dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Bemowo

580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Połczyńska

Bemowo,Warszawa

1 500 000 zł161 m² 9 316,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Pragnę zaprezentować Państwu dom na zamkniętym osiedlu z możliwością własnej aranżacji lub zlecenie naszej profesjonalnej firmie wykończeniowej z odbiorem mieszkania pod klucz. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bemowo

Bemowo,Warszawa

715 000 zł68 m² 10 514,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

4-pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią i dużą loggią, położone w niskim budynku na terenie osiedla Górczewska. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raginisa

Jelonki,Warszawa

3 700 zł53 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***** biuro nieruchomości ładna willa prezentuje**** oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni na warszawskich jelonkach przy ul. Władysława raginisa. Najem 3700 zł W tym czynsz + media klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

569 000 zł49 m² 11 612,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich. Zakup możliwy tylko za gotówkę z uwagi na stan prawny lokalu. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

753 000 zł58 m² 12 907,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo Na sprzedaż 3pokojowe mieszkanie na Bemowie. Niedaleko trasy S8, 800m do metra Bemowo. Termin oddania: od I kwartał 2024 Piętro: od Parter do 6 Miejsce postojowe podziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

855 000 zł62 m² 13 682,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 62,49m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku 5-ciopiętrowym zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

715 000 zł61 m² 11 746,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe osiedle na warszawskim Chrzanowie to sześć nowoczesnych budynków z podziemnymi garażami. Wyjątkowy design architektury i bogactwo zieleni sprawią, że to osiedle szybko stanie się Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazubów

Bemowo,Warszawa

753 000 zł58 m² 12 907,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry. Na sprzedaż mieszkanie na Bemowie. 3 pokoje z dużym balkonem 15.30m2. Termin oddania: od I kwartał 2024 Piętro: od Parter do 6 Miejsce postojowe obowiązkowe: tak Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

523 000 zł35 m² 14 803,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 700 zł41 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament kompletnie umeblowany I wyposażony. Wysoki standard. Dobre miejsce na granicy Bemowa; sąsiedztwo nowych osiedli z szybko rozwijającą się infrastrukturą (sklepy, kluby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

1 050 000 zł70 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, przestronne w dobrym stanie i świetnie skomunikowane na Bemowie przy ul. Pirenejskiej. Atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja - bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

539 900 zł46 m² 11 737 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie na parterze po kapitalnym remoncie, umeblowane i wyposażone, w całości wykończone pod okiem projektanta. Mieszkanie składa się z : - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

769 000 zł69 m² 11 144,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Taniej niż u dewelopera, zacznij aranżować mieszkanie już jutro. Mieszkanie do wykończenia według własnych potrzeb w stanie deweloperskim. Wejdź obejrzeć mieszkanie, budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzozowa

Bemowo,Warszawa

730 000 zł61 m² 11 613,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Witam! Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim na Bemowie oddane do użytku IV kwartał 2024r W pobliżu inwestycji znajdują się tereny zielone, punkty usługowo handlowe, placówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Połczyńska

Bemowo,Warszawa

70 000 zł2 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapytaj o ofertę :. Nowoczesny obiekt magazynowo biurowy położony przy zjeľdzie z trasy S8. Dostępny od 15 stycznia 2022. Do wynajęcie oferowane są powierzchnie magazynowe z biurami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

765 000 zł58 m² 13 189,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Serdecznie zapraszam do kupienia wyjątkowego 3 pokojowego mieszkania w cichej i zielonej okolicy na zadbanym, kameralnym osiedlu z dużym balkonem. Jeśli szukasz mieszkania dla siebie lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucharskiego

Jelonki,Warszawa

1 950 zł30 m² 64,48 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie (w mieszkaniu 2-pokojowym, drugi pokój zamknięty) na Bemowie (jelonki). Mieszkanie Mieszkanie umeblowane, wyposażone, słoneczne, jednostronne - południowy-wschód, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

45 zł/m²562 m² 25 290 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Zapytaj o ofertę : 13289. Budynek jest doskonale położony pod względem dojazdu do obwodnicy Warszawy (s8) oraz autostrady. Przed budynkiem na ogrodzonej działce znajduje się parking. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczy Solskiej

Jelonki,Warszawa

495 000 zł41 m² 11 947,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,43 m ,4 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1976 roku -warszawa, jelonki, ul. Puszczy Solskiej. W bloku dwie windy ,wejście do bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, ul. Poznańska

Bemowo,Warszawa

40 500 zł1 180 m² 34,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Zapytaj o ofertę :. Nowa hala magazynowa z przyległym biurem, dostępna od 08/22. Nowoczesny obiekt położony na dużej, ogrodzonej dzialce, kilkanaście miejsc parkingowych. Magazyn 980m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, ul. Poznańska

Bemowo,Warszawa

5 600 000 zł564 m² 9 929,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Zapytaj o ofertę :. Nieruchomość o pow. 8100m2 położona jest 1,2 kilometra od granic Warszawy, 1,5 kilometra od trasy poznańskiej oraz 1,5 kilometra trasy s7/s8 i autostrady A2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

1 136 000 zł93 m² 12 226,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja wyśmienitego dewelopera, od dziesięcioleci podbijającego rynek europejski. Sprawdzona marka to gwarancja jakości - potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty, którymi może pochwalić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

495 765 zł35 m² 14 177 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Ogromną zaletą tego rejonu są powstające stacje metra planowana stacja Chrzanów znajdzie się zaledwie 200 metrów od M Bemowo i umożliwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 26 do109 m2 mieszkania 1-, 2-, 3-, 4-,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bemowo,Warszawa

556 816 zł40 m² 14 025,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! Inspirowane warszawskim modernizmem, kameralne trzy budynki. Biały tynk połączony z dekoracyjną, pionową płytką klinkierową nadaje całości minimalistyczny, a przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

370 000 zł28 m² 13 047 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

655 000 zł54 m² 12 129,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 54m2 - 3 pokoje - 200m od stacji Metra chrzanów Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bemowo

Bemowo,Warszawa

760 000 zł82 m² 9 268,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Ciche , 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 m2 położone na 2.piętrze kameralnego budynku, otoczonego zadbaną zielenią. Niedaleko znajduje się parking społeczny, przystanki autobusowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

977 000 zł78 m² 12 606,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! Bez pcc! Nowe osiedle na warszawskim Chrzanowie to sześć nowoczesnych budynków z podziemnymi garażami. Wyjątkowy design architektury i bogactwo zieleni sprawią, że to osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blatona

Bemowo,Warszawa

599 000 zł47 m² 12 745 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Wyłącznie w naszej ofercie! Oferujemy na sprzedaż rozkładowe, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 znajdujące się na Bemowie przy ul. Blatona. Atuty mieszkania: - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Poznańska

Bemowo,Warszawa

7 220 €2 063 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapytaj o ofertę :. Nowoczesny budynek magazynowy położony w Ożarowie Mazowieckim. Oferowana powierzchnia magazynowa to moduł 2064m2 , 3 doki, wjazd z poz 0. Wysokość 10m, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

580 000 zł40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Urokliwe dwupokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Batalionów Chłopskich. Lokal zlokalizowany jest na parterze i ma wyjście do ogródka. Okna pcv wychodzą na stronę zachodnią. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

538 000 zł42 m² 12 748,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 42,20m2 - 2 pokoje - 200m od stacji Metra chrzanów Przytulne dwupokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowej Góry

Bemowo,Warszawa

499 000 zł41 m² 12 171 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2. na Bemowie przy ulicy Borowej Góry w Warszawie. Mieszkanie składa się z : - Salonu z balkonem - Sypialni - Łazienki z wc Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Połczyńska

Jelonki,Warszawa

60 zł/m²63 m² 3 780 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca W przypadku tej oferty Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o pow. ok 63 m 2 na Jelonkach przy ulicy Połczyńskiej. Przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

519 000 zł39 m² 13 307,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nieruchomości poleca dobrą ofertę. Mieszkanie: świetnie zaprojektowane, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe w którego w skład wchodzi: - salon z aneksem kuchennym o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: dobra lokalizacja na warszawskim Bemowie, 3 minuty do pętli tramwajowej. W odległości dwóch przystanków tramwajowych znajduje się stacja metra Bemowo, liczne autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Bemowo,Warszawa

415 000 zł30 m² 13 833,30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rozkład Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 30m2 składające się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju. Standard Bardzo dobry standard. Mieszkanie po remoncie.