dowolna

Budynki użytkowe Warszawa Ursynów

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 864 €233 m² 8 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Kompleks magazynowo-biurowy zlokalizowany na Ursynowie przy południowej obwodnicy, w sąsiedztwie cargo lotniska F.Chopina. Bardzo dobry wyjazd w różne kierunki Polski. Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Warszawa

Ursynów,Warszawa

9 000 zł200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lokal użytkowy magazynowo usługowy (lekka produkcja), połowa większego budynku, zlokalizowany na Ursynowie w pobliżu Puławskiej. Powierzchnia całkowita 200 m2. Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Ursynów,Warszawa

9 000 zł220 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nieruchomość biurowo magazynowa o łacznej powierzchni 220 m2 zlokalizowanej na Warszawskim Ursynowie. Opis: powierzchnia magazynowa 170m2 biuro podzielone na kilka pokoi o pow.ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Ursynów,Warszawa

24 114 zł327 m² 73,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu hali magazynowej Z częścią biurową Oferujemy do wynajęcia nowoczesną halę magazynową o powierzchni 327 m oraz biuro o powierzchni 73 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

20 000 zł500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia duży budynek biurowo-hotelowy w bliskiej odległości od ul. Puławskiej. Cztery kondygnacje, prawie 500 m2 powierzchni do dowolnej aranżacji i adaptacji pod właściwie każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Osmańska

Ursynów,Warszawa

16 323 zł480 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prime elite Nieruchomości oferuje do wynajmu magazyn o łącznej powierzchni 480 m2 w hali produkcyjno-magazynowym przy ul. Osmańskiej w Warszawie. Lokal składa się z powierzchni : 61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Ursynów,Warszawa

7 600 zł218 m² 34,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia murowany budynek o przeznaczeniu serwisowym, usługowym i biurowym o łącznej powierzchni około 218 m2, dwie kondygnacje. Lokalizacja w doskonałym miejscu: 400 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Dzwonnicza

Stokłosy,Warszawa

290 zł13 m² 22,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:13 m²

Do wynajęcia przy ulicy Dzwonniczej Na Ursynowie 3 miejsca garażowe pod budynkiem, w cenie 290 zł każde. Właściciel wystawia fakturę vat., wtedy 290zł + VAT. :link do strony :kontakt do agenta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

12 000 000 zł2 766 m² 4 338,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 283 m²

Na sprzedaż budynek biurowy na Ursynowie Południwowym, blisko ulicy Puławskiej Otoczenie - budynki biurowe, usługowe, zabudowa jednorodzinna Opis nieruchomości: *rok budowy/pozwolenie na użytkowanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

20 246 zł400 m² 50,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość zlokalizowana jest w dzielnicy Ursynów w odległości ok. 500 metrów od ulicy Puławskiej, ok. 500m od stacji kolejowej Warszawa Jeziorki oraz ok. 1500m od drogi ekspresowej S7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Dzwonnicza

Stokłosy,Warszawa

52 000 zł13 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:13 m²

Garaż. Do sprzedaży przy ulicy Dzwonniczej na Ursynowie 3 miejsca garażowe pod budynkiem, w cenie 52000 zł każde. Właściciel wystawia fakturę vat. :link do strony :kontakt do agenta :dane biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Ursynów,Warszawa

30 000 zł30 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam obszerne miejsce postojowe w garażu podziemnym (-1) w budynku apartamentowym obok stacji metra Stokłosy. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Ursynów,Warszawa

2 720 €340 m² 8 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: magazyn o powierzchni 340 m2, zlokalizowany w nowoczesnym parku magazynowo biurowym. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, wysoki standard, dostępne miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Ursynów,Warszawa

4 840 €605 m² 8 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: magazyn o powierzchni 605 m2, zlokalizowany w nowoczesnym parku magazynowo biurowym. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, wysoki standard, dostępne miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Ursynów,Warszawa

2 120 €265 m² 8 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: magazyn o powierzchni 265 m2, zlokalizowany w nowoczesnym parku magazynowo biurowym. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, wysoki standard, dostępne miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Ursynów,Warszawa

7 616 €952 m² 8 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: magazyn o powierzchni 952 m2, zlokalizowany w nowoczesnym parku magazynowo biurowym. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, wysoki standard, dostępne miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Ursynów,Warszawa

7 600 zł218 m² 34,86 zł/m²

 

 

 

Ursynów,Warszawa

9 000 zł200 m² 45 zł/m²

 

 

 

Ursynów,Warszawa

14 750 zł273 m² 54,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjna, usługowa lub magazynowa - 168 m2 na warszawskim Ursynowie. Wymiary 17,5 x 9,5 m. Wysokość 2,9 m. Brama szerokość 3,1 wysokość 2,9 m. Hala ogrzewana, oświetlenie oraz światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Warszawa

Ursynów,Warszawa

9 000 zł168 m² 53,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia niewielka hala produkcyjna, usługowa lub magazynowa - 168 m2 na warszawskim Ursynowie. Wymiary 17,5 x 9,5 m. Wysokość 2,9 m. Brama szerokość 3,1 wysokość 2,9 m. Hala ogrzewana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Warszawa

Pyry,Warszawa

9 000 000 zł1 100 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Do sprzedaży samodzielny 3- kondygnacyjny budynek biurowy/ biurowo-usługowy z garażem na poziomie -1 mogącym pełnić rolę magazynu. Powierzchnia poszczególnych kondygnacji: - parter 275m2 - 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Pyry,Warszawa

55 000 zł1 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Do wynajęcia samodzielny 3- kondygnacyjny budynek biurowy/ biurowo-usługowy z garażem na poziomie -1 mogącym pełnić rolę magazynu. Powierzchnia poszczególnych kondygnacji: - parter 275m2 - 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Warszawa

Ursynów,Warszawa

26 240 zł820 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia ogrzewany magazyn na parterze budynku biurowego. Magazyn ma wysokość 4m, powierzchnię ok. 800m2, przy czym dodatkowo nad większością zbudowana jest antresola ( w sumie ok. 1300m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Ursynów,Warszawa

2 120 €265 m² 8 €/m²

 

 

 

Kabaty,Warszawa

250 zł12 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia miejsce postojowe w parkingu podziemnym w budynku przy ulicy Kabacki Dukt 2. Wymagana kaucja gwarancyjna w wysokości 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

1 500 000 zł220 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 278 m²

Dom na działce 1 278 m w otoczeniu zieleni, 150 metrów od ulicy Puławskiej. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 140m z cegły z 1996 roku. Poddasze zabudowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Warszawa

Kabaty,Warszawa

55 000 zł15 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:13 m²

Przy wejściu do dwóch klatek schodowych- od strony ken i parku przy Bażantarni. Komfortowe "mieszkanie" nie tylko dla Twego auta, ale i dla rowerów, motocykli, hulajnóg, itp. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Ursynów,Warszawa

7 616 €952 m² 8 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Kompleks magazynowo-biurowym zlokalizowany na Ursynowie przy południowej obwodnicy, w sąsiedztwie cargo lotniska F.Chopina. Bardzo dobry wyjazd w różne kierunki Polski. Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Ursynów,Warszawa

8 080 zł184 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia część hali magazynowej o powierzchni 184 m2. Lokalizacja: magazyn zlokalizowany na Ursynowie przy trasie S7, s2. Hala mieści się na prywatnej, zamkniętej, chronionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Ursynów,Warszawa

13 530 zł308 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 2 części hali magazynowej o powierzchniach 184 m2 i 124 m2 (pomieszczenia oddzielone od siebie ścianka działową). Lokalizacja: magazyn zlokalizowany na Ursynowie przy trasie S7,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Ursynów,Warszawa

5 450 zł124 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia część hali magazynowej o powierzchni 124 m2. Lokalizacja: magazyn zlokalizowany na Ursynowie przy trasie S7, s2. Hala mieści się na prywatnej, zamkniętej, chronionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

9 900 zł260 m² 38,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o pow. ok. 260 m2, zlokalizowana na Ursynowie - ok. 550 m od ul. Puławskiej i 1,3 km od węzła trasy S2. Na powierzchnię składają się: magazyn, gabinet, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

26 518 zł476 m² 55,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia niezależne moduły i na piętrze 137 m2 powierzchni biurowej w nowym kameralny budynku. Dodatkowo hala magazynowa ogrzewana 339 m2 o wysokości 10 m z trzema bramami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Ursynów,Warszawa

2 720 €340 m² 8 €/m²

 

 

 

Ursynów,Warszawa

8 950 000 zł1 052 m² 8 511,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

W skrócie Puławska 366a / Ursynów Budynek biurowy o powierzchni użytkowej 1051, 52 m2 / działka 1044 m2 Lokalizacja w pobliżu skrzyżowania ul. Puławskiej i Południowej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Jeziorki Północne,Warszawa

4 430 zł124 m² 35,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn do wynajęcia 124m2, ursynów, dąbrówka. Idealny do przechowywania, na drobną produkcję lub działalność usługową. Jest możliwość powiększenia wynajmowanej powierzchni do 300m2. Cena: 4430.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

23 311 zł434 m² 53,71 zł/m²

 

 

 

Ursynów,Warszawa

2 341 €360 m² 6,50 €/m²

 

 

 

Wyczółki,Warszawa

14 535 zł402 m² 36,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia powierzchnię 401,71 m2 w kameralnym budynku biurowo-magazynowym zlokalizowany na Ursynowie Wyczółki. Nieruchomość wyróżnia się doskonałą lokalizacją. Znajduje się on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

21 000 zł600 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn przy ul. Puławskiej tuż przy zjeździe z Południowej Obwodnicy Warszawy w niezależnym budynku, ze swobodnym podjazdem i dużą ilością bezpłatnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Ursynów,Warszawa

6 188 €952 m² 6,50 €/m²