dowolna

Budynki użytkowe Warszawa Włochy

44 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

44 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

7 800 €650 m² 12 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Kompleks Jutrzenki Business Park składa się z dwóch niezależnych budynków usytuowanych na działce o wielkości ok. 1 ha. Budynek A oferuje biura do wynajęcia o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

1 792 €224 m² 8 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia oferujemy powierzchnie biurowe usytuowane w budynku klasy B zlokalizowany w sąsiedztwie Alej Jerozolimskich stanowiących jedno z miejsc koncentracji aktywności biznesowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Okęcie

Okęcie,Warszawa

7 200 zł150 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Ctf Okęcie to obiekt o standardzie B+. Budynek oferuje biura na wynajem o powierzchni 2.650 m2. Budynek zaprojektowano jako 5-kondygnacyjny, pełni funkcję biurowo-handlową z nieograniczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

4 470 €300 m² 15 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Opis budynku Libra Business Centre jest nowoczesnym kompleksem biurowym, składającym się z dwóch niezależnych budynków idealnie zlokalizowanym w pierwszej linii zabudowy Alej Jerozolimskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

2 500 €500 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Ideal Idea Park to centrum logistyczno - biurowe, znajdujące się w Warszawie w bezpośredniej odległości od środków komunikacji (autobus, kolej wkd). Droga dojazdowa do magazynu pokryta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

20 000 zł600 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt biurowo magazynowy (pow. obiektu 600m2) w świetnej lokalizacji, położony na ogrodzonej posesji z ochroną przy bramie wjazdowej, do dyspozycji duży parking utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

8 988 zł428 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapytaj o ofertę :. Nowy zespół magazynów z przyległymi modułami, położony w pobliżu Al.Jerozolimskich. Dostępny od zaraz moduł 632,8 m2 składa się z: - magazynu 425,3 m2 plus pom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

28 160 zł1 280 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapytaj o ofertę :. Nowy magazyn z modułami biurowymi, położony na terenie nieruchomości o funkcji magazynowo biurowej w pobliżu węzła ulic Łopuszańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

19 250 zł875 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapytaj o ofertę :. Nowy zespół magazynów z przyległymi modułami biurowymi, położony na terenie nieruchomości o funkcji magazynowo biurowej w pobliżu ulicy Łopuszańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mineralna

Okęcie,Warszawa

3 500 zł210 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 210m2 - Okęcie, ul. Mineralna/al. Krakowska Ogrzewanie elektryczne lub dmuchawy gazowe. Brak stałego ogrzewania. Magazyn blaszany. Szeroka i wysoka brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

30 000 zł1 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapytaj o ofertę :. Budynek magazynowo-biurowy zlokalizowany przy Al. Jerozolimskich w sąsiedztwie nowego węzła komunikacyjnego. Nieruchomość składa się z trzykondygnacyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

8 000 zł400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapytaj o ofertę : 160521/prod. Budynek magazynowo-biurowy zlokalizowany w gminie Włochy przy Al. Jerozolimskich. Nieruchomość składa się z części biurowej od frontu i magazynu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

9 844 zł428 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapytaj o ofertę :. Nowy zespół magazynów z przyległymi modułami, położony w pobliżu Al.Jerozolimskich. Dostępny od zaraz moduł 632,8 m2 składa się z magazynu 425,3 m2, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

11 000 zł250 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapytaj o ofertę : 18481. Nieruchomość jest zlokalizowana w dzielnicy Włochy w sąsiedztwie węzła komunikacyjnego Łopuszańska i Aleje Jerozolimskie. Przedmiotem oferty jest wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

13 000 zł350 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Office Broker poleca do wynajęcia hale magazynową z zapleczem socjalnym. Hala o wysokości minimalnej 6 m, dwie bramy wjazdowe. Podłoga bezpyłowa. Konstrukcja bez słupów konstrukcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

35 536 zł650 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Rejon Al. Jerozolimskich. Do wynajęcia powierzchnia biurowa 650 mkw.na czwartym piętrze w nowoczesnym budynku klasy A. Doskonała komunikacja z centrum i lotniskiem. Standard powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

11 000 zł400 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Office Broker poleca do najmu ogrzewaną, suchą hale magazynową o wysokości ponad 6 metrów i powierzchni 400m2 (możliwość wynajęcia większej hali) Hala znajduje się blisko wjazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

21 000 zł675 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Office Broker poleca do wynajęcia halę o powierzchni 675 m2 z przeznaczeniem handlowo-usługowym. Samodzielny obiekt z dedykowanym parkingiem na terenie Włoch na 30 samochodów. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

10 000 zł1 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia magazynowo- handlowa typu open space z możliwością podziału na mniejsze moduły, pełne okablowanie energetyczne, doprowadzenie wody. *** Doskonała lokalizacja, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

20 000 zł500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Office Broker poleca do najmu powierzchnię 1400 m2 z możliwością podziału na mniejsze moduły w centrum handlowym na terenie Warszawy. Poziom 1, łączność z powierzchnią schodami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Mineralna

Włochy,Warszawa

6 200 €1 250 m² 4,96 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapytaj o ofertę :. Kameralny nowy kompleks magazynowy połozony w poblizu obwodnicy Warszawy. Do wynajecia pozostała powierzchnia magazynowa 1000m2, o wysokosci 13m. Do magazynu prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Dźwigowa

Włochy,Warszawa

21 000 zł600 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Włochy. Rejon ul. Dźwigowej. Do wynajęcia budynek magazynowo - biurowy o powierzchni łącznej 1088 mkw. Dostępne powierzchnie : - parter 150 mkw. i 200 mkw. - pierwsze piętro 600 mkw. - drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Salomea

Salomea,Warszawa

8 900 zł425 m² 20,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ochota, do wynajęcia nowa powierzchnia biurowa oraz magazynowa. Projekt powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie na obiekty typu Small Business Units. Na terenie Parku zlokalizowane są dwa obiekty typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

8 988 zł428 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Salomea

Salomea,Warszawa

8 900 zł428 m² 20,79 zł/m²

 

 

 

Włochy,Warszawa

3 536 €680 m² 5,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapytaj o ofertę :. Oferowana powierzchnia biurowo-magazynowa połozona w budynku o funkcji biurowo-magazynowo-wystawowej, w rejonie Działkowej, w pobliżu stacja wkd. 1/ Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Salomea

Salomea,Warszawa

7 875 zł175 m² 45 zł/m²

 

 

 

Włochy,Warszawa

7 000 zł200 m² 35 zł/m²

 

 

 

Salomea,Warszawa

8 206 zł236 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Al. Jerozolimskie/ kolejka wkd, do wynajęcia powierzchnia biurowa na piętrze pierwszym ok. 235 mkw. W tej chwili układ mieszany, otwarta przestrzeń plus kilka gabinetów, recepcja i toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Salomea

Salomea,Warszawa

14 076 zł306 m² 46 zł/m²

 

 

 

Włochy,Warszawa

71 032 zł1 300 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Rejon Al. Jerozolimskich. Do wynajęcia powierzchnia biurowa 1300 mkw. (całe piętro) w nowoczesnym budynku klasy A. Doskonała komunikacja z centrum i lotniskiem. Standard powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Włochy

Włochy,Warszawa

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Warszawa, włochy. Do wynajęcia samodzielny moduł biurowy 160 mkw. na parterze w małym budynku biurowym. Otwarta przestrzeń z pomieszczeniem socjalnym i salą konferencyjną. Koszt najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Okęcie

Okęcie,Warszawa

16 685 zł355 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Włochy, rejon ul. 17 Stycznia / Al. Krakowskiej, do wynajęcia powierzchnia biurowa 355 mkw. na VI pietrze budynku klasy B+. W standardzie klimatyzacja, kontrola dostępu, sieć strukturalna. Ochrona ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

142 142 zł2 600 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Rejon Al. Jerozolimskich. Do wynajęcia powierzchnia biurowa 2600 mkw.na dwóch pietrach w nowoczesnym budynku klasy A. Doskonała komunikacja z centrum i lotniskiem. Standard powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Okęcie

Okęcie,Warszawa

27 600 zł600 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Włochy, rejon ul. 17 Stycznia / Al. Krakowskiej, do wynajęcia powierzchnia biurowa 600 mkw. na IV pietrze budynku klasy B+. W standardzie klimatyzacja, kontrola dostępu, sieć strukturalna. Ochrona ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

6 562 zł137 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Rejon Al. Krakowskiej/łopuszańskiej. Do wynajęcia powierzchnia biurowa 137,60 mkw. na pierwszym pietrze w kameralnym budynku biurowym o wysokim standardzie. Ładne, narożne biuro, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec wolny od zaraz, Okęcie

Okęcie,Warszawa

16 800 zł480 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia znajdująca się w sześciokondygnacyjnym budynku oferującym do wynajęcia około 2.600 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej, zlokalizowanym w okolicy kompleksu biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Salomea

Salomea,Warszawa

6 900 zł150 m² 46 zł/m²

 

 

 

Włochy,Warszawa

7 020 €1 350 m² 5,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapytaj o ofertę :. Nowy kompleks magazynowo-biurowy zlokalizowany w dzielnicy Włochy. Kompleks składa się z 4 budynków w każdym do 2000 m2 powierzchni biurowej i do 3000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

4 388 €670 m² 6,55 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia ogólna 670 m2 podzielona na ; powierzchnię biurową 139m2 w czynszu 11,5 Euro/m2 oraz 531m2 powierzchni magazynowej w cenie 5,25euro/m2. Magazyn ma wysokość od 10m. Udźwig podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

4 207 €676 m² 6,22 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia ogólna 676 m2 podzielona na ; powierzchnię biurową 105m2 w czynszu 11,5 Euro/m2 oraz 571m2 powierzchni magazynowej w cenie 5,25euro/m2. Magazyn ma wysokość od 10m. Udźwig podłogi.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij