Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 500 000 zł178 m² 14 044,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Nowoczesny dom W zielonej okolicy | harmonia, prywatność I energooszczędność Cicha lokalizacja | Działka 1800 m | Fotowoltaika i Pompa ciepła | Niskie koszty utrzymania Ta.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł805 m² 118,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działki od 801 m2 do 835 m2 z dostępem do mediów w miejscowości Ołużna, niedaleko Kołobrzegu oraz bliskiej odległości do Gościna oraz Charzyna. O nieruchomości - Wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 600 zł97,60 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:185 m²

Zewnętrzny segment z dużym ogrodem, podłogowym ogrzewaniem i dodatkowym gabinetem to coś więcej niż dom. To Twoje miejsce na Ziemi. Marzysz o porankach na tarasie, gdzie słychać tylko.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł46,40 m² 5 581,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 46,40 m , zlokalizowanego w atrakcyjnej części Rudy Śląskiej - w dzielnicy Nowy Bytom, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

466 412 zł36,10 m² 12 920 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od listopad / grudzień 2026r Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od Centru.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 000 zł440 m² 17 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:751 m²

Lokalizacja: prestiżowy Sopot Dolny, jedna z najbardziej pożądanych i kameralnych części miasta. Nieruchomość położona przy ul. Obrońców Westerplatte 36b i 36C, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł38,30 m² 99,22 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Na wynajem elegancki i cichy apartament w pięknej zabytkowej kamienicy z windą, przy prestiżowej ulicy Mokotowskie w samym sercu miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł3 900 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest widokowa działka rolna w miejscowości Sękowa, gmina Sękowa, województwo Małopolskie o powierzchni 39ar z pięknym widokiem na góry i lasy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł84,86 m² 4 713,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z podwórkiem o powierzchni 84,86 m , zlokalizowane w Zbąszyniu przy ul. Łąkowej. To idealna propozycja inwestycyjna - mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł36,17 m² 17 970,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie w świetnej lokalizacji, bardzo blisko centrum. Bardzo duża kawalerka, przestronna, gotowa do zamieszkania. Wyposażona w meble i sprzęty. Dużym atutem są szafy w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 131 m² 48,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł72,38 m² 4 835,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Przestronne 4 pokoje w Bieszczadach Ustrzyki Dolne Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 72,38 m , zlokalizowane przy ul. Gombrowicza w Ustrzykach Dolnych. To.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 500 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży kompleks działek położonych w miejscowości Nowa Wieś Ełcka ( odległość od Ełku ok. 4 km.) Działki o powierzchni ok. 1500 m2., w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł27 m² 16 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament z ogródkiem i widokiem na rzekę - 15 min spacerem do Starego Miasta Gdańsk Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 27 m , położony na parterze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł95,10 m² 7 781 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy Państwu nowe domy jednorodzinny zlokalizowany w Ochodzy zaledwie 7 kilometrów od centrum Skawiny. Ta inwestycja to drugi etap kameralnego osiedla 6 domów jednorodzinnych w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł8 364 m² 49,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Zatrzymaj się na chwilę. Nie przewijaj dalej, bo takie działki nie trafiają się codziennie. Jeśli od dawna szukasz miejsca z prawdziwym klimatem, przestrzenią, prywatnością i widokiem,.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł16 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Sprzedam Garaż na ul. Przytorowej W przypadku nieodebrania połączenia proszę o kontakt sms

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parteru w niskim 4 piętrowym bloku zlokalizowanym na Zawarciu w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł37,03 m² 9 694,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na sprzedaż Toruń Stare Miasto * 2 pokoje* 37.03 m2 * Położone tuż przy Bulwarze Filadelfijskim. Mieszkanie stanowi wyjątkową okazję inwestycyjną. Klimatyczna lokalizacja, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł20 m² 12 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal handlowo-usługowy o pow. 20 m2 Lokalizacja Łodź ul. Lipowa Media miejskie. Witryny, parter, rolety antywłamaniowe. Cena brutto 255 tyś Informacje zawarte w opisie.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 zł27,06 m² 96,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę - piękną kawalerkę w sercu miasta. Lokalizacja: ul. Mostek 4 położona jest w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł60,11 m² 19 114,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m , położone na parterze dwukondygnacyjnego budynku w nowoczesnej inwestycji Motława Garden przy ul. Wspólnej w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł3 184 m² 90,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana 3184M2, kierżno, gmina nowogrodziec, powiat bolesławiecki. Wgn Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnej działki budowlanej o imponującej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

723 691 zł52,66 m² 13 742,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak Prowizji oraz pcc! Marzec - Promocja w cenie mieszkania - miejsce parkingowe w hali garażowej - pakiet Smart Home Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 1b106 - pow. 52,66 m kw, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 418 zł62,94 m² 9 189,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze źródło informacji Z przyjemnością przedstawiamy Państwu drugi etap inwestycji zlokalizowanej na bydgoskich Kapuściskach. Nowoczesny, wielorodzinny budynek zaprojektowano tak, by.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł1 142 m² 1 182,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam kupno działki budowlanej o łącznym metra 1142 mkw, położonej na toruńskich Wrzosach. Działka w pełni uzbrojona - gaz, prąd kanalizacja, woda. Działka budowlana przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Malawa,podkarpackie

858 000 zł77,82 m² 8 481,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie na sprzedaż wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 77,82m2 zlokalizowanyw Malawie. Dom posiada 4 pokoje i posadowiony jest na działce o powierzchni 300m2.

Szczegóły ogłoszenia

742 000 zł1 017 m² 729,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Marzysz o wybudowaniu domu nad morzem? Zapraszam zatem do zapoznania się z ofertą pięknie położonej działki w Pierwoszynie, około kilometra w linii prostej o morskiego brzegu!.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 015 m² 104,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 4015 mkw zlokalizowana w Szczyrku w rejonie tras narciarskich i szlaków turystycznych na osiedlu Młaki. Przez działkę w części przebiega trasa narciarska.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł87 632 m² 5,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na ziemi w sercu Mazur! Duża działka 8,8 ha z ogromnym potencjałem Marzysz o własnym gospodarstwie, agroturystyce, a może po prostu o spokojnej oazie, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

152 175 zł1 031 m² 147,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana w Strudze obok Wałbrzycha. Lokalizacja: miejscowość Struga, gmina Stare Bogaczowice. Ok. 9 km od Wałbrzycha. Cicha i spokojna okolica. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł1 716 m² 1 631,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 809 m²

Nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o całkowitej powierzchni 3089 m2, w formie własności jako użytkowanie wieczyste. Nieruchomość zlokalizowana w Rudzie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 495 m² 234 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dąbrowa Górnicza, działka z przeznaczeniem pod usługi usytuowana blisko trasy S1 w okolicy Ujejsca, w sąsiedztwie stacji paliw i Mc Donaldsa. Powierzchnia działki 1495m2, wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 168 715 zł113,82 m² 10 268,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Oferta bezpośrednia. Klient Ostatnia chwila na indywidualne zmiany w projekcie. Przedstawiam ofertę domu w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej z ogrodem, garażem oraz dodatkowym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł34,48 m² 12 906,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

nieruchomości Lublin* Polecamy do sprzedaży przestronną, atrakcyjnie położoną kawalerkę na III- piętrze w nowym budownictwie na Bronowicach. Mieszkanie posiada oddzielną- widną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie dla pary lub małej rodziny. Mieszkanie znajduje się w bliskim centrum Gorzowa, w pobliżu szkoła przedszkole centrum handlowe liczne sklepy i przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

19 000 zł300 m² 63,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

(for english version scroll down) Rodzinny dom z uroczym ogrodem usytuowany w Wilanowie. Bardzo dobra lokalizacja-zielona, cicha i bezpieczna okolica zabudowana domami jednorodzinnymi.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł35,20 m² 22 698,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Smoczej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1959 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.