dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Bemowo

579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

579 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kawy

Bemowo,Warszawa

1 089 480 zł104 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Funkcjonalne i bardzo wygodne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku z 1995 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Franciszka Kawy. Blok bez windy. Lokatorzy mogą korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

1 170 000 zł79 m² 14 810,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

-super lokalizacja - mieszkanie 4- pokojowe 79 m2 W idealnej lokalizacji na bemowie znakomicie położone przy ulicy Rozłogi rewelacyjna lokalizacja - pełna infrastruktura do autobusu 3 minutki, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grodkowska

Bemowo,Warszawa

1 150 000 zł60 m² 19 039,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i 2 miejscami w garażu - Bemowo Na sprzedaż narożne, jasne mieszkanie o powierzchni 60,4 m , położone na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kocjana

Bemowo,Warszawa

1 009 000 zł54 m² 18 730,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Kocjana. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

1 049 000 zł56 m² 18 894,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie na sprzedaż, położone na warszawskim Bemowie przy ul. Batalionów Chłopskich - w dynamicznie rozwijającej się części dzielnicy. Rozkład mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossutha

Bemowo,Warszawa

3 400 zł51 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie (22 m2, 12 m2, 6 m2) przy ul. Kossutha na Bemowie, niedaleko od metra Bemowo. Powierzchnia mieszkania 50,5 m2, umeblowane i wyposażone. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

1 199 000 zł66 m² 18 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossutha

Bemowo,Warszawa

730 000 zł53 m² 13 773,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomosci Pure Estates ma ;przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie Nieruchomość ma 53m2 i składa się z: - dużego pokoju z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, na 1 piętrze (wysoki parter) w bloku z windą, przy ul. Pełczyńskiego (bemowo). Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopalniana

Fort Bema,Warszawa

1 650 000 zł92 m² 17 934,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Warszawa | Bemowo | ul. Kopalniana 16a | 92 m + ogród 160 m | 4 pokoje | 2 łazienki | spiżarnia | garderoba | wysoki standard | 2x garaż | komórka lokatorska zamknij oczy I poczuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Jelonki Południowe,Warszawa

3 500 000 zł858 m² 4 079,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej :) Oferuję Państwu działkę inwestycyjną o powierzchni 858 m zlokalizowaną na skrzyżowaniu ul. Okrętowej i Człuchowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

829 000 zł66 m² 12 656,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Szukasz mieszkania z potencjałem w doskonałej lokalizacji? Ta nieruchomość to świetna propozycja dla osób, które chcą stworzyć wnętrze według własnego pomysłu, w pełni dopasowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

775 000 zł42 m² 18 421,70 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy samym Metrze Bemowo nieruchomość Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,07 m , usytuowane na zamkniętym Osiedlu "górczewska".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyki

Bemowo,Warszawa

620 000 zł46 m² 13 537,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja i budynek Warszawa, bemowo, ul. Wyki 2 piętro w 10-piętrowym bloku Duży publiczny parking przy budynku Świetna komunikacja: blisko tramwaje, autobusy, metro W okolicy: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Bemowo,Warszawa

1 066 640 zł54 m² 19 907,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3-pokojowe, 4 piętro w 8-piętrowym bloku z windą -warszawa, bemowo, ul. Sternicza. W pełni umeblowane i wyposażone. Okolica posiada pełną infrastrukturę potrzebną do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 060 333 zł72 m² 14 792,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na Bemowie w cichej okolicy lokalizacja Osiedle zlokalizowane jest na warszawskim Bemowie. To nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się część miasta, doskonale skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

35,46 zł/m²141 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz idealnego lokalu dla swojej działalności? Potrzebujesz miejsca na sklep, przychodnię, placówkę terapeutyczną, edukacyjną lub medyczną, szkołę językową, lub inne usługi? Mamy coś dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szareckiego

Bemowo,Warszawa

719 900 zł50 m² 14 292,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż - atrakcyjne mieszkanie z potencjałem | Warszawa, ul. Szareckiego Przedmiotem oferty jest funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,37 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Jelonki,Warszawa

859 000 zł72 m² 11 930,60 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Brak prowizji po stronie Klienta Kupującego. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,70 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

587 500 zł47 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwupokojowe, położone na parterze budynku 9 piętrowego, w cichej i spokojnej części Bemowa. Mieszkanie jest dwustronne / północ-kuchnia i sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

760 000 zł42 m² 18 095,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Metro Bemowo I Dwa pokoje I Bemowo I Powstańców Śląskich 85 I Sprzedaż poczuj spokój W mieście To mieszkanie nie jest tylko adresem. To miejsce, w którym codzienność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bemowo,Warszawa

749 000 zł53 m² 14 132,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2-pokojowe z dużym potencjałem | 53 m + balkon + komórka lokatorska Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże 2 pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie mieści się w apartamentowcu na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z ochroną. Mieszkanie składa się z dwóch dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

872 960 zł40 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie, położone przy ulicy Lazurowej, w dynamicznie rozwijającej się części dzielnicy Bemowo. Nieruchomość znajduje się w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Bemowo,Warszawa

1 850 000 zł86 m² 21 511,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:429 m²

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej :) Oferuję Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Warszawie, w rozwijającej się dzielnicy Bemowo - Jelonki Południowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

692 000 zł60 m² 11 533,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 5 piętrze w 9-piętrowym bloku z płyty z windą z 1985 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Widawskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Podmiejska

Bemowo Lotnisko,Warszawa

330 000 zł33 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Uwaga, mamy przyjemność zaprezentować Państwu super lokale biurowe w niesamowitym miejscu. Lokale na Warszawskim Bemowie z widokiem na lotnisko idealne pod biuro dla kilku osób, sale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bemowo,Warszawa

999 000 zł60 m² 16 650 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Jeżeli szukasz mieszkania w doskonale skomunikowanej części Warszawy oraz zależy Ci na wnętrzu, w którym już po przekroczeniu progu poczujesz się dobrze - to ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowej Góry

Jelonki,Warszawa

637 000 zł52 m² 12 368,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przestronne w pełni rozkładowe mieszkanie na warszawskich Jelonkach przy ulicy Borowej Góry, o powierzchni 51,48m, na 9 przedostatnim piętrze. Mieszkanie w świetnym punkcie komunikacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Przyjaźń,Warszawa

820 000 zł44 m² 18 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Uno properties prezentuje: 2-pokojowe mieszkanie z 2017 roku przy ul. Jana Olbrachta 124 Atuty mieszkania: - 2.70 m wysokości - niski czynsz 420 zł - balkon i garaż - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 589 000 zł118 m² 13 477,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

1 589 000 zł | sprzedaż | 3 pokoje | 117,92 m2 plus 103 m2 ogródka| warszawa | bemowo | powstańców śląskich I metro I bez pcc Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiatycka

Bemowo,Warszawa

537 000 zł36 m² 15 105,50 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na na pierwszym piętrze 12-piętrowego bloku oddanego do użytku w 1977 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Blok w cichej okolicy z mnóstwem zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

749 000 zł52 m² 14 321,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie na Bemowie, o pow. 52,3 m2, usytuowane na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne w bardzo dobrym stanie - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szareckiego

Bemowo,Warszawa

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bemowie. Układ mieszania: -Pokój dzienny z wyjściem na zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kocjana

Bemowo,Warszawa

973 175 zł56 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Kocjana. Nieruchomość znajduje się 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strońska

Bemowo,Warszawa

779 000 zł67 m² 11 626,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 3-pokojowe 66,7 m Bemowo Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,7 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Strońskiej 3 na Bemowie w Warszawie. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kawy

Bemowo,Warszawa

3 700 zł104 m² 35,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie jest bez mebli. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 103.76m2 salon, 2-sypialnie, kuchnia, łazienka, wc, hol, korytarz. Część dzienna - otwarta, duży salon - 35 m2 z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 000 zł12 m² 167 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

! nowa kawalerka! świeżo wykończona! dostępna od teraz Do wynajęcia w pełni funkcjonalna kawalerka o powierzchni 12m2 znajdująca się przy ulicy Szeligowskiej 30a w budynku z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie z mp położone przy ul. Górczewskiej 200a na warszawskim Bemowie. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 47,21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie smart 38 m | Narwik 16, bemowo | Pierwszy Najem Do wynajęcia świeżo wykończone, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

999 000 zł53 m² 18 978 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na zakup jasne, przestronne mieszkanie przy ul. Pełczyńskiego 32. Powierzchnia 52m2, plus taras 47m2! Orientacyjne wymiary: salon 23m2 Kuchnia otwarta 7m2 - lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij