Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

690 000 zł6 300 m² 109,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 7 atrakcyjnych działek budowlanych w miejscowości Brzeziny-Kolonia, gmina Poczesna. Uwaga: podana cena dotyczy sprzedaży wszystkich 7 działek łącznie! Działki pochodzą z nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł38,63 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

IV kwartał 2024 Bezpośrednio od dewelopera Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Metraż 38,63 m2 Liczba pokoi 2 Piętro 4 Cena 490.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł68,83 m² 14 499,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy atrakcyjny lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 68,83 m2, położony w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Kołobrzegu - przy ul. Maczka, zaledwie 800 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 440 zł40 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy lokal biurowy zlokalizowany na parterze w okolicy ulicy Fredry. Lokal znajduję się w suchym przyziemiu budynku biurowego z wejściem od ulicy. Lokal posiada kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

825 000 zł92 m² 8 967,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę komfortowego mieszkania na sprzedaż. Dzielnica Mokre to super lokalizacja-blisko centrum, blisko wszelkich udogodnień. Prezentowane mieszkanie jest duże, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł21 m² 104,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko z nami! Nieruchomość z przynależnym miejscem parkingowym! Nie musisz się stresować czy będzie gdzie zaparkować:) Szukasz komfortowego miejsca blisko.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł51,50 m² 7 728,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 51,5 m2, położone w samym centrum Szklarskiej Poręby, tuż przy Urzędzie Miasta. Lokal mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł29,14 m² 10 912,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

***rezerwacja*** *kawalerka W wasilkowie na I piętrze*blok Z 2017 roku*młode osiedle blisko lasu*dobra inwestycja* Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł6 028 m² 86,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 6028 m , położona w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Głodowo Wielkie, w gminie Nasielsk. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piła- centrum miasta Nowoczesne, wyjątkowo komfortowe zaprojektowane z dbałością o każdy detal. W pełni wyposażone mieszkanie 2 pokojowe w nowym budownictwie do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł130 m² 3 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w stanie surowym, położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Husów idealnej dla osób szukających ciszy, natury i przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

701 400 zł2 004 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niezwykle atrakcyjna działka budowlana w otulinie lasu sosnowego pomiędzy Dziwnowem i Międzywodziem zlokalizowana na wyspie Wolin tuż przy drodze nr 102. Znakomita lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 653 m² 94,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| mamy przyjemność zaprezentować Państwu widokową działkę z uzyskanymi Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny. Nieruchomość położona jest na stoku góry Paproć, na pograniczu miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł140 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Okazja: dom z dużym potencjałem na 22-arowej działce Zagórze, gm. Babciu Szukasz miejsca, które urządzisz dokładnie według własnej wizji? A może marzysz o domu z perspektywy na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł255 m² 3 917,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Żelechów dom wolno stojący w stanie deweloperskim, w bardzo atrakcyjnej cenie - na sprzedaż. Dom o powierzchni użytkowej 170 m2, posadowiony na działce 500 m2. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 531 m² 56,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano - rolna Jankowice Rudzkie - Kuźnia Raciborska Piękna działka położona w zacisznym i spokojnym miejscu, w pobliżu lasu i terenów zielonych. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł46 m² 23 043,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, położonej w prestiżowej inwestycji Royal Residence. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz przyjemnym widokiem na zielone patio,.

Szczegóły ogłoszenia

629 900 zł39,90 m² 15 787 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zapraszam na Mokotów, mieszkanie prawie 40 metrowe aktualnie 2 pokojowe z możliwością własnej aranżacji, czyli po prostu #doremontu :) Świetna lokalizacja - Sobieskiego, belwederska, dolna,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł38,75 m² 15 974,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w pełni urządzone, wyposażone o powierzchni użytkowej 38,75m2 (całkowita powierzchnia około 52m2) usytuowane na IV piętrze w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, położone w spokojnej i rozwojowej części Strzałkowa przy ulicy Bursztynowej. Teren jest zadbany, płaski i w pełni przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kątno

Kątno,warmińsko-mazurskie

355 000 zł3 000 m² 118,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę położoną w malowniczej miejscowości kątno , gmina ostróda, województwo warmińsko-mazurskie, nad pięknym jeziorem szeląg. Wśród pięknych, warmińskich lasów.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł30,96 m² 13 533,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam kawalerkę w gotowym budynku z 2025r. w doskonałej lokalizacji, przy ul. Studniarskiego w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł44 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks trzech działek rolnych o łącznej powierzchni 4,4 ha, położonych w Rzgowie, przy ul. Wschodniej. Nieruchomości posiadają bezpośredni dostęp do drogi publicznej, co.

Szczegóły ogłoszenia

146 400 zł732 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Rakowiskach przy ul. Leśnej pod zabudowę. Jest plan miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agentka prowadząca:sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Zapraszam do oferty mieszkania dwupokojowego o powierzchni 38 mkw. położonego na os. Złote.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 200 m² 140,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam zadrzewioną działkę nr 222/1 znajdującą się w Sułkowie w sąsiedztwie dk 94 o łącznej powierzchni 32 a (ok. 10a budowlane i ok. 22a rolne). Działka ma nieregularny.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł637 m² 188,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecam do sprzedaży działkę budowlaną położoną w bliskiej odległości lasu w miejscowości Sulęcinek, gmina Krzykosy, powiat średzki. Działka o powierzchni 637 m2 objęta jet.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł230,80 m² 5 849,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowy dom w Gdyni- wielkim Kacku! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej dzielnicy Gdyni - Wielkim Kacku. Okolica oferuje doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 253 835 zł81,95 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy apartament na sprzedaż w nowo powstającej inwestycji Paderewskiego 29, zlokalizowanej w centrum Katowic! *zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł120 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Pragnę Państwu przedstawić niesamowitą nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej części Krakowa Tyńcu, przy ul. Danusi Jurandówny. Oferta obejmuje działkę o powierzchni 960.

Szczegóły ogłoszenia

136,36 zł/m²110 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy 110-210 m | wolnostojący budynek | witryny | Wrzeszcz Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy w wolnostojącym budynku przy ul. Jaśkowa Dolina w Gdańsk. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł4 000 m² 274,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 4000 m2 w Książenicach koło Grodziska Maz. Działka przy gminnej drodze asfaltowej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości od.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł260 m² 3 457,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze! Nie szukaj dalej! Na sprzedaż: kamienica w ścisłym centrum Jeleniej Góry - idealny do zamieszkania lub jako inwestycja. Szukasz domu z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł105 m² 28 561,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 105 m , położony w prestiżowej inwestycji rivus - Invest Komfort w Gdyni Orłowo. To miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 375 zł66,25 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja! Na sprzedaż: nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie w nowej kameralnej inwestycji składającej się z czterech budynków usytuowanych w Wieliczce przy ul Dębowej. Oferta kierowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł130 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Na sprzedaż dom w Obrzycku, ul. Strzelecka Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 130 m , położony na działce o powierzchni 1341 m , w centrum miejscowości Obrzycko,.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł67,20 m² 1 622,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 4 usytuowany jest na I piętrze budynku mieszkalnego i składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, spiżarni oraz łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł52,60 m² 9 220,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 52,6 m przy ul. Armii Krajowej w Białymstoku. Mieszkanie: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 700 m² 123,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1700 m2 w spokojnej miejscowości Odrowąż Podhalański z pięknym widokiem na Tatry! Nr ewid. działek 252/1 i 252/2 Działki oznaczone w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 198 m² 50,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wybuduj dom tuż obok miasta Szczecinek. Świetna lokalizacja! Stąd dojazd do pracy, szkoły czy na zakupy zajmie Ci kilka minut. Oto kompleks dużych działek budowlanych, położonych zaledwie pół.