dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Bemowo

579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

579 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 397 000 zł61 m² 22 841,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

2018, 3-pokojowe z loggią, miejscem parkingowym w garażu podziemnym, komórka lokatorską, stan do wprowadzenia. Budynek z 2018 roku, wyposażony w windę do poziomu garażu, "osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bailly

Bemowo,Warszawa

960 000 zł62 m² 15 483,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, po generalnym remoncie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu na Warszawskim Bemowie na ul. Rosy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie na ul. Lazurowej. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - Sypialni - Łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

6 750 zł95 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcie 4-pokojowe dwupoziomowe klimatyzowane mieszkanie przy ulicy Lazurowej 89 (bemowo) w Warszawie *nieruchomość znajduje się na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

3 500 zł41 m² 85 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis 2 pokoje, łazienka z prysznicem, logia stacja metra Bemowo 3 min, do centrum Warszawy - 15 min. Mam zaszczyt zaproponować na wynajem pięknie zaprojektowany dwupokojowy apartament umiejscowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

764 000 zł50 m² 15 353,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,76 m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku 8 piętrowym z 1980 roku zlokalizowane na warszawsim Bemowie przy ulicy Waleriana Czumy. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waldorffa

Bemowo,Warszawa

3 300 zł77 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament przy ul.Waldorffa na Bemowie o metrażu 77 m2, umeblowany w wysokim standardzie, jeden pokój jest częściowo otwarty na salon z aneksem kuchennym, do tego osobna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

851 000 zł52 m² 16 225 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na Bemowie - komfortowe miejsce do życia! 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bemowo,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań Pierwszym Najemcą! Do wynajęcia całkowicie wyremontowane, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 z miejscem parkingowym oraz piwnicą. Położone na Jelonkach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

870 000 zł75 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mam na sprzedaż zadbane 3 pokojowe mieszkanie. Dwustronne, z dużym przedpokojem gdzie znajduje się bardzo duża szafa a także wnęka z oknem do wykorzystania np.: na przestrzeń biurową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

915 000 zł52 m² 17 749,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich 48. Jeśli szukasz mieszkania na linii metra - to jest zaledwie 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 250 000 zł56 m² 22 321,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu z windą z 2009 roku zlokalizowane w Warszawie- bemowo, ul. Górczewska. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bemowo,Warszawa

1 688 000 zł93 m² 18 125,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz mieszkania najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Na sprzedaż niepowtarzalne, eleganckie mieszkanie na Bemowie. Wyjątkowe osiedle na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

579 000 zł34 m² 16 782,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2-pokojowe na parterze w świetnej lokalizacji +balkon Wszędzie blisko, cała infrastruktura na wyciągnięcie ręki! powierzchnia: 34,5 m2 pomieszczenia: - duży salon - Sypialnia (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

1 229 000 zł82 m² 14 897 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Czteropokojowe, trzystronne mieszkanie o powierzchni 82,5m2 zloklalizowane na Bemowie przy ulicy Wolfkego Mieszkanie ciche z widokiem na zieleń, nikt nie patrzy w okna! Słoneczne, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, słoneczne, dwustronne (wschód-zachód) 3 pokojowe mieszkanie na wynajem na Bemowie (ul. Pirenejska). Położone w świetnie skomunikowanej okolicy - w pobliżu autobusy, tramwaje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 139 000 zł76 m² 15 016,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Marzysz o mieszkaniu, które łączy spokój podmiejskiego życia z doskonałym dostępem do centrum Warszawy? Przedstawiam wyjątkową propozycję w kameralnej inwestycji. Ustawne, 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

816 000 zł50 m² 16 320 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m ,4 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1979 roku-Warszawa, bemowo, ul. Waleriana Czumy Balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

625 000 zł51 m² 12 254,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania usytuowanego przy ul. Rozłogi 6 o powierzchni 51m2. Mieszkanie położone jest na 5 piętrze w 8 piętrowym budynku. Lokal posiada ogromny potencjał do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 850 zł43 m² 66,28 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Położone w świetnej lokalizacji tuż przy metrze Bemowo (3 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Górce,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 47m2, parter/4 bez windy w budynku z 2008r. przy ul. Górczewskiej, bemowo, górce. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny. Cena: 3000 zł + 650.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 113 000 zł76 m² 14 673,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bemowo,Warszawa

1 766 000 zł92 m² 19 135,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Górce,Warszawa

1 296 360 zł72 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania przestronne mieszkanie 72,02 m na ul. Pełczyńskiego Warszawskie Bemowo Komfort, przestronność i Widok na Panoramę Miasta! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sternicza

Bemowo,Warszawa

1 080 000 zł53 m² 20 377,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mówimy po pl/en/ua/ru Przedstawiamy ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na czwartym piętrze przy ul. Sterniczej 127 na warszawskim Bemowie. W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marynin

Górce,Warszawa

795 000 zł51 m² 15 680,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below. Do sprzedaży dwustronne , bardzo zadbane mieszkanie składające się z 2 oddzielnych pokoi o powierzchni 50,70 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bemowo,Warszawa

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne i ciche mieszkanie 2-pokojowe na Bemowie. Mieszkanie o metrażu 47m2 z dwoma pokojami oraz kuchnią: salon połączony z dużą kuchnią tworzą spójną, otwartą przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiatycka

Bemowo,Warszawa

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Prezentujemy mieszkanie, które będzie idealne jako pierwsze mieszkanie oraz jako lokata kapitału. Mieszkanie posiada widną sypialnię oraz salon, oddzielna kuchnię, łazienkę oraz balkon. Najbliższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 113 000 zł76 m² 14 673,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kocjana

Bemowo,Warszawa

5 000 zł115 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom na wynajem 120M2 bemowo ul. Kocjana budynek: przestronny dom jednorodzinny, idealny dla osób szukających komfortu oraz prywatności. Budynek jest wolnostojący, otoczony zielenią, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blatona

Bemowo,Warszawa

3 400 zł65 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne mieszkanie 3-pokojowe na Bemowie. Dostępne od stycznia. Mieszkanie o metrażu 65m2 z trzema pokojami oraz osobną kuchnią: przestronny salon z częścią jadalną i wypoczynkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

850 000 zł52 m² 16 492,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Rozkładowe, widne dwustronne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią o łącznej powierzchni 51,54 położone na piątym, ostatnim piętrze w bloku z 2005 roku przy samych Fortach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

799 000 zł55 m² 14 417,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

W kilku słowach Na sprzedaż dwustronne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskim Bemowie przy ul. Sylwestra Kaliskiego. Mieszkanie znajduje się w bloku, który usytuowany jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

625 000 zł50 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,1m2, usytuowane na 4 piętrze w wysokim budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Czumy. 3 lokale na piętrze. W budynku nowa winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

960 000 zł54 m² 17 913,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Świeżo wyremontowane mieszkanie na Bemowie na ul. Morcinka. Dostępne od zaraz! Największe atuty: - wysoki standard wykończenia: mieszkanie po dużym remoncie, w pełni wyposażone - Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzywoń

Bemowo,Warszawa

1 049 999 zł72 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Powierzchnia: 71.73 m2 Liczba pokoi: 4 Piętro: 6 Liczba pięter: 12 Typ zabudowy: blok Rok budowy:1976 Winda: tak Wielopoziomowe: nie Balkon/taras: tak Piwnica/komórka: tak Garaż/miejsce postojowe: nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Powstańców Śląskich

Jelonki,Warszawa

1 050 000 zł63 m² 16 558,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,41 m2, na 1 piętrze czteropiętrowego bloku z 1975 roku, zlokalizowane przy ulicy Powstańców Śląskich w dzielnicy Bemowo - Jelonki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 120 000 zł72 m² 15 651,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fort Bema,Warszawa

974 989 zł47 m² 20 744,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Powierzchnia:47.5 m2 Liczba pokoi:2 Piętro: parter Liczba pięter:7 Typ zabudowy: blok Rok budowy:2007 Winda: tak Wielopoziomowe: nie Balkon/taras: tak Piwnica/komórka: tak Garaż/miejsce postojowe: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Jelonki,Warszawa

1 181 005 zł58 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowocześnie urządzone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,61m2, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2018 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 139 000 zł76 m² 15 016,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij