dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Anin

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

7 500 zł90,01 m² 83,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel.   oferta wynajmu mieszkania - warszawa, wawer, ul. Alpejska Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,01 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 561 000 zł2 561 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka zadrzewiona o wymiarach 34m X 75m położona w bezpośrednim sąsiedztwie głównej, wylotowej trasy. W aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego teren ten jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Willa, ul. Kosynierów

Anin,Warszawa

4 399 000 zł684 m² 6 432,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:974 m²

Mam przyjemność zaprezentować unikatową rezydencję położoną w zielonej części Wawra - na tzw. Wawerskich Błotach, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany

Anin,Warszawa

1 000 zł9 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Do wynajęcia pokój dla jednej osoby. Pokój czysty , po remoncie. Pokój oddzielny, zamykany. Wspólna kuchnia w pełni wyposażona, łazienka z wc. Na dole pralnia. Ogródek z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widoczna

Anin,Warszawa

3 150 zł45 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje | Garaż | 3 min pkp | Gotowe do wprowadzenia Warszawa Wawer - Anin | ul. Widoczna 65a Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, zielonej części Warszawy, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pożaryskiego

Anin,Warszawa

880 000 zł47 m² 18 872 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0% Prowizji Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, mieszkanie w sercu Anina ,zaprojektowane przez dekoratora wnętrz i wykończone z dbałością o każdy detal .Gustownie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Axentowicza

Anin,Warszawa

714 000 zł51 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, tuż przy lesie w Aninie na osiedlu ibj Anin (dawniej osiedle Instytutu Badań Jądrowych w Świerku). Pociągi skm i km niczym metro w 29 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pazińskiego

Anin,Warszawa

1 050 000 zł64 m² 16 304,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Czteropokojowe, ciche, słoneczne i ustawne mieszkanie o pow. 64,4 m2 w Warszawskim Starym Aninie tuż przy lesie. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Anin,Warszawa

12 000 zł249 m² 48,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do wynajęcia 6-pokojowy, 1-piętrowy bliźniak 249m2 na działce 2500m2, wawer, anin. Spokojna, zielona okolica, dom z ogrodem, idealny dla rodziny. Cena: 12000 zł + media wg zużycia (prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Alpejska

Anin,Warszawa

6 300 zł90 m² 69,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.Oferujemy do wynajęcia przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,01 m, zlokalizowane w zielonej i cichej części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hertza

Anin,Warszawa

549 000 zł37 m² 14 878 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 36,9 m , na którą składają się: salon z wyjściem na balkon, oddzielna, widna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Lokal położony jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Anin,Warszawa

9 600 zł250 m² 38,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia 7-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 250 m2 na działce 700m2, wawer Anin. Idealny dla rodziny lub dla firmy. Cena: 9 600 zł netto + media wg zużycia (prąd, woda, gaz). Wymagana kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Anin,Warszawa

5 600 zł150 m² 37,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:678 m²

Do wynajęcia 4-pokojowy, 1-piętrowy dom wolnostojący 150m2 na działce 678m2, wawer, anin. Spokojna, zielona okolica, dom z ogrodem, idealny dla rodziny. Cena: 5600 zł + prąd, woda, gaz wg zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Anin,Warszawa

1 875 000 zł207 m² 9 066,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Duży 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w otoczeniu zieleni przy ul. Hertza na osiedlu Anin w Wawrze. Druga linia zabudowy i ogród otoczony wysokimi drzewami zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krawiecka

Anin,Warszawa

3 500 000 zł415 m² 8 433,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 035 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dom na sprzedaż w Aninie ul. Krawiecka, anin, wawer, warszawa, mazowieckie Powierzchnia: 415 m powierzchni użytkowej (w tym garaż) Rodzaj zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pazińskiego

Anin,Warszawa

690 000 zł49 m² 13 956,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pazińskiego, położone w kameralnej części Anina. Lokal o powierzchni użytkowej 49,44 m został funkcjonalnie powiększony o dodatkową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Tulipanowa

Anin,Warszawa

2 000 000 zł2 030 m² 985,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Media: gaz - w ulicy prąd - w ulicy, ok 100m Wymiary działki: 30 m x 68 m Jest obowiązujący mpzp - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna na działkach z zielenią leśną. Nakazuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Anin,Warszawa

890 000 zł64 m² 13 906,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zamieszkaj w sercu zielonego Anina 64 m spokoju i stylu! Marzysz o mieszkaniu, gdzie poranki witają Cię śpiewem ptaków, a do centrum Warszawy dojedziesz w kilkanaście minut?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Warszawa

Anin,Warszawa

3 060 000 zł3 068 m² 997,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z potencjałem Anin, prestiżowa lokalizacja pod dom, inwestycję lub działalność usługową Na sprzedaż wyjątkowa działka zlokalizowana w sercu Anina jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Anin,Warszawa

1 750 000 zł260 m² 6 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:678 m²

: w skrócie: na sprzedaż | dom wolnostojący | powierzchnia użytkowa ok. 160 m2 | powierzchnia całkowita ok. 260 m2 | działka 678 m2 | Wawer | Anin | ul. Bronisława Czecha. : przeznaczenie: - dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Anin,Warszawa

2 650 000 zł270 m² 9 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:851 m²

Dom w jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej wzniesiony w 1966 roku po remoncie generalnym kilka lat temu. Na parerze przestronny salon z kominkiem i wyjściem na balkon, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Anin,Warszawa

35 000 zł1 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:2 551 m²

Do wynajęcia 13-pokojowy, 1-piętrowy dom wolnostojący 1000m2 na działce 2551m2, wawer, anin. Dom z ogrodem w spokojnej okolicy, idealny na cele mieszkaniowe, również na potrzeby firmy. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Kosynierów

Anin,Warszawa

4 399 000 zł684 m² 6 432,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:974 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Anin,Warszawa

2 650 zł30 m² 88,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 30 m2 oraz 7 m2 zabudowanej loggii, która stanowi dodatkowe pomieszczenie mogące pełnić wiele funkcji. Mieszkanie jest umeblowane oraz w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zalipie

Anin,Warszawa

25 000 zł470 m² 53,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 061 m²

Przestronny dom wolnostojący W willowej części dzielnicy anin Z dużym zadbanym ogrodem 8 Pokoi | Wysoka jakość wykończenia | Piękny zadbany ogród | Garaż na 2 samochody | Służbówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pazińskiego

Anin,Warszawa

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- for English check below - Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w pobliżu Narodowego Instytutu Kardiologii w Aninie. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi oraz widnej osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mydlarska

Anin,Warszawa

1 900 000 zł1 100 m² 1 727,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, wawer, ul. Mydlarska (działka o numerze 71/4, obręb 1132) Powierzchnia działki: 1101 m Powierzchnia użytkowa zaprojektowanego domu: 250 m2 Czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Anin,Warszawa

578 000 zł37 m² 15 617,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie 37 m - parter - osiedle ibj Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze niskiego, 2-piętrowego budynku z przełomu lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Anin,Warszawa

784 000 zł52 m² 14 990,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Black friday, obecnie nowa cena. Zielony azyl w sercu Anina - 2 pokoje, 52m2 Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,36 m , położone na kameralnym, pełnym zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pazińskiego

Anin,Warszawa

765 000 zł64 m² 11 981,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Dwupoziomowe mieszkanie w sercu zielonego Anina cisza, natura i potencjał aranżacyjny. Jeśli marzysz o mieszkaniu w otoczeniu zieleni, z dala od zgiełku miasta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Rzeźbiarska

Anin,Warszawa

1 477 000 zł936 m² 1 577,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży unikatową działkę w Aninie przy ul. Rzeźbiarskiej o powierzchni ponad 900m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Wymiary działki: 22m x 43m. Działka ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Anin,Warszawa

1 500 000 zł135 m² 11 130 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Marzysz o domu z ogrodem, ale nie chcesz rezygnować z bliskości centrum miasta? Ta wyjątkowa nieruchomość w Aninie spełni Twoje oczekiwania. Przestrzeń i Wygoda Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Krawiecka

Anin,Warszawa

2 000 000 zł3 076 m² 650,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3076 m , położona w prestiżowej części Anina, w dzielnicy Wawer, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Anin,Warszawa

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Oferta domu do wynajęcia. Połowa bliźniaka z przeznaczeniem na cele biurowe. Dom położony w cichej i spokojnej okolicy, tylko zabudowa jednorodzinna w Aninie dzielnicy Wawer. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Anin,Warszawa

2 220 000 zł350 m² 6 342,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:950 m²

Pięknie położony dom w otulinie Parku Barciucha przy ul. Axentowicza. Nieruchomość wybudowana w 1934 roku przetrwała wojnę zachowując swój unikatowy charakter. Wyjątkowy klimat tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pożaryskiego

Anin,Warszawa

870 000 zł54 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Piękny apartament / wysoki standard / ostatnie piętro / duży taras / blisko komunikacji / gotowe do wprowadzenia Biuro nieruchomości MD Home z przyjemnością prezentuje piękny i przestronny.