dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Bemowo

580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

379 000 zł30 m² 12 760,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Dwustronne 1-pokojowe mieszkanie na chronionym osiedlu blisko Ratusza Bemowo. Na 29,7m składa się: pokój (16,5m ) z aneksem kuchennym (5,9m ), łazienka (4,1m ) z wanną, przedpokój (3,2m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

570 000 zł46 m² 12 383,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na spokojnej, zielonej części Bemowa przy ul. Szeligowskiej. Atuty nieruchomości: - rozkład mieszkania - duży ogródek - świetny punkt komunikacyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bemowo

Bemowo,Warszawa

419 000 zł30 m² 14 065,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz Nowego mieszkania o ustawnym rozkładzie? Lubisz wypoczywać na świeżym powietrzu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Osiedle zlokalizowane jest w blisko terenów zielonych!. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Chrzanów

Chrzanów,Warszawa

63,35 zł/m²110 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o pow. 111 m2. Lokal mieści się na Bemowie (chrzanów), w ciągu innych lokali handlowo-usługowych, na nowym osiedlu Lazurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bemowo,Warszawa

595 000 zł56 m² 10 653,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Posiadamy w ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Millera 10 w Warszawie dzielnica Bemowo. Nieruchomość stanowi odrębną własność z kw. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gołuchowska

Bemowo,Warszawa

535 000 zł50 m² 10 648,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomość na sprzedaż 45,57 m2 Bemowo. Dwa duże, niezależne pokoje, osobna widna kuchnia, łazienka, przedpokój, około 6 m balkon. Do mieszkania przynależy duża piwnica - 4,67 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

490 000 zł38 m² 12 830,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bemowo , 2- pokojowy apartament znajdujący się na 1. piętrze w 4- piętrowym budynku apartamentowym z 2022 r. Na powierzchnię 38,19 m2 składa się salon z aneksem kuchennym 20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

485 000 zł37 m² 13 108,10 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe - 37 m2 blisko Metra Bemowo Lokalizacja: warszawa Bemowo Cena: 485 000 pln Metraż: 37 m2 Piętro: 8 z 9 Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

539 000 zł50 m² 10 801,60 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokoje 49.9 m2 które mieści się na 9 piętrze 12 piętrowego budynku. Doskonała lokalizacja1 Wszystko na wyciągnięcie ręki. W pobliżu znajduje się park, a pod samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

550 000 zł46 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż słoneczne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Wrocławskiej. Atuty nieruchomości: - lokalizacja - komunikacja - zielona okolica - rozkład -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

670 000 zł63 m² 10 567,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie ma obecnie 2-pokoje i oddzielną kuchnię, natomiast jest możliwość re-aranżacji na 2 sypialnie i salon z aneksem. Zapraszam po więcej informacji! Chciałabym zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

5 999 999 zł942 m² 6 369,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym usytuowana przy cichej uliczce (świetnie skomunikowanej z głównymi traktami Warszawy [autobus, tramwaj, metro], w pobliżu Hali Wola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Górce,Warszawa

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie 55m2, piętro 1/4 z windą w budynku z 1998r. przy ul. Powstańców Śląskich, bemowo. Idealne dla singla/singielki lub pary, oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

650 000 zł68 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie o powierzchni 67,5 M2 w kameralnym budynku przy ul. Zaborowskiej. Lokal składa się z przestronnego salonu (ok. 21m2), 2 sypialni (ok. 11 oraz 12m2) , kuchni (ok.9,5m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołuchowska

Bemowo,Warszawa

580 000 zł48 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie: nowe drzwi wewnętrzne, nowa instalacja elektryczna, na ścianach nowe gładzie, nowe podłogi - deska barlinecka. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu 303

Górce,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 261,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! Sprzedam mieszkanie na kameralnym, zamkniętym, chronionym osiedlu położonym przy ulicy Dywizjonu 303. Osiedle pełne zieleni , ciche spokojne, mające dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 499 000 zł143 m² 10 482,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne, przestronne i zadbane mieszkanie nieopodal metra Bemowo (10 minut komunikacją miejską). Mieszkanie jest bardzo ustawne i trzystronne co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowiecka

Bemowo,Warszawa

760 000 zł71 m² 10 763,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Rezerwacja! bez prowizji, atrakcyjne 71 m2! Anna Zaremska Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować komfortowe trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie. Lokal o powierzchni 70,61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

675 000 zł78 m² 8 654 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 3-pokojowe (płd.-zach./płn.-wsch.) na Bemowie ul. Zaborowska, pow. 78 m, 4-te piętro (z 5-ciu), budynek z 1997 roku (bez windy): widna kuchnia (12 m - zdjęcie 5+6) , salon (21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

1 250 000 zł70 m² 17 985,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż jasne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w pięciokondygnacyjnym bloku z 2008r mieszczącego się przy ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego, 800m do Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

635 000 zł63 m² 10 023,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania 3- pokojowe mieszkanie położone na warszawskim Bemowie przy ul. Wrocławskiej 16. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w bloku 10 piętrowym z windą z 1985 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kawy

Bemowo Lotnisko,Warszawa

940 000 zł86 m² 10 955,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Słoneczne, 4 pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy na Bemowie przy ulicy Franciszka Kawy. Widok na zieleń. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie (parkiet dębowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boernerowo,Warszawa

11 000 zł434 m² 25,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Poszukujący nie płaci prowizji Osoba prowadząca Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej ok. 430 m 2 w rejonie osiedla Boernerowo i Centrum Handlowego Bemowo. Przeznaczenie na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 750 000 zł386 m² 4 534 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:539 m²

Dom dla dużej rodziny lub jako inwestycja. Bardzo dobre położenie. Osiedle Groty. Kameralna, zielona okolica. Blisko las. Czyste powietrze! Połowa bliźniaka z lat osiemdziesiątych, rozbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 700 zł41 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament kompletnie umeblowany I wyposażony. Wysoki standard. Dobre miejsce na granicy Bemowa; sąsiedztwo nowych osiedli z szybko rozwijającą się infrastrukturą (sklepy, kluby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Bemowo,Warszawa

122,22 zł/m²45 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal usługowy z witryną oraz wejściem od ulicy, położony na warszawski Bemowie visa vi Galerii Wola Park, o powierzchni ok. 37 mkw. plus dodatkowym ogródkiem ok. 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Boernerowo

Boernerowo,Warszawa

25,35 zł/m²434 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Poszukujący nie płaci prowizji Osoba prowadząca Do wynajęcia powierzchnia komercyjna ok 430 m 2 w rejonie osiedla Boernerowo i Centrum Handlowego Bemowo. Dom ( pól bliźniaka ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budy

Bemowo,Warszawa

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia ciekawą kawalerkę tuż obok metra na pograniczu Woli oraz Bemowa. Znajduje się ona na strzeżonym osiedlu z parkingiem naziemnym na jego terenie w cenie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

649 000 zł63 m² 10 236,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Chciałabym zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4 m w nowym budownictwie - 2008 rok. Mieszkanie znajduje się przy ul. Narwik 24 na warszawskim Bemowie. To świetna okazja na zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Millera

Bemowo,Warszawa

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią, o powierzchni 70 m2 położone na 2 piętrze w sześciopiętrowym z windą. Lokalizacja: warszawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców

Jelonki,Warszawa

4 000 zł68 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie z wydzielonym miejscem do pracy. Niska kameralna zabudowa. Zamknięte patio z placem zabaw dla dzieci. Obok park "glinianki". Blisko komunikacja miejska, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Człuchowska

Jelonki,Warszawa

115 zł/m²20 m² 2 262 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Do wynajęcia lokal użytkowy , handlowo - usługowy o pow.19,67 m 2 na Jelonkach , przy ulicy Człuchowskiej. Ciąg handlowy kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lazurowa

Jelonki,Warszawa

3 200 zł68 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestrzenne, jasne, dwustronne, z trzema oddzielnymi/niezależnymi pokojami oraz oddzielną, widną kuchnio-jadalnią o powierzchni 68 m2, umeblowane, gotowe do wprowadzenia. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rostworowskiego

Bemowo,Warszawa

660 000 zł63 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m2 usytuowane na ostatnim 6 piętrze w bloku z cegły z lat 90-tych zlokalizowane w bardzo dobrej lokalizacji na Bemowie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Jelonki,Warszawa

449 000 zł42 m² 10 819,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nieruchomości prezentuje dobrą ofertę. Mieszkanie: funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 41 m2, w któ: - salon (16m2) z loggią, - kuchnię (5,5m2) z oknem, - sypialnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Apenińska

Bemowo,Warszawa

642 000 zł68 m² 9 431,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,07 m2 usytuowane na ostatnim 3 piętrze zlokalizowane na Bemowie ul. Apenińska. Budynek z lat 90-tych. Brak windy. Budynek monitorowany. Okna i parapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szwankowskiego

Jelonki,Warszawa

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 m2zlokalizowane na warszawskim Bemowie - Jelonki. Budynek sąsiaduje z ulicami Lazurową i Górczewską. Do najbliższej stacji metra 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Warszawa

Jelonki,Warszawa

70 zł/m²60 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Do wynajęcia lokal użytkowy , handlowo - usługowy o pow.60 m 2 na Jelonkach w rejonie Hali Człuchowskiej i Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossutha

Bemowo,Warszawa

488 000 zł49 m² 9 992 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja! W skrócie: - ul. Lajosa Kossutha 10 /bemowo. - 2 pokoje z odzielną kuchnią / 48,84m2. - budynek z 1978 roku. - mieszkanie idealne do wynajmu 600m od metra, autobusu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

507 000 zł43 m² 11 901,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dwupokojowego mieszkania 42,60m z własnym ogródkiem na Bemowie. Dobra lokalizacja, nie brakuje terenów zielonych jak i wielu lokali usługowych, niedaleko znajduje się też "wola Park".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

635 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

:Krótko: bemowo, przytulne i funkcjonalne mieszkanie przy ul. Wrocławskiej | powierzchnia 63,5m2 | do wprowadzenia. :Atuty: nieruchomość świetnie sprawdzi się na cele mieszkalne dla osób.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij