na magazyn, produkcję, warsztat, hurtownię. Całość nieogrzewana, z dostępem do wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

15 000 zł1 300 m² 11,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na wynajem powierzchnię warsztatowo- magazynową  przy głównej arterii miasta Al.JEROZOLIMSKIE- WARSZAWA WŁOCHY. Doskonała propozycja jako magazyn części zamiennych aut bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Włochy

Włochy,Warszawa

4 000 000 zł600 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 750 m²

Nieruchomość w okolicach Szyszkowej, w okolicy hal i biurowców. . Jedna hala ogrzewana, w pozostałych jest niepodłączona instalacja grzewcza. Wysokość 5m. Na posesji budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

36 000 zł600 m² 60 zł/m²

 

 

 

Włochy,Warszawa

5 000 zł500 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia magazynowo- handlowa typu open space z możliwością podziału na mniejsze moduły, pełne okablowanie energetyczne, doprowadzenie wody. *** Doskonała lokalizacja, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Zagadki

Włochy,Warszawa

51 400 zł1 285 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe i magazynowe w budynku wolno stojącym z własnymi miejscami parkingowymi przydzielanymi ilościowo do zajmowanej powierzchni, oraz dozorem. Miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, Włochy

Włochy,Warszawa

15 000 zł600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 750 m²

Do wynajęcia w rejonie Szyszkowej 3 hale po 200m2 każda. Jedna hala ogrzewana, w pozostałych jest niepodłączona instalacja grzewcza. Wysokość 5m. Na posesji budynek biurowy ok. 60m2. Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Włochy

Włochy,Warszawa

4 000 000 zł300 m² 13 333,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 461 m²

Nieruchomość w okolicach Szyszkowej, w okolicy hal i biurowców. Składa się z 3 murowanych hali po 100m2 każda, w jednej bryle. Hale mają 3 wjazdy, wysokość 5m. W bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

26 000 zł1 160 m² 22,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapytaj o ofertę : 15794. Oferowany do wynajęcia magazyn znajduje się w jednym z budynków na terenie większego kompleksu magazynowo-biurowego. Teren jest estetycznie utrzymany. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, Włochy

Włochy,Warszawa

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 750 m²