dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Warszawa - Oferty wynajmu i sprzedaży

767 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

767 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

825 000 zł52,24 m² 15 792,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: - ul. Broniewskiego 95 / Bielany - 4 pokoje z aneksem kuchennym / 52,24m2 - Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł58 m² 18 948,28 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: - ul. Wolska 17 / Wola - 3 pokoje z aneksem kuchennym / 58m2 - Bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł32,50 m² 14 246,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,5 m , położona na 2. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku na warszawskiej Białołęce To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł49,30 m² 14 787,02 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie o powierzchni 49,3 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy na Ochocie, w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

830 000 zł48 m² 17 291,67 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Stary Mokotów, ul. Batorego | Pole Mokotowskie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 6 piętrze w 16-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł26,70 m² 93,63 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Obejrzyj krótki film video! Polecam do wynajęcia przytulne mieszkanie w ścisłym centrum! Świetna oferta dla singla lub pary, klienta lubiącego korzystać z uroków wielkiego miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł46,40 m² 12 478,45 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Warszawa, ursynów, ul. Strzeleckiego Przedmiotem oferty jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z księgą wieczystą. Budynek posadowiony jest na gruncie o nieuregulowanym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 w wygodnej lokalizacji tuż przy Marina Mokotów. Mieszkanie jest w dobrym stanie, do lekkiego odświeżenia. Inwestycja idealna pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł66,90 m² 10 911,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zdjęcia realistyczne podzielono propozycjami wizualizacji. Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone przy ul. Manteuffla, na warszawskiej Pradze Południe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł49 m² 21 428,57 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie o pow. 46,8m2 (w kw 49m2 wraz z piwnicą) na X kondygnacji w XI-piętrowym budynku z 1971r., z dwoma nowymi windami, na terenie ogrodzonej posesji, Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł38 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Warszawa, targówek, bródno, ul. Wyszogrodzka Zakup za gotówkę. Przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , znajdujące się na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł48 m² 57,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 48 m2, zlokalizowana na 5 piętrze na Grochowie, przy ul. Opinogórskiej. Blisko Jeziorka Gocławskiego i Balatonu. Pełna infrastruktura miejska. 3 pokoje | 48.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne , urządzone mieszkanie położone w ścisłym Centrum. Atrakcyjna lokalizacja i świetny punk komunikacyjny sprawiają, że mieszkanie idealne jest dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

800 936 zł50,40 m² 15 891,59 zł/m²

 

Piętro:16/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie | 2 pokoje | rondo Wiatraczna Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Grochowskiej w bezpośredniej okolicy ronda Wiatraczna. Sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

867 000 zł62 m² 13 983,87 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż świeżo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie. Trzy niezależne pokoje z oddzielną widną kuchnią oraz łazienką z prysznicem oraz wc. Dwustronne i doświetlone. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ważne: kontakt tylko i wyłącznie od 8:00 do 19:00 ( Proszę nie! dzwonić! poza tymi godzinami - nie odbieram zastrzeżonych numerów). Proszę przed głównym telefonowaniem wysłać smsa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świeżo odświeżone 2 pokoje z widokiem na zieleń, winda, wanna Szukając mieszkania na Bielanach, zazwyczaj liczy się na dwie rzeczy: spokój za oknem i infrastrukturę, która pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł32 m² 101,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie po generalnym remoncie. Klimatyzacja. Piękny widok z okna. Nowy układ mieszkania. Salon z aneksem kuchennym, wydzieloną sypialnią (częściowo przeszkloną ścianą), oraz.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł34 m² 13 232,35 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Jeśli szukasz idealnego mieszkania dla siebie, ta oferta na pewno Cię zainteresuje. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni ok 34 m2 w spokojnej, zielonej części Wawra.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł37,30 m² 16 595,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż przy ul. Gotarda 1 -w sercu Służewca na Mokotowie. Jeśli szukasz ustawnego 2-pokojowego mieszkania w okolicy, gdzie wszystko co potrzebne do.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł63 m² 11 507,94 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na warszawskim Ursynowie przy ul. Polinezyjskiej 12. Jeśli szukasz 3-pokojowego mieszkania w okolicy, gdzie wszystko masz na wyciągnięcie.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł47 m² 15 106,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Jasnodworskiej 10 na warszawskim Żoliborzu. Jeśli potrzebujesz mieszkania, którego lokalizacja zapewni najwyższy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

799 000 zł64,50 m² 12 387,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja Warszawa, targówek Mieszkaniowy, ul. Złotopolska Metro Trocka 200 m Autobus 150 m Bardzo ustawne, widne, słoneczne mieszkanie z dużym balkonem. Zadbany, ogrodzony budynek.

Szczegóły ogłoszenia

914 000 zł68,94 m² 13 257,91 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność tylko W naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe, przy ul. Wspólna Droga. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł41,43 m² 15 906,35 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Więcej informacji pod numerem telefonu   . Na sprzedaż tylko w naszym biurze, bardzo ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,43 m , położone na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł82,20 m² 12 164,23 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 82,20 m , położone na 5 piętrze w zadbanym, 12-piętrowym budynku na warszawskim Bródnie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł63 m² 16 507,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedam bezpośrednio 3 pokojowe, przestronne, rozkładowe mieszkanie mieszczące się na wysokim parterze z ogródkiem i tarasem. Głównymi atutami mieszkania są: - doskonała lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł33,40 m² 16 467,07 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie, które wyróżnia się na tle większości ofert w tej okolicy ostatnie piętro, otwarta przestrzeń przed oknami i świetne doświetlenie przez praktycznie cały dzień. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł47,50 m² 21 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

To mieszkanie na sprzedaż znajduje się na 3. piętrze w bloku z 1967 roku przy ul. Karmelickiej na osiedlu Muranów w Warszawie. Budynek wyposażony jest w windę i domofon.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł54,90 m² 12 295,08 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Krasnobrodzkiej 21 na warszawskim Bródnie. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze, dwunastopiętrowego budynku z 1976 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł37,50 m² 15 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zamieszkaj w miejscu, które ma duszę! Przedstawiamy wyjątkową okazję zakupu mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych dzielnic Warszawy na Saskiej Kępie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł42 m² 15 452,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, usytuowane przy ul. Broniewskiego 77 na warszawskich Bielanach. Lokal znajduje się na 10. piętrze budynku wyposażonego w dwie windy.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł41,50 m² 12 530,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskich Bielanach Budynek & Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł46,40 m² 16 163,79 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na z osobną kuchnia na Warszawskim Mokotowie. Komunikacja: - przystanek autobusowy "wróbla" - 5'.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł54,50 m² 18 330,28 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Park Moczydło | ul. Deotymy | 54 m | Wola Na sprzedaż wyjątkowo jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,5 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł47,20 m² 16 631,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na Ursynowie w budynku przy ulicy Meander nr 3. 2 rozkładowe pokoje z możliwością wydzielenia małego 3 pokoju kosztem kuchni ./widoczny na planie - stan.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł47,20 m² 19 470,34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż jasne, ciche mieszkanie o powierzchni 47,2 m na Ursynowie, w świetnym punkcie komunikacyjnym, około 200 metrów od stacji metra Natolin. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48,30 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, słoneczne 2 pokoje dostępne od zaraz. Bezpośrednio do wynajęcia, 2-pokojowe mieszkanie, usytułowane tuż przy metrze (stacja Imielin) ul. Hawajska 6. Mieszkanie o powierzchni 48,3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł36,70 m² 17 956,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Są mieszkania, które po prostu działają - dobrze zaprojektowane, świetnie skomunikowane i położone w zielonej części miasta. To jest dokładnie ten przypadek. Na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł18,90 m² 21 111,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Kawalerka 18,9 m z potencjałem | 9 piętro | Świetna komunikacja Szukasz wygodnej przestrzeni dla dziecka studiującego w Warszawie lub myślisz o lokacie kapitału na przyszłość? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,00 m2, usytuowane na 3 piętrze w doskonałej lokalizacji w Ursusie przy ul. Stanisława Wojciechowskiego 35. W sąsiedztwie Park Hassów,.