Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

785 000 zł650 m² 1 208 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 650 mkw z pozwoleniem na budowę na etapie składania wniosku. Działka położona jest w miejscowości Wrocław, przy ul. Sokalskiej.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 295 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod apartamenty / pensjonat kowary (karkonosze) Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1295 m , położona w Kowarach Podgórze, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

39,96 zł/m²250 m² 9 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu biura w biurowcu Nowy Arsenał przy ul. Dominikańskiej. Opis nieruchomości: powierzchnia: 250 m Piętro: 2 Lokalizacja: centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł272,90 m² 7 328,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż dochodowa nieruchomość z funkcjonującym biznesem Kiersnówek, okolice Brańska Na sprzedaż wyjątkowa, całoroczna nieruchomość o charakterze mieszkalno usługowym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

55,15 zł/m²299,20 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Numer oferty W biurze: wl/el58/2025 Marzysz o miejscu, które przyciągnie klientów i stanie się rozpoznawalnym punktem na mapie miasta? Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo -usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł34 m² 12 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Wałbrzych,dolnośląskie

860 000 zł247,09 m² 3 480,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż oferujemy budynek w centrum Wałbrzycha. Na parterze obiektu znajduje się lokal użytkowy o powierzchni 88,8m2, który długi czas.

Szczegóły ogłoszenia

87 500 zł2 500 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Oferujemy możliwość wynajmu nowoczesnych powierzchni magazynowych, które zostaną wybudowane w formule "build-to-suit", czyli.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł2 200 m² 420,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z bezpośrednim dojazdem z drogi asfaltowej wraz z pawilonem usługowym w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 754 m² 69,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dom prezentuje na sprzedaż działkę w miejscowości Różnowo (gmina Dywity, powiat olsztyński). Działki usytuowana są w malowniczej okolicy w miejscowości Różnowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje ofertę wynajmu - nowy, dotąd niezamieszkany 1 pokojowe mieszkanie 27 m2 z miejscem garażowym, ul. Josepha Conrada, prądnik Biały finanse I umowa -.

Szczegóły ogłoszenia

320 250 zł610 m² 525 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Bezrzeczu, przy ul. Bazyliowej. Dla terenu nie ma aktualnego planu miejscowego zagospodarowania przestrzennego gminy Dobra. Na ten moment,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł59 m² 6 271,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż mieszkanie. Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Suwalskiej 30b na parterze. Powierzchnia 59,2m2 o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni 35 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w odnowionej kamienicy na Zawarciu. Cena mieszkania: 199.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł99,83 m² 6 661,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:493 m²

DO sprzedaży parterowy dom wolnostojący W stanie surowym zamkniętym znajdujący się W miejscowości widoma dom Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 99,83 m2.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł30 480 m² 3,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tereny rolne i leśne o łącznej powierzchni 3,05 ha położone w spokojnej okolicy Roztocza Majdan Nepryski, gm. Józefów Działki: nr ewid. 157, 230, 1013, obręb Majdan Nepryski, zobacz.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²130 m² 8 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

"Biuro w koronach Drzew" - unikalny lokal 130 m w stylu industrialnym w Centrum Krakowa Biuro Nieruchomości aprest z przyjemnością prezentuje na wynajem lokal biurowy, zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

261 000 zł1 372 m² 190,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bielsko- biała, lipnik ulica orchidei Oferuję Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1372m2. Teren lekko pochyły, nieogrodzony, nieuzbrojony. Media: woda, prąd, gaz kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²62,88 m² 4 087 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokali U12, u13 o powierzchni łącznej 62,88 m , które znajdują się na parterze w prestiżowej inwestycji Olszynki.

Szczegóły ogłoszenia

16 740 zł620 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Do wynajęcia, hala po kapitalnym remoncie o powierzchni użytkowej 620 m2 zlokalizowana przy ulicy Łużyckiej w Zgorzelcu, składająca się z dwóch pomieszczeń magazynowych oraz części.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł2 496 m² 380,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową i pensjonatową - Nowęcin k. Łeby. Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Nowęcin, zaledwie kilka minut od Łeby.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 253 886 zł114 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Prestiż I spokój W sercu ponikwody - 0% prowizji bez podatku pcc oddanie: sierpień 2026 Zapraszam do zakupu Apartamentu aż 114m przestrzeni , zaprojektowanej z myślą o komforcie,.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł1 800 m² 215,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna d ziałka zagrodowa w Modlniczce Oferujemy pięknie nasłonecznioną działkę zagrodową o powierzchni 18 a i wymiarach ok. 17 x 105 m. Działka o ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł105 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 935 m²

Dom położony w Goniądzu przy ul. Konstytucji 3 Maja, na nieruchomość składa się dom mieszkalny, budynki gospodarcze po remoncie oraz duża działka z możliwością jej powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł130 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Prowizja 0% Apartament w Bielsku-Białej, blisko ścisłego centrum. Mieszkanie położone na I piętrze przedwojennej willi o wysokich walorach architektonicznych. Budynek w którym.

Szczegóły ogłoszenia

5 620 000 zł485 m² 11 587,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 539 m²

0% Prowizji od Kupującego! Elegancki, wolnostojący dom otoczony pięknym ogrodem, położony w cichej, zielonej części wilanowa/powsinek. Dom klimatyzowany o funkcjonalnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Domysłów

Domysłów,zachodniopomorskie

999 900 zł100 m² 9 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:922 m²

Oferujemy na sprzedaż klimatyczny dom o powierzchni prawie 100 m2 z dwoma budynkami gospodarczymi znajdujący się w spokojnej, przyjemnej okolicy blisko lasu i jezior, oddalony 10.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł155 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Na sprzedaż komfortowe i nowocześnie zaaranżowane pomieszczenia biurowe znajdujące się na 3 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum Szczecina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł61 100 m² 130,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka inwestycyjna w Rozalinie, działka położona jest w malowniczym miejscu pod lasem. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł112,57 m² 16 434,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament przy Parku Szczęśliwickim komfort, cisza i prestiżowa lokalizacja. Na sprzedaż, dwupoziomowy apartament o powierzchni 112,5 mkw, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł265 m² 94,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rod o numerze 1925, położona na terenie Wójtowej Roli, o powierzchni 265 m . Nieruchomość przeznaczona jest do celów rekreacyjnych, wypoczynkowych oraz uprawy.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł59,35 m² 7 160,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnej zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Koszyce Wielkie, nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł220 m² 1 909,09 zł/m²