Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

110 zł/m²112,36 m² 12 360 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu narożnego lokalu użytkowego o powierzchni 112,36 m , idealnego pod gabinet stomatologiczny, zlokalizowanego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 493 zł51,31 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na nowoczesnym, kameralnym osiedlu składającym się z pięciu budynków oferuję komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,31m. To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł1 736 m² 863,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Kobyłce o powierzchni 1736 m2 składająca się z dwóch mniejszych o powierzchniach 880 i 856 m2. Działka w planie miejscowym oznaczona jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

189 000 zł42 m² 4 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy - Ostróda, ul. Jaracza | 42 m | parter |witryna kupujący zwolniony z podatku pcc 2% - 189 000 zł brutto! Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 690 000 zł276 m² 9 746,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 795 m²

Do sprzedaży oferowany jest kameralny ośrodek wypoczynkowy położony nad jeziorem o krystalicznie czystej wodzie w uznanej pięknej miejscowości otoczonej bujnymi lasami na wzgórzach. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 203 873 zł62,98 m² 19 115,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc 2 miejsca postojowe w cenie 90.000zł (zewnętrzne + garażowe) Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o pow. 63m2 położona na parterze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

15 750 zł750 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferta bez prowizji Magazyn dostępny od zaraz. Nowoczesny magazyn wysokiego składowania o powierzchni 750m2 w tym zaplecze socjalne 30m2. Lokal na terenie zamkniętym i ogrodzonym. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł153 m² 2 934,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 565 m²

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w Nieruchomości labirynt Dom wolnostojący, piętrowy, o powierzchni całkowitej ok. 153m2, użytkowej ok. 110m2 usytuowany na dużej, urokliwej działce.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł106,60 m² 1 866,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:918 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 106 m , posadowiony na działce o powierzchni 918 m . Nieruchomość zlokalizowana jest w atrakcyjnym punkcie bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł136 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 245 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości prowadzi wyłączna sprzedaż domu w powiecie Biłgorajskim/ Nieruchomość położona na działce o powierzchni 2245m2 w większej części utwardzonej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

W ofercie sprzedaży duża kawalerka na os Bukowym, w budynku z cegły. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, gdzie na podłodze panele, ściany wygładzone i pomalowane. Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł700 m² 510 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w północnych rejonach Radzymina. wymiary działki 22,5 (od ulicy) na 31 m położona przy asfalcie media w ulicy: prąd, gaz, woda położona przy nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 000 zł36,42 m² 13 097,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,42 m2, położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Pastelowej w Gdańsku. Lokal oferowany jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł38 m² 10 236,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Toruń, ul. Sucharskiego bez prowizji dla biura Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż w pełni wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł14 114 m² 102,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę 1,41 ha w miejscowości Bochnia- ul. Kąty Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 14 114 m , położoną w miejscowości Bochnia. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 100 m² 136,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży 2 z 5 działek gruntu , położonych w miejscowości Gnatowice Stare gm. Kampinos. Zgodnie z aktualnym obowiązującym planem.

Szczegóły ogłoszenia

3 770 000 zł191,56 m² 19 680,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Dom piętrowy w spokojnej okolicy, otoczony malowniczym lasem sosnowym. Parter: - salon z otwartą kuchnią oraz toaleta dla gości. - sypialnia na parterze z własną łazienką. -.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł88 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Oferta sprzedaży mieszkania w Sochaczewie przy ul. Warszawskiej Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dużego mieszkania położonego na 1. piętrze w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł99,32 m² 14 599,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:146 m²

Oferujemy dwupoziomowe apartamenty w doskonałej części Józefowa - Michalin. Zaledwie 300 metrów od stacji pkp i granicy Warszawy. W otoczeniu zieleń- mazowiecki Park Krajobrazowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł2 132 m² 215,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka z potencjałem inwestycyjnym, położona w miejscowości Twardosławice, gmina Grabica. Teren położony praktycznie na granicy Piotrkowa Trybunalskiego i Twardosławic.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł40 m² 2 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 780 m²

Nowa cena. Dom wolnostojący z drewna do remontu na działce 3780 m kw obsadzonej drzewami owocowymi jabłoniami w Zakrzowie gm. Łaziska pow. Opole Lubelskie. Dom: -powierzchnia użytkowa 40.

Szczegóły ogłoszenia

620 360 zł212,68 m² 2 916,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:821 m²

Dom jednorodzinny w Zapolicach - funkcjonalny układ i przestrzeń dla całej rodziny Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 159,70 m , położony na działce numer 498.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Grand estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom położony w malowniczej miejscowości Trzepowo w gminie Przywidz. To idealna propozycja dla osób szukających prywatności, bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł65,18 m² 10 417,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 65,18 m2, zlokalizowane w kameralnej inwestycji we Wrocławiu Stabłowice. Ważne informacje: inwestycja obejmuje 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł707 m² 3 521,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 707 mkw., zlokalizowany w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Warszawy na Pradze Południe, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł1 632 m² 1 072,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta inwestycyjna grunt pod zabudowę mieszkaniową / deweloperską Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 1 632 m , stanowiący kompleks 4 działek tworzących jedną.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 000 zł9 100 m² 351,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie W naszej agencji! Na sprzedaż działka o powierzchni 9.100 mkw przy Alei Lecha Kaczyńskiego w Radzyminie. Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł2 964 m² 109,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- - poszukujesz wyjątkowo przestronnej działki, w kształcie kwadratu, blisko Mielca, w rozsądnej cenie, w cichym i spokojnym miejscu, z wszystkimi mediami i wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł38,72 m² 8 780,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania! nowe mieszkanie o powierzchni 38,72 m położone w kameralnym, nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym Moje.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł44,56 m² 5 587,97 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Chodzieży, ul. Grudzińskich, parter , Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,56 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

49 500 zł1 200 m² 41,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wilsons nieruchomości komercyjne Do wynajęcia funkcjonalny, dwukondygnacyjny obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni ok. 1200 m (ok. 800 m hali magazynowej + ok. 500.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł164 m² 1 371,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 11 arów z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego. Idealna propozycja dla osób, które chcą zaoszczędzić czas i pieniądze oraz wejść.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wiecanowo

Wiecanowo,kujawsko-pomorskie

85 000 zł1 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o zamieszkaniu w malowniczym miejscu, blisko natury, z dala od miejskiego zgiełku? Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę działek przeznaczonych pod zabudowę w urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł186,60 m² 3 483,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:802 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Łęg Przedmiejski. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 186,6 m usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W dzierżążnie trasa kartuzy-żukowo Oferuję do wynajęcia umeblowane mieszkanie dla jednej - dwóch osób, w w centrum Dzierżążna. Cena dotyczy całego mieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł76,13 m² 6 291,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1770

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76,13 m , zlokalizowane w centrum miasta w zadbanej kamienicy Lokal znajduje się na 4. piętrze budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł52 091 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny obręb akwenu dębowa Działka inwestycyjna wraz z zabudowaniami gospodarczymi i inwentarskimi o łącznej powierzchni 5,2091ha zlokalizowana: dębowa, gmina Reńska Wieś,.

Szczegóły ogłoszenia

57 000 zł204 m² 279,41 zł/m²

 

Piętro:51/52

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Unikatowy, designerski apartamentna 51 piętrze w inwestycji Złota 44 english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowy apartament ze spektakularnym.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł47,40 m² 6 645,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,40 m , położonego na 4 piętrze w budynku przy ul. Kopernika w Iławie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 145 000 zł64,26 m² 17 818,24 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Luksusowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji La Vie House cesja Kraków | Podgórze | ul. Łagiewnicka, planowane oddanie: i kwartał 2027 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł90,66 m² 14 328,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Tylko U nas atuty nieruchomości: - wysoki standard wykończenia - ogrzewanie podłogowe w całym domu - duży ogródek - 210 m2 - 4 pokoje - ogrzewanie indywidualne (kocioł gazowy) lokalizacja:.